To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

Strefa VIP - [OffTopic] 5 lat temu a teraz

Anonymous - 11-08-2010, 21:22
Temat postu: [OffTopic] 5 lat temu a teraz
Chodzi mi o to co Przemo napisał ponad 5 lat temu

Cytat:
W zamian dostaniesz dostęp do grupy VIP na tym forum (przywileje korzystania z for w Strefie VIP )
Każdy post i temat zamieszczany w strefie VIP jest dokładnie przeze mnie czytany i staram się znaleźć rozwiązanie.


Czy jest to ciągle aktualne czy coś się może zmieniło?

MaTeK_ - 11-08-2010, 21:23

skoro tak pisze i nie zniknęło to chyba tak ?
Lisu15 - 11-08-2010, 21:24

Raczej aktualne. Może przemo nie ma tak dużo czasu jak kiedyś ale napewno stara się znaleźć rozwiązanie.
lui754 - 11-08-2010, 22:07

Przemo nie ma czasu, sprawy osobiste uniemożliwiają mu pracowanie nad skryptem no i tym bardziej czytać posty na forum.

Priorytetem jest teraz 1.12.7. Co do tej informacji to prosta sprawa, teraz każdy post czytam ja i staram się odpowiadać tak jak xlesiu, joli, arcy i każdy inny z administracji.

Jeżeli znajdzie się coś interesującego wartego uwagi Przema to mu to zgłaszamy.

Dudex77r - 11-08-2010, 23:09

Ja bym wpadł do przema polatać z nim heli rc ;) Nowiutki zakupiłem a nie mam z kim latać :D Szkoda, że nie ma czasu bo bym chętnie z nim na gg pogadał :D

PS. w sumie widzę jego profil to jak jest to minuta - dwie i go nie ma. Ciekawe co robi :D
W sumie dziennie tyle tutaj postów jest że nie ma szans aby wszystkie przeglądnął. Ale ciekawe czy wie że vipy do nadania :P

mosquito - 28-03-2011, 00:25

Lui napisał/a:
Co do tej informacji to prosta sprawa, teraz każdy post czytam ja i staram się odpowiadać tak jak xlesiu, joli, arcy i każdy inny z administracji.
To strasznie fajnie. Proponuję zatem ten temat http://www.przemo.org/php...p=651495#651495 i najlepiej od razu zamknąć, bo nie oczekuję już żadnej pomocy. Wasza strefa VIP to kpina. Nigdy nie zawracam dupy nikomu bez potrzeby ale gdy pierwszy raz przyszedłem zapytać o pomoc, dostaję babcine porady. Zdjąłem więc ze swojego tematu wszystkie załączniki i screeny zostawiając jedynie opis. Proszę administrację o wykluczenie mnie ze strefy VIP i zdjęcie tego znacznika VIP 400 z pod avataru. Nie chcę być członkiem tej grupy.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group