To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

Ogólne - Emaile do użytkowników.

tomalapt - 02-03-2013, 12:45
Temat postu: Emaile do użytkowników.
Witam serdecznie.
Mam ogromny problem, nie działa mi email przez forum. Nie dochodzą linki aktywacyjne, przypomnienie hasła etc. wszystko co związane z mailem do użytkowników. Proszę serdecznie o pomoc. Poniżej screen z ustawieniami maili.

[ Dodano: 03-03-2013, 13:03 ]
Czy ktoś pomoże?

Woytec - 09-03-2013, 18:30

Spróbuj tego: http://www.przemo.org/php...pic.php?t=53379 ale kontakt z hostingiem zalecany.
tomalapt - 10-03-2013, 11:58

Tego także próbowałem, bez skutku w ostatniej i przed ostatniej stronie linku do tego tematu są moje posty. ;(
piq - 11-03-2013, 05:23

gmail powienien dzialac jak nalezy, nie ma z tym problemu. musisz zrobic uzyj smtp i przerobic troche ustawienia w kodzie przemo - jak chyba w tym posicie co podales. ewentualnie zaloz konto email na onet czy gdzie indziej, powinno dzialac bez problemu. hosting nie ma z tym nic do rzeczy jezeli uzywasz zewnetrznego serwera do wysylki e-mail.
tomalapt - 14-03-2013, 21:38

Po próbie wykorzystania tej modyfikacji, wyświetla takie coś:
Kod:
Could not connect to smtp host : 0 : php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known

czesio1 - 28-04-2018, 16:12

tomalapt napisał/a:
Po próbie wykorzystania tej modyfikacji, wyświetla takie coś:
Kod:
Could not connect to smtp host : 0 : php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known

Mam podobny problem. Przy pisaniu postów w niektórych tematach pojawia mi się komunikat:
"Could not connect to smtp host : 0 : php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known"
Czy ktoś mógłby pomóc?

P.S. Dodam tylko, że post się pojawia mimo tego komunikatu tylko trzeba jeszcze raz wrócić do tego tematu żeby go zobaczyć.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group