To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

Strefa VIP - [Problem] Dost?p

Dudex77r - 28-08-2010, 13:49

lui, napisał że mi to zwróci. W takim razie przyjmuje zwrot. Ja nie płacę nikomu za darmo. Nie po to pracuje by wydawać na nic. Co prawda to nie fortuna, ale godzina pracy.
dream552 - 28-08-2010, 14:19

Bucu napisał/a:
Ja jednego nie rozumiem, płaczu o dostęp.

Płacicie nie za VIPa. Placicie z dobrego serca. A VIPa dostajecie gratis.


Owszem, masz rację, aczkolwiek mogę zaryzykować stwierdzenie, że sam oczekiwałeś z niecierpliwością kiedy wysłałeś tą "darowiznę" na te drobne podziękowanie, którym jest dział VIP.

Drogi Bucu, jeżeli ktoś wpłaca, a sam autor zapewnia jakiś dostęp to z góry wiadomo, że większość osób liczy właśnie na ten dostęp.. nie oszukujmy się, każdy wie jaka jest mentalność Polaków.. u nas nic nie ma za darmo, teraz nawet w mordę za darmo nie opłaca się dać, bo zapuka prokurator.

Myślę, że administracja tego forum znajdzie najlepszy sposób na odciążenie Przema, a zarazem problem z dostępem zniknie.

Ps. I poco od razu skakać sobie do gardeł.. ? Nie można było tego w ludzki sposób załatwić.. (przykład mentalności),a pomyśleć, że Marokanie są bardziej solidarni niż Polacy.. wstyd.

Bucu - 28-08-2010, 14:37

dream552, napisalem maila z potwierdzeniem i czekalem.
Przemo - 28-08-2010, 15:24

Zrobiłem zwrot dla Dudex77r i nolag, Dołożyłem 1zł za poniesione przez Was koszty przelewu.

Strefa VIP to nie jest usługa. Jeżeli ktoś płacąc uważa, że może wymagać i żądać czegokolwiek to proszę nie płacić. A jeżeli już zapłacił to proszę napisać, zwrócę pieniądze. Bo gdy zapłacicie i dostaniecie dostęp to będziecie narzekać, że nie tego się spodziewaliście, że będzie więcej modyfikacji dla VIP'ów itp. itd.

Zamysłem tego przedsięwzięcia było wsparcie autora. Tak jak to robi większość autorów darmowego oprogramowania. Oni w większości nie dają dostępu do żadnej grupy VIP. Ja dałem ale nie oznacza to, że mam w związku z tym zobowiązania. Jestem wdzięczny, ale nie mam zobowiązań. Swoją wdzięczność mogę wyrazić np. pomagając na GG, ale nie możecie tego żądać.

Przepraszam osoby, które długo czekają na dostęp, mam utrudnioną obsługę banku online oraz aktualnie rodzi mi się syn i siedzę jak na szpilkach :)

Jednak za wszystkie wpłaty bardzo dziękuje i żadna z nich nie zostanie pominięta.

Jasek - 28-08-2010, 15:31

Przemo napisał/a:
aktualnie rodzi mi się syn i siedzę jak na szpilkach :)


Gratulacje :)

Budyn00 - 28-08-2010, 15:39

Przepraszam za offtop
Przemo napisał/a:
aktualnie rodzi mi się syn i siedzę jak na szpilkach

Gratulacje :!: Znam to uczucie ;-) Niezapomniane :-D

TES - 28-08-2010, 16:09

nie no kurczę ^^ To Najlepszego ^^ mam nadzieję, że info o urodzeniu na forum znajdzie swoje miejsce :)
Dudex77r - 28-08-2010, 16:19

Przemo napisał/a:
Zrobiłem zwrot dla Dudex77r i nolag, Dołożyłem 1zł za poniesione przez Was koszty przelewu.


Hehe nie trzeba było :P Wystarczy jak spotkamy się i polatamy helikopterami :P Ty swój Raptor a ja swój :D

Przemo napisał/a:
aktualnie rodzi mi się syn


Gratulacje ;)

No to chłopaki :D Nowy programista się nam szykuje :P

Barty - 28-08-2010, 16:20

Przemo napisał/a:
aktualnie rodzi mi się syn i siedzę jak na szpilkach

No to niech rośnie duży i okrąglutki ;]

zielona19 - 28-08-2010, 17:31

Budyn00 napisał/a:
Przepraszam za offtop
Przemo napisał/a:
aktualnie rodzi mi się syn i siedzę jak na szpilkach

Gratulacje :!: Znam to uczucie ;-) Niezapomniane :-D

oj tak, przeszłam to dwa razy :mrgreen:

Przemo gratulacje dla Was !!!

Przemo - 28-08-2010, 17:42

Dziękuje za gratulacje :) Napisze osobny temat jak juz bedzie po fakcie i wtedy mi bedziecie gratulowac :) Nie robmy tutaj off'a :)
Papushka - 26-09-2010, 19:52

Przemo, witam serdecznie, jakieś 2 tygodnie temu dokonałem przelewu na Twoje konto, niestety wpisałem zły nick, ale wysłałem maila zaraz po wykonaniu przelewu z tą informacją do Ciebie, po tygodniu od wykonania przelewu również napisałem e-maila do Ciebie, jednak obydwa bez odpowiedzi. Można wiedzieć jak się ma ten nieszczęsny przypadek?
Przemo - 26-09-2010, 20:14

Proszę o jeszcze jednego emaila z tytułem przelewu złym nickiem i prawidłowym nickiem. Ewentualnie prosze tutaj wkleić.
Racket - 26-09-2010, 20:16
Temat postu: [OffTopic]
Przemo gratulacje.
Przepraszam za offtop.

Pozdrawiam.

Papushka - 26-09-2010, 22:41

Przemo, Tytuł był taki:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group