To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

Ogólne - Nie mogę wstawiać postów...

DzixseT - 22-04-2014, 22:59
Temat postu: Nie mogę wstawiać postów...
Witam jak w tytule mam problem z tym, że nie mogę wstawiać postów na swoim forum jako administrator jak i również jako zwykły zarejestrowany użytkownik. Sprawa wygląda następująco na swoim forum wybieram opcję dodaj nowy post (jak i również odpowiedz do postów które, były zakładane po założeniu forum wcześniej) i gdy napiszę treść w poście, kończę post i klikam WYŚLIJ to wyskakuje mi następująca komenda Błąd Ogólny

Sesja połączenia wygasła lub numer ID sesji jest nieprawidłowy.
Spróbuj ponownie.
i tak to się dzieje, że nie może nikt dodać posta nawet ja Administrator... co mam z tym zrobić... Pomocy Forumowicze :(

kasztanek9994 - 22-04-2014, 23:06

od kiedy zaczęło Ci się tak dziać ?
instalowałeś jakąś modyfikacje ?

Widzę, że masz wersje 1.12.7 więc spróbuj

Kod:
znajdź 2x:
            $temp_url = append_sid("posting.$phpEx?mode=delete

dodaj przed:
            $back_url .= '&sid='.$userdata['session_id'];

Woytec - 22-04-2014, 23:18

Twój styl wymaga aktualizacji do wersji 1.12.7
Aktualizacja stylu, krok po kroku: LINK

DzixseT - 24-04-2014, 19:35

Wszystko przez to, że wrzuciłem nowy styl który bardzo mi się podoba. Jak do wyłączam a włączam standardowy to wszystko działa jak należy i jest ok. Shot-box działa normalnie posty można dodawać itp a jak mam jakiś inny styl niż standardowy to wszystko się psuje ani postów nie można dodawać ani w shot-boxie nic nie napiszesz. Miałem jeszcze problem z rejestracją każdego użytkownika ale to ogarnąłem. A reszta tak jak napisałem wyżej... Co wy na to?
kasztanek9994 - 24-04-2014, 20:02

http://www.przemo.org/php...ic.php?t=137912 pobrałeś paczkę i zrobiłeś wszystko z instrukcją ?
Woytec - 25-04-2014, 22:33

DzixseT, Czemu nie przeczytałeś mojego postu?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group