To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

1.12.8 - Google Sitemaps 1.4

sseven - 01-04-2009, 07:15

Wszystko było dobrze, liczba zaindeksowanych podstron rosła, ale nagle zaczęły pojawiać się błędy, a liczba zaindeksowanych podstron malała z każdym dniem. Ponownie wysłałem mapę do sprawdzenia (może to był błąd) i teraz pojawia się napis, że format pliku jest nieobsługiwany :/ Dlaczego tak jak skoro za pierwszym razem mapa została od razu poprawnie odczytana ?
Kopciu - 10-04-2009, 12:26

Witam od pewnego czasu mam problem z mapą google, gdy Bot "wkracza" na forum wyskakuje wiele błędów przy każdym poście. Oto plik errorlog niestety tylko kawałem:

Kod:

[09-kwi-2009 23:27:36] PHP Warning:  flock() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home3/paw6opro/public_html/google_sitemap.php on line 296
[09-kwi-2009 23:27:36] PHP Warning:  feof(): supplied argument is not a valid stream resource in /home3/paw6opro/public_html/google_sitemap.php on line 297
[09-kwi-2009 23:27:36] PHP Warning:  fread(): supplied argument is not a valid stream resource in /home3/paw6opro/public_html/google_sitemap.php on line 297
[09-kwi-2009 23:27:36] PHP Warning:  feof(): supplied argument is not a valid stream resource in /home3/paw6opro/public_html/google_sitemap.php on line 297


Plik errorlog zapełnia się do pełnego dysku a następnie wyskakuje błąd board_config.php .

Wgrywałem plik google_sitemap na nowo lecz błąd ten sam...

Proszę o pomoc

sseven - 23-04-2009, 14:38

Takie pytanie mi się nasunęło.
Przy ponownym wrzuceniu mapy pojawia się błąd (zły format pliku). Nie jest to może spowodowane tym, że na serwerze są np. jakieś pliki tymczasowe, cache itp., które zostały stworzone za pierwszym razem i one powodują te błędy ?

Diablotic - 24-04-2009, 11:10

w google_sitemap.php?map=newest mam nastepujace bledy:

Cytat:
Notice: Undefined index: topics in /home/angliki/ftp/forum/includes/spider_friendly.php on line 315

Notice: Undefined index: topics in /home/angliki/ftp/forum/includes/spider_friendly.php on line 372

Notice: Undefined index: topics in /home/angliki/ftp/forum/includes/spider_friendly.php on line 315

Notice: Undefined index: topics in /home/angliki/ftp/forum/includes/spider_friendly.php on line 372

Notice: Undefined index: topics in /home/angliki/ftp/forum/includes/spider_friendly.php on line 315
(...)


Linijki te wygladaj u mnie tak:

315:
Cytat:
$url = (($sfc['topics'][$topic_id]['title']) ? urlname_encode($sfc['topics'][$topic_id]['title']) . '-vt' : '') . $topic_id


372:
Cytat:
if ($v_dir && $sfc['topics'][$v_dir]['forum'])


Prosz o pomoc w doprowadzeniu tego moda do pelnej funkcjonalnosci :)

$kubi - 29-04-2009, 15:39

Pomóżcie... mapa działała dobrze, a tu sie porobiło i jest problem

http://apriliasr.pl/google_sitemap.php

Co z tym fantem zrobić?

wolfiq - 29-04-2009, 15:48

$kubi, co się porobiło, przecież dobrze masz
$kubi - 29-04-2009, 15:50

Huh, może to przez to że wyczyściłem cache... bo jeszcze przed chwilą był problem ;) Nevermind :]
gutai - 16-05-2009, 19:03

witam wrzucilem ten plik wszedlem na
i mam jakies drzewo

http://zastrzel.pl/google_sitemap.php

a to to wogle nie dziala

http://zastrzel.pl/google_sitemap.xml

sseven - 17-05-2009, 12:14

Jakieś drzewo, to jest właśnie mapa witryny. Milion razy było to napisane ...
Paveleks - 09-06-2009, 19:54

Witam, mam problem ;] z sitemap
Więc wrzucam site map ztego tematu do głównego katalogu forum następnie wrzucam "Narzędzia dla webmasterów" i tam do mapy witryny plik "google_sitemap.php" z nazwą forum wygląda to tak http://www.forum4bukmachera.pl/google_sitemap.php ale google coś nie może zaakceptować mapy bo pokazuje się komunikat
Cytat:
Błąd rozmiaru pliku mapy witryny
Rozmiar pliku mapy witryny przekracza dopuszczalny limit. Utwórz kilka map witryny zawierających mniej adresów URL, aby nie przekroczyć limitu rozmiaru.


Może ktoś wie dlaczego i wie jak rozwiązać ten problem :roll:

sseven - 09-06-2009, 23:18

Przeczytałeś cały temat ? Jeżeli nie, to zrób to
Paveleks - 10-06-2009, 08:43

Crack napisał/a:
tosiek, zmień w google_sitemap.php linię
Kod:
$config['cache_use_gzip'] = true;

na
Kod:
$config['cache_use_gzip'] = false;

i zobacz czy zadziała.

jurczak7, mapa jest prawidłowa, musiałeś podać do Googli niewłaściwy adres.


Ok znalazłem tylko jedno zagadnienie zobaczymy czy zadziała

[ Dodano: 10-06-2009, 15:52 ]
niestety nie pomogło a innych sugestii do mojego problemu nie znalazłem może ktoś potrafi pomóc

Seba123 - 19-07-2009, 03:09

Coś się zmieniło w formacie, nie wiem tylko co... i nie działa obecnie.
krasny - 26-07-2009, 00:25

Cytat:

Warning: fopen(./cache/sitemap_index.xml) [function.fopen]: failed to open stream: Brak dostępu in /home/mis/domains/kokodzambo.pl/public_html/google_sitemap.php on line 303

Warning: flock() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/mis/domains/kokodzambo.pl/public_html/google_sitemap.php on line 304

Warning: fwrite(): supplied argument is not a valid stream resource in /home/mis/domains/kokodzambo.pl/public_html/google_sitemap.php on line 305

Warning: fclose(): supplied argument is not a valid stream resource in /home/mis/domains/kokodzambo.pl/public_html/google_sitemap.php on line 306

Warning: gzopen(./cache/sitemap_index.xml.gz) [function.gzopen]: failed to open stream: Brak dostępu in /home/mis/domains/kokodzambo.pl/public_html/google_sitemap.php on line 309

Warning: gzwrite(): supplied argument is not a valid stream resource in /home/mis/domains/kokodzambo.pl/public_html/google_sitemap.php on line 310

Warning: gzclose(): supplied argument is not a valid stream resource in /home/mis/domains/kokodzambo.pl/public_html/google_sitemap.php on line 311
Error in google_sitemap.php (279)
xml_output(): Headers already sent on line 303



buuuuuuuuuuuuuu

lui754 - 26-07-2009, 12:30

ustawiłeś CHMOD 777 dla folderu cache?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group