To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

Mod. Gotowe < [ 1.9.5 ] - Color ranks

nasedo - 10-08-2005, 16:01
Temat postu: Color ranks
Color ranks

przystosowanie do wersji by Przemo : Pigreen
Opis: Mod pozwala na dodanie w panelu admina kolorow rang które będę wyświetlane na glownej stronie np.
[ administrator ] [ moderator ] [ przyjaciel ] itp. do tych grup mozna dodac cale grupy lub pojedyńczych userów. Nicki tych użytkowników także będą miały kolory zgodnie z grupą do której należą. Alternatywa dla color groups.

Download: http://www.przemo.org/php...tion=file&id=96

<hr>

W tym temacie zadajemy pytania dotyczace tylko i wyłącznie tego moda.
W przypadku aktualizacji hacka, lub wersji forum, autorów modyfikacji prosze o zamieszczanie w zalacznikach instrukcji do nowej wersji, zostanie ona przeniesiona do download.

lucas - 13-08-2005, 12:15

W pakiecie gotowych plików "gotowe pliki tylko pod wersje 1.9.5"

includes/page_header.php ma maleńki bug - wyswietla na stronie głownej zapytanie o loader. Po zmodyfikowaniu wg instrukcji zamieszczonej przez Dabroza czystego includes/page_header.php wszystko pięknie działa ;) Proponuję więc podmienić wszystkie pliki z pakietu "gotowe pliki tylko pod wersje 1.9.5", a ten jeden samemu zmodyfikować. Dla leniwych poniżej cały pakiet gotowych plików ze zmienionym includes/page_header.php ;)

Kłaniam nisko
Lucas

Deliusz - 16-08-2005, 00:16

Pytanie to kieruję do autora tego moda lub osoby, która zna się na tym bo jest w czym szukać...

Mianowicie, czy jest możliwość usunięcia pod opisem każdej kategorii tego tekstu: "Moderator: ........" (przedstawia to załącznik)

Jeżeli nie to czy jest możliwość edycji tego w taki sposób aby było napisane zamiast "Moderator: ......" to "Opiekun: .........." ?

Czy pod opisami moderatorzy mogą mieć czarny kolor a nie niebieski? Wiem, że można zrobić tak aby mod miał czarny kolor (ustawia to się w PA), ale wtedy kolor czarny będzie wszędzie, a mi chodzi jedynie o tekst pod opisem kategorii

Z góry serdeczne dzięki za odpowiedz

piterownik - 16-08-2005, 15:11

Mam problemik. Zabawe z tym modem zaczynam. Wrzucam gotowe pliki dla 1.9.5 na czyste 1.9.5 i co? Po wejściu do admina z tabeli urzytkownicy znika Rangi, tworzy sie nowa tabela users a wniej Rangi, po kliknięciu na Rangi pojawia się stare menu rang.

Pliki napewno wrzucilem dobrze, bo robilem to jeszcze raz :)

O CO CHODZI?

Radek - 16-08-2005, 15:13

jesteś w phpBB Group a niewiesz ? :mrgreen:

jka nie zmienisz avka to warning :mrgreen:

vegetagt - 16-08-2005, 15:16

uhm ja tak kiedyś walnąłem mod team i mi widmo wyłączył możliwość dawania avkow :P
piterownik - 16-08-2005, 16:38

RuseK napisał/a:
jka nie zmienisz avka to warning


Spokojne to tylko żarcik, niewinny żarcik.... Powrót do tematu: Ktoś zna odpowiedż na poj post?

TolkFan - 16-08-2005, 17:33

piterownik, admin/admin_ranks.php
znajdz:
Kod:
    $module['Users']['Ranks'] = "$file";

zmien na:
Kod:
    $module['ACUsers']['Ranks'] = "$file";


A teraz moja prośba, czy ktoś mogłby przerobić (albo dac jakieś porady jak to zrobić ;) ) moda Color Ranks add-ons Sex Rank do przemo? Bo obecnie kłóci się on z domyślnym gender modem, myślałem że wystarczy podczas instalacji zamiast "sex" wszędzie wstawiac "gender", ale jedyne co dostałem to pusta strona zamiast profilu xD

Deliusz - 16-08-2005, 18:15

Widze, że na moje pytania nikt nie jest w stanie odpowiedzieć:

Cytat:
Pytanie to kieruję do autora tego moda lub osoby, która zna się na tym bo jest w czym szukać...

