To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

Hosting - [OffTopic] cba.pl

Anonymous - 05-08-2010, 10:38
Temat postu: [OffTopic] cba.pl
Nie zauważyłem takiego tematu więc postanowiłem go zrobić. Stanowczo ODRADZAM zakładania jakichkolwiek kont na tym serwisie hostingowym chociaż jest on darmowy. Jeśli nie chcesz codziennie wypowiadać masy przekleństw z powodu pojawiających się co kilkanaście sekund błędów

Kod:

502 Bad Gateway
nginx

lub błędów bazy mysql, daruj sobie zakładanie konta na tym hostingu. Kontakt z administracją ZEROWY, jest jakiś głupi czat, który nie działa oraz forum, na którym i tak ci administrator nie odpowie. Baaaardzo wolne FTP, jeszcze wolniejsze działanie stronek. Właściwie nie znajduję plusów tego hostingu. Mam tak konto ponad rok i powiedziałem koniec. Zarabiają naszym kosztem na reklamach na każdej stronie, jednak jakość usług jaką serwują jest wręcz żałosna. Nawet głupiej kopii bazy mysql nie da się zrobić bo cały czas wyskakują te cholerne błędy z bazą lub 502.

Polaczek - 05-08-2010, 15:51

Dokładnie. Kiedyś miałem forum testowe phpBB3 to zrezygnowałem po kilku dniach. :mrgreen:
Anonymous - 13-08-2010, 10:17

Kolejny raz w ciągu ostatnich dwóch tygodni baza zdechła na amen

Cytat:
Could not connect to the database.
#07000(proxy) all backends are down


Żadna strona z bazą danych nie działa, nie wiadomo kiedy i czy wogóle ten błąd zostanie naprawiony. To jest normalka na cba.

krystianr - 13-08-2010, 14:30

cba.pl kiedyś to jeszcze jakoś chodziło, a teraz to totalne dno jest, lepsze od tego jest już ugu.pl
Swoje forum testowe mam na ugu i przez 9 miesięcy żadnej awarii jeszcze nie miałem ;)

Lisu15 - 21-08-2010, 18:26

Tak. Teraz tak jest. Pełno błędów. Ale kiedyś (gdzieś w połowie 2009) nie było tam tak bardzo źle.
Fragles - 21-08-2010, 18:55

Ale odpowiedzcie sobie na pytanie, chcecie mieć konto hostingowe, wysłać tego smsa za kilka zł i mieć spokój czy zaoszczędzić jedno piwo ale mieć za darmowa i tylko się denerwować?
Anonymous - 21-08-2010, 19:24

Fragles napisał/a:
Ale odpowiedzcie sobie na pytanie, chcecie mieć konto hostingowe, wysłać tego smsa za kilka zł i mieć spokój czy zaoszczędzić jedno piwo ale mieć za darmowa i tylko się denerwować?


Właśnie ja doszedłem do takiego wniosku i kilka dni temu przeniosłem forum na netarteria.pl, wejście na stronę główną forum - Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 17 , ostatnie posty - Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 14.

Lisu15 - 22-08-2010, 09:43

Fragles napisał/a:
czy zaoszczędzić jedno piwo ale mieć za darmowa i tylko się denerwować?

Dziwnie to napisałeś. Jeśli zaoszczędzimy na jednym piwie to mamy na hosting ;)

Flu!D - 22-08-2010, 17:20

Jak chcecie zakładać forum testowe, to -> http://www.google.pl/sear...=webse&gs_rfai=
Fragles - 23-08-2010, 05:51

Polaczek, dokładnie tak, dzięki ;D

Flu!D, XAMPP lepszy ;)

Z darmowych hostingów to była gdzieś taka strona z porównaniem tych wszystkich darmowych, ustawiało się parametry i pokazywało te adekwatne.

Edel - 12-10-2010, 16:33

cba, dobrze się spisuje w momencie kiedy nie potrzebujesz mieć dostępu do bazy, np testowania skryptów java czy php. Ale do tego można postawić swój własny serwer. Nadaje się jedynie do pomocy przy pozycjonowaniu :)
Woytec - 12-10-2010, 16:34

Edel napisał/a:
dobrze się spisuje w momencie kiedy nie potrzebujesz mieć dostępu do bazy

Możesz jaśniej?

LuQu - 12-10-2010, 16:38

Edel napisał/a:
cba, dobrze się spisuje w momencie kiedy nie potrzebujesz mieć dostępu do bazy, np testowania skryptów java czy php. Ale do tego można postawić swój własny serwer. Nadaje się jedynie do pomocy przy pozycjonowaniu :)


popieram, wszystko działa dobrze do póki nie wymagamy dostępu do bazy. Ja osobiście wolę Już coś z lepszych hostingów które zaoszczędzą mi nerwów :) CBA strasznie upadło na psy

Woytec napisał/a:
Możesz jaśniej?


Chodzi o to że jeśli masz tam forum nie dla testów, a jako forum globalne swojej pasji to każda modyfikacja strasznie wpływa na ich bazę danych .. nie to co kiedyś , sam miałem tam forum dobre parę lat wstecz i wtedy jeszcze ta baza dawała radę a teraz?.. szkoda gadać co chwilę błąd albo wcale cię nie łączy z forum.

Pozdrawiam LuQu.

Anonymous - 12-10-2010, 17:31

Cytat:
cba, dobrze się spisuje w momencie kiedy nie potrzebujesz mieć dostępu do bazy


też to zauważyłem, proste strony w html śmidają aż miło ale wystarczy już zainstalować czyste przemo gdzie potrzebna jest baza i wszystko leży a w czasach, gdzie bez bazy danych niewiele da się zrobić hosting taki jest śmieszny.

Polaczek - 15-10-2010, 22:20

Ostatnio mi zablokowali forum testowe phpbb modified by przemo, ze spamem (10tys postow, 10tys userow). :mrgreen: smialem sie pol dnia :mrgreen:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group