To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

1.12.7 i starsze - Extended warnban groups v. 2.0

sebul00000 - 02-06-2011, 00:58

japi55, no to nawet jeśli, to ten user testowy nie ma żadnych praw (nie ma moda w żadnym dziale), miał prawa tylko po grupie, które nie usunęły mu się gdy został wyrzucony z tej grupy po zbanowaniu go warnami. I ogólnie pisząc, że nie można dać pojedynczemu userowi praw do warnowania, miałem na myśli tylko warnowanie, bez innych opcji jakie ma mod. Odczuwam też jakbyś nie chciał słyszeć, że jeszcze jednak jest jakiś błąd... Specjalnie testuje tego moda dokładnie na userze testowym i jak piszę, że jeszcze jest coś nie tak, to tak jest. Więc albo sprawdź (jak masz możliwość) to u siebie i popraw, albo napisz, że tego nie poprawisz, a nie szukasz u mnie jakiegoś błędu.
japi55 - 02-06-2011, 17:30

Teraz nie mam jak sprawdzić, ale uwież mi, że moja modyfikacja nie ingeruje w zezwolenia.
sebul00000 - 02-06-2011, 21:02

Może przy usuwaniu z grupy moda trzeba to jeszcze inaczej zrobić, bo to pewnie w tym tkwi problem. Ogólnie teraz mogę napisać, że to w 99% chodzi tylko o same warnowanie, innych praw raczej na tym koncie testowym nie ma, oczywiście jak dodam go z powrotem do tej grupy i usunę normalnie, to traci możliwość warnowania.
szymon1051 - 04-06-2011, 13:12

Ten mod jest podobny do tego
Cytat:
Ostrzezenia i automatyczne usuniecie z grupy --> http://www.przemo.org/php...ic.php?p=362548
cytat z http://www.przemo.org/php...pic.php?t=27144
nie moge zobaczyć co robi dokładnie ten mod podany w linku bo nie mam rangi "Vip" na tym forum.

japi55 - 04-06-2011, 20:33

szymon1051 napisał/a:
Ten mod jest podobny do tego


szymon1051 napisał/a:
nie moge zobaczyć co robi dokładnie ten mod podany w linku bo nie mam rangi "Vip" na tym forum.


No to skąd możesz wiedzieć że jest podobny?
Tamten tylko usuwa z grupy po zdobyciu kilku ostrzeżen.

szymon1051 - 06-06-2011, 09:20

Cytat:
Ostrzezenia i automatyczne usuniecie z grupy


Po tym wnioskuje że automatycznie wywala z grupy albo kilku grup po otrzymaniu ostrzeżeń. A twój mod robi chyba to samo tyko jeszcze dodaje do grupy np zbanowani .

Cytat:
Tamten tylko usuwa z grupy po zdobyciu kilku ostrzeżen.


A twój mod

Cytat:
Po otrzymaniu ostrzeżeń o łącznej wartości kwalifikującej się do bana, użytkownik usuwany jest ze wszystkich grup

japi55 - 06-06-2011, 17:14

Cytat:
i dodawany do grupy której ID można ustalić w konfiguracji modyfikacji.

szymon1051 - 06-06-2011, 19:51

Co napisałem
Cytat:
A twój mod robi chyba to samo tyko jeszcze dodaje do grupy np zbanowani .
:?:
japi55 - 30-12-2011, 15:53

Poprawka do wersji 2.0!!!!!

Długo z tym zwlekałem, albo zapominałem, albo nie miałem czasu, albo się nie chciało.
Więc postanowiłem wykorzystać minioną noc na siedzenie przed tym.

Co zmieniłem:

- możliwość wyboru grupy zbanowanych z listy rozwijanych.
- możliwość wyboru, co się stanie po odbanowaniu użytkownika ( nic, trafi do konkretnej grupy, trafi do grup w których był poprzednio.
- naprawa wszystkich zauważonych przeze mnie dziur.

Jak ktoś to ma zainstalowane ( w co szczerze wątpię ), to niech odinstaluje wg instrukcji z pierwszego posta.

Aha, co do zrobienia jeszcze:

- usuwanie zezwoleń moderatorskich w pewnych warunkach
- "synchronizacja" użytkowników zwarnowanych/niezwarnowanych

Proszę o wypisywanie tu wszystkich znalezionych błędów :)

Tommekk80 - 30-12-2011, 16:30

Zainstalowałem, sprawdzać zaraz będę czy działa.
japi55, może się czepiam, ale mogłeś użyć langów a nie pchasz tekst do templatki ;)
Mi wyskoczyły krzaczki zamiast polskich liter - z langami podejrzewam by nie było tego problemu.
I zamiast tekstu
Cytat:
Wybierz odpowiednie kółko

wpisałbym
Cytat:
Zaznacz jedną z opcji poniżej

Albo jakoś tak...

Jeszcze będę edytował...

japi55 - 30-12-2011, 16:35

Tommekk80 napisał/a:
japi55, może się czepiam, ale mogłeś użyć langów a nie pchasz tekst do templatki

a to wiem, potem poprawie, nie chciało mi się :)

lui754 - 31-12-2011, 15:52

Kod:

CREATE TABLE phpbb_user_last_groups (
   user_id int(11) NOT NULL,
   group_id text NOT NULL,
   user_pending int(11) NOT NULL
);


lepiej jakby to wyglądało jakoś tak:

Kod:
CREATE TABLE phpbb_user_last_groups (
   user_id int(11) NOT NULL,
   group_id int(11) NOT NULL,
   user_pending int(11) NOT NULL
);


U Ciebie w user_id można było wpisać 255 różnych cyfer i liter, w group_id bez ograniczeń, tak jakbyś pisał posta i zapisał go w tej kolumnie.

Przykładowo int(11) ogranicza wpisy do 11 cyfr(!). Nie wspomnę już o tym, że będzie to działało znacznie szybciej.

W warnings.php nie ma już wywołanych danych z tabeli warnings?

Kod:
            $sql = "SELECT userid, value
            FROM " . WARNINGS_TABLE . "
            WHERE userid = '$userid'
            AND archive = '0'";


Coś w stylu $userdaty.

japi55 - 31-12-2011, 16:45

Na typach kolumn sie znam, ale nie przykladalem do tego wiekszej wagi. Poprawie w najblizszym czasie. A o co chodzi z tym ostatnim, bo niezbyt rozumiem? Wiem tez, ze kod nie jest optymalny ale chcialem cos ruszyc w tym kierunku.
Majkelo - 11-01-2012, 12:12

japi55, będziesz to poprawiał? Czy jest to już poprawione? Śmiga bezbłędnie? Rozumiem, że ta modyfikacja, jest rozszerzeniem tej modyfikacji: http://www.przemo.org/php...pic.php?t=84297

:?:

gaget3 - 11-01-2012, 12:44

Bedzie finalna wersja tego moda?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group