To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

Strefa VIP - [OffTopic] phpBB by Przemo

m@rcin... - 02-05-2013, 19:24

a ja wole MyBB!! :? ludzie, czy czytacie co piszecie? Czy ja pytałem Was kto lubi phpBB2 a kto phpBB3? Czy jest kompetentna osoba i odpowie na moje pytanie?

Nie chodzi o to czy ktoś lub phpBB3, ja nie lubię phpBB2 ale Przemo zrobił ze zwykłego phpBB2 super skrypt stąd moje pytanie o phpBB3 :roll:

PAvEL_Ciosek - 02-05-2013, 19:34

m@rcin..., nie chodzi o nazwę czy phpBB2 czy phpBB3, ważna jest jakość silnika, a nie "ilość". Wg. mnie silnik powinien być ten sam cały czas udoskonalany i stawać się coraz bardziej opcjonalny :)
Whinter - 02-05-2013, 19:37

PAvEL_Ciosek napisał/a:
stawać się coraz bardziej opcjonalny


Chyba optymalny chciałeś napisać ;d

W pierwszym poście pytasz o phpBB3 by Przemo, a nazwa tematu "phpBB by Przemo".

IMO numerek to raczej już się nie liczy. Mówi, jaka była podstawka - phpBB2. Przemo sam w sobie jest urozmaicony. Nie traktujmy tego jako phpBB2, a jako "Przemo". Nie ma sensu tworzyć phpBB3 - lepiej skupić się na ów "Przemie".

PAvEL_Ciosek - 02-05-2013, 19:44

Whinter napisał/a:
Chyba optymalny chciałeś napisać ;d

Zamyśliłem się trochę :roll:

Ale gdyby nie ten silnik to połowa for nie byłoby wgl w sieci, bo silnik jest łatwy i rozwijający nie tylko siebie samego, ale tak i umiejętności użytkownika owego silnika :)

Whinter - 02-05-2013, 20:00

Zauważmy, że większość darmowych hostingów opiera się na przemku.

ALE temat NIE dotyczy tego dlaczego Przemek jest dobry i czy jest potrzebny.

m@rcin... - 03-05-2013, 19:54

PAvEL_Ciosek napisał/a:
m@rcin..., nie chodzi o nazwę czy phpBB2 czy phpBB3, ważna jest jakość silnika, a nie "ilość"

No tak, po co nam było w ogóle wyłazić z jaskini? po co jeździć Mercem z 2013 roku skoro mam malucha z 80 roku :) po co korzystać z Windows 8 skoro mam starego poczciwego Windows 3.11 :) Po co korzystać z PHP 5 lub nowszego jak mamy stare dobre php3 :?
Cholera ludzie, czy czytanie ze zrozumieniem Wam już nie idzie czy jak? Proste pytania (według mnie) a Wy co odpisujecie? Za 10 lat znowu ta sama bajka będzie? będzie php 15 a Wy dalej na php3 ? jakiś serwer uciągnie to w ogóle?
Mi się wydaje że Przemo po prostu nie ma czasu na swój skrypt a nie ma drugiej takiej osoby by go zastąpiła i stąd te dziwne odpowiedzi na pytania userów.

Whinter - 03-05-2013, 19:57

m@rcin..., czyli nawet jak phpBB2 by Przemo będzie lepsze od phpBB3 (załóżmy), ale będzie miało tą dwójkę w nazwie to i tak będziesz za phpBB3?
PAvEL_Ciosek - 03-05-2013, 20:01

m@rcin... napisał/a:
po co jeździć Mercem z 2013 roku skoro mam malucha z 80 roku

Ja tam lubię malucha :)

m@rcin... napisał/a:
po co korzystać z Windows 8 skoro mam starego poczciwego Windows 3.11

Może wolisz taką wersję?

m@rcin... napisał/a:
Po co korzystać z PHP 5 lub nowszego jak mamy stare dobre php3 :?

Każdy korzysta jak mu wygodniej...

m@rcin... napisał/a:
Za 10 lat znowu ta sama bajka będzie? będzie php 15 a Wy dalej na php3 ?

Skąd wiesz? Jesteś jasnowidzem? ;]

m@rcin... napisał/a:
Mi się wydaje że Przemo po prostu nie ma czasu na swój skrypt a nie ma drugiej takiej osoby by go zastąpiła i stąd te dziwne odpowiedzi na pytania userów.

Po pierwsze każdy ma swoje życie osobiste, ma swoje sprawy, nie wymagaj, że będzie cały czas coś robione, bo trzeba też odpocząć od komputera czasem. Jak chcesz to zastąp :P

Majkelo - 04-05-2013, 09:19

MagicalFire, ja Cię cholera człowieku nie rozumiem... Skoro Ci się ta dwójka tak bardzo nie podoba to po jaką cholerę tu siedzisz i tracisz swój czas? Jakoś ja nie wyobrażam sobie siebie, przesiadującego na supporcie bb3, wypisującego jakieś bzdury na temat trójki - szkoda mi na to czasu :>
Bucu - 06-05-2013, 23:03

m@rcin... napisał/a:
po co korzystać z Windows 8 skoro mam starego poczciwego Windows 3.11 :)


Akurat 8 to zły przykład. Ósemka to gówno na pcty. Ten system się nadaje tylko na tablety. Zostaję przy 7, bo mi dobrze. Tak samo z bb2.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group