To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

1.12.7 i starsze - Blocks login bots

maminowiec - 24-01-2011, 12:59

Opera mini obsługuje JS , więc nie powinno być problemu z logowaniem.
centka - 24-01-2011, 13:04

przed chwilką sprawdzałam na nokii n97mini standardową przeglądarka, nie ma żadnych problemów z zalogowaniem się
tomaszg - 24-01-2011, 13:05

sskoczek napisał/a:
ale czy teraz da się zalogować przy tej modyfikacji używając przeglądarki w telefonie?
Symbianowa przeglądarka działa, ale pod Opera Mobile forum po logowaniu zgłasza "Błąd". Wygląda na to, że zapamiętała wartości i nazwy starych pól i coś w nich wysyła.
maminowiec - 24-01-2011, 13:09

tomaszg, poprostu nie obsługuje js ...
tomaszg - 24-01-2011, 13:12

Obsługuje. Zmieniłem nazwy komunikatów "Błąd" i wywala się na tym pierwszym, sprawdzającym "username".
konraf - 25-01-2011, 08:36

Witam

Panowie, czy instrukcja zawarta w pierwszym poście jest pełna i aktualna? Pytam, bo są tam wymienione dwa pliki do modyfikacji

login.php
templates/twoj_styl/login_body.tpl

a potem niżej w temacie Mateusz61 pisze jeszcze coś o login_menu.tpl.

U mnie na forum zastosowałem logowanie z reCaptcha ale niestety jest to dość upierdliwa metoda i wolałbym takie coś, o czym jest niniejszy wątek.

maminowiec - 25-01-2011, 08:38

konraf, jest to modyfikacja do logowania z portalu. Więc jeśli masz portal to musisz ją wykonać.

+
Kod:

<input type="submit" name="login"


zamienić na

Kod:
<input onclick="antybociki()" type="submit" name="login"


I wyłącz szybkie logowanie na stronie głównej.

konraf - 25-01-2011, 08:47

Rozumiem.
Czyli nie mam portalu = robię tylko Twoją instrukcję.

Wieczorem się za to zabieram, bo kurcze były próby logowania, użytkownicy się skarżyli. Wprowadziłem reCaptcha, też się skarżą, że muszą się domyślać co też na tych obrazkach się pojawia. Słowem, tak źle i tak niedobrze.

maminowiec - 25-01-2011, 08:52

konraf, tak wykonujesz tylko moją instrukcje.
Artur_Duda - 25-01-2011, 09:09

Od wczorajszego wieczora (po wgraniu modyfikacji) nie dostałem żadnego powiadomienia o blokadzie kont userów :) znaczy się coś działa. Wielkie dzięki za to

PS. Czy można poprawić jeszcze szybkie logowanie ????

maminowiec - 25-01-2011, 09:14

Wieczorem poprawie to szybkie logowanie oraz portal i umieszczę w instrukcji.
centka - 25-01-2011, 10:20

maminowiec, jak znajdziesz chwilkę to spróbuj pomyśleć nad czymś takim do rejestracji :mrgreen:
tomaszg - 25-01-2011, 13:00

Jeden użytkownik Firefoxa na moim forum nie mógł się zalogować. Również wyglądało na to, że przeglądarka wpisywała wartości w ukryte pola. Musiałem tymczasowo wyłączyć linie sprawdzające zawartość pól o niezmienionych nazwach.
maminowiec - 26-01-2011, 12:24

Przepraszam , że wczoraj nie dodałem tych waszych poprawek / propozycji lecz nie miałem czasu. Do piątku postaram sie wszystko zrobić.

tomaszg, może niech wyczyści pliki tymczasowe / cache przeglądarki itp. ?

Dsad - 26-01-2011, 15:53

kurde... nie wiem co jest ... wrzucilem tego twojego moda i wrocilem do starej wersji ale taki wal jest ze jak sie loguje to wywala mi info ze dany uzytkownik nie istnieje ;/
ale tylko przez zaloguj... szybkie logowanie działą



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group