To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

Ogólne - W systemie użytkownik nie istnieje - z dnia na dzień

mek1942 - 26-06-2014, 21:53
Temat postu: W systemie użytkownik nie istnieje - z dnia na dzień
Witam,
Forum mi chodziło dobrze , nic nie zmieniałem od paru miesięcy, aż tu nagle ludzie mi piszą, że nie mogą się zalogować i pisze bląd: "w systemie użytkownik nie istnieje"
(Forum prywatne więc nie daję linka).

nick = imię i nazwisko

I nie mogą się zalogować osoby z polskim znakