To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

F.A.Q. - Najczęściej Zadawane Pytania - Taki post nie istnieje, wró? i spróbuj ponownie

nasedo - 28-04-2005, 21:02
Temat postu: Taki post nie istnieje, wróć i spróbuj ponownie
Ostatnio na forum sporo osób pisze o tym, że po aktualizacji forum przy próbie oglądania, edycji czy pisania nowego tematu pojawia się informacja
Kod:
Taki post nie istnieje, wróć i spróbuj ponownie

Oznacza to, ze przy aktualizacji forum nie odpaliłeś pliku update18-19.php z katalogu /scripts/ i nie zaktualizowałeś bazy sql. W taki wypadku należy odpalić ten plik wpisując adres www.nazwa-forum.pl/scripts/update18-19.php lub wczytując plik update18-19.sql przez phpMyAdmin.

Wszelkie tematy z tym problemem będą zamykane, a osoby je zakładające będą "nagradzane" warnem.

01piecu - 01-10-2005, 12:18

A ja mam troszkę inny problem dotyczący postowania. Otóż dopiero co postawiłem forum na serwerze boo.pl, wszystkie pliki wrzuciłem jak należy, instalacja również przebiegła bez problemu. Ale teraz, gdy forum jest już w miarę skonfigurowane i chciałem spróbować założyć jakiś temat, kliknąłem na "Nowy Temat" ... pojawia mi się czysty ekran. I nic się nie dzieje. Przejżałem już setki tematów i postów na tym forum ale nigdzie nie widziałem takiego problemu, proszę więc o pomoc :)
Kosimus - 11-02-2006, 09:58

01piecu, nie wiem czy widziałeś, ale serwer boo.pl to w polecanych się nie znajduje... I chyba już gdzieś jest temat odnośnie białych stron. Ogólnie rzecz biorąc, upewnij się po pierwsze, że aby na pewno wszystkie pliki są wgrane na serwer.
I dajże dostęp niezalogowanym do forum...

mediumXx - 13-10-2009, 12:14

Witam mam problem w postach kiedy chce dać EDYTUJ lub CYTUJ oraz USUŃ
pojawią się taka informacja nie wiem dla czego proszę o pomoc.


Kod:
Taki post lub temat nie istnieje, być może został przed chwilą usunięty, wróć i spróbuj ponownie

123XmaX - 15-01-2010, 18:33

mediumXx napisał/a:
Witam mam problem w postach kiedy chce dać EDYTUJ lub CYTUJ oraz USUŃ
pojawią się taka informacja nie wiem dla czego proszę o pomoc.


Kod:
Taki post lub temat nie istnieje, być może został przed chwilą usunięty, wróć i spróbuj ponownie


Odświeżę trochę temat bo również mam ten sam problem :/

Hack3rr - 15-03-2014, 10:46

Też mam taki problem gdy chcę postawić piwo.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group