Mianowicie, czy jest możliwość usunięcia pod opisem każdej kategorii tego tekstu: "Moderator: ........" (przedstawia to załącznik)

Jeżeli nie to czy jest możliwość edycji tego w taki sposób aby było napisane zamiast "Moderator: ......" to "Opiekun: .........." ?

Czy pod opisami moderatorzy mogą mieć czarny kolor a nie niebieski? Wiem, że można zrobić tak aby mod miał czarny kolor (ustawia to się w PA), ale wtedy kolor czarny będzie wszędzie, a mi chodzi jedynie o tekst pod opisem kategorii

Z góry serdeczne dzięki za odpowiedz

TolkFan - 16-08-2005, 19:12

Jak chcesz zamiast "moderatorzy" mieć "opiekunowi" to zmieniasz w lang_main.php tą linijke:
Kod:
$lang['Moderators'] = 'Moderatorzy';
na
Kod:
$lang['Moderators'] = 'Opiekunowie';

W sprawie koloru grup pod opisem działu nie pomoge, nie wiem :]

[ Dodano: 16-08-2005, 19:16 ]
Ups, i jeszcze zmien:
Kod:
$lang['Moderator'] = 'Moderator';
na
Kod:
$lang['Moderator'] = 'Opiekun';

Deliusz - 16-08-2005, 22:26

Baaaaardzo welkie dzięki.

Czekam jeszcze na odpowiedz gdzie mogę zmienić te kolory moderatorów pod opisem kategorii lub wogóle gdzie usunąć wiersze (w jakim pliku) by cały ten tekst zlikwidować

Jerry - 17-08-2005, 04:14

piterownik napisał/a:
Mam problemik. Zabawe z tym modem zaczynam. Wrzucam gotowe pliki dla 1.9.5 na czyste 1.9.5 i co? Po wejściu do admina z tabeli urzytkownicy znika Rangi, tworzy sie nowa tabela users a wniej Rangi, po kliknięciu na Rangi pojawia się stare menu rang.

Pliki napewno wrzucilem dobrze, bo robilem to jeszcze raz :)

O CO CHODZI?

Mialem identyczny problem jakis czas temu, kombinowalem i nic nie wychodzilo tak jak trzeba. Tylko ze mialem wersje 1.9.4 i ten blad byl tylko w stylu BMan1Blue. Gdyby nie olbrzymia pomoc MakAriosa to pewnie do tej pory bym sie z tym nei uporal. Przyslal mi przerobione pliki i podmienilem no i po problemie bylo. W temacie jaki zalozylem TUTAJ pare osob sugerowalo ze problem tkwi w katalogu admin ale ja tego nie sprawdzalem.

Radek - 17-08-2005, 09:25

Jerry, bo tkwi, pozatym kilka postow wzej odpowiedz na ten problem zapisal TolkFan ;)
piterownik - 17-08-2005, 10:22

A jak ja mam to naprawić? Wsadziłem gotowe pliki do 1.9.5 na czyste 1.9.5, i pliki do stylu SubSilver. Pliki wsadziłem napewno good bo próbowałem kilka razy. Wie ktoś jak to naprawić? Może ktoś da swoje pliki z forum, jak mu chodzi, toleruje wszyskie mody i wszystkie style. Jak ktoś to niech da :wink: (nienawidze rymów)
KlonAdam - 17-08-2005, 10:24

a jak sprawić aby nick był kolorowy zarówno i w downloadzie ( komentarze)
i osoba która dodała plik ( mam zmodyfikowany dload :) )



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group