To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

Strefa VIP - [Problem] VIP ?roda.

GoldeNx3 - 02-11-2010, 22:57
Temat postu: [Problem] VIP środa.
Witam. W środę wysłałem kwotę na VIP'a, a jego dalej nie ma, co robić?
venres - 03-11-2010, 00:39

Ludzie nauczcie się czytać.
Cytat:
Strefa VIP to nie jest usługa. Jeżeli ktoś płacąc uważa, że może wymagać i żądać czegokolwiek to proszę nie płacić. A jeżeli już zapłacił to proszę napisać, zwrócę pieniądze. Bo gdy zapłacicie i dostaniecie dostęp to będziecie narzekać, że nie tego się spodziewaliście, że będzie więcej modyfikacji dla VIP'ów itp. itd.

GoldeNx3 - 03-11-2010, 14:49

Nie, nie będę narzekać.. Nie uważam, że mogę wymagać, zapłacić chciałem, no ale..
Anonymous - 03-11-2010, 15:03

venres, to ty chyba czytać nie umiesz a przynajmniej nie ze zrozumieniem. Ten cytat co podałeś odnosi się do tego co ludzie oczekują gdy JUŻ SĄ w grupie vip a Goldenowi chodzi o to, że nawet do tej grupy nie został jeszcze przyjęty, mimo sporego czasu oczekiwania.
Woytec - 03-11-2010, 15:19

Scoobany, dotyczy także tych, co dopiero planują zapłacić-żeby nie wpłacali pieniędzy tylko dlatego, żeby dostać sie do działu VIP.
GoldeNx3 - 03-11-2010, 16:04

Ja wpłaciłem pieniądze z własnej woli, nie oczekuje dużo od działu VIP, no ale mieć dostęp byłoby fajnie. ;d
venres - 03-11-2010, 19:20

GoldeNx3 napisał/a:
nie oczekuje dużo od działu VIP

GoldeNx3 napisał/a:
wysłałem kwotę na VIP'a, a jego dalej nie ma



Zaprzeczasz sam sobie ;)

GoldeNx3 - 04-11-2010, 15:08

No raczej nie. Bo nie oczekuje a nie chce VIPa to różnica. Chce VIPa, ale jak pisze, nie oczekuje na wiele z tego działu. :F
Kamil11234 - 04-11-2010, 18:37

Cytat:
1. Kiedy mogę się spodziewać przyjęcia do grupy VIP?

Jeśli wykonałeś przelew na Poczcie Polskiej, przelew powinien dotrzeć w ciągu 7 dni roboczych.
Jeśli wykonałeś przelew elektroniczny, powinien pojawić się na koncie w ciągu 3 dni roboczych.

Po około 7-10 dniach od daty otrzymania przelewu, powinien on zostać zaksięgowany. Wówczas przyznany zostanie Tobie dostęp do strefy.


;) Czasami trzeba poczytać.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group