To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

Rangi - Counter Strike - Rangi v1 + PSD

Raju - 05-09-2011, 23:49
Temat postu: Counter Strike - Rangi v1 + PSD
Witam, chciałbym Wam zaprezentować jedne z moich pierwszych rang, które stworzyłem przed chwilą, na moje forum, otóż nie jest to praca idealna, ale myślę że wielu osobom się przyda na forum Counter Strike.

Przykład :



Proszę nie pisać komentarzy że jest nieład w warstwach, ponieważ niedawno zacząłem, ogarniać porządek.

PSD w załączniku

Samouk :)

Pozdrawiam :)

japi55 - 06-09-2011, 07:19

Nie wolno dawac rang do oceny.
starlight22 - 06-09-2011, 10:18

Raju napisał/a:
Proszę nie pisać komentarzy że jest nieład w warstwach


Nie rozumiem czemu miał służyć ten tekst? Skoro dodajesz tutaj rangi to musisz liczyć się z krytyką. Nie jesteśmy tutaj w krainie wiecznej szczęśliwości. Każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie. I nie zawsze będzie ono takie jak byś sobie tego życzył.

Jak ktoś kiedyś ładnie powiedział: "to krytyka czyni Cię lepszym, a nie przesłodzona pochwała"...

szymon1051 - 06-09-2011, 15:36

Raju, ty czytałeś w ogóle regulamin :?:

Cytat:
§ 2

Każdy temat zawierający odpowiednie elementy graficzne dla forum powinien zawierać kilka przykładowych grafik w poście i całą udostępnianą grafikę w spakowanym pliku dołączonym w załączniku do posta, co pozwoli na ułatwienie ściągania plików. Nalezy korzystać z załaczników, nie umieszczamy plików do pobrania na innych serwerach lub demo na własnych stronach bez dostępu dla niezalogowanych. Tematy bez tego elementu będą usuwane.
W tym dziale jest bezwzględny zakaz zakładania tematów z prośbami o ocenę różnego rodzaju grafik, rang, stylów, nie zawierających zawartości w postaci załaczników. Nie wolno tez zaśmiecac tematów ocenami i punktacjami. To nie teleturniej.


cytat z http://www.przemo.org/php...p=323687#323687

Tommekk80 - 06-09-2011, 17:50

Zrobiłbyś chociaż z 3 - 5 tych rang - to nic, że dołączasz .psd - ja np chciałbym zobaczyć moderatora a nie chce mi się przerabiać tylko po to, by sprawdzić czy się napis zmieści (podejrzewam, że nie i będzie trzeba czcionkę zmniejszyć).
No i oczywiście ankieta niepotrzebna.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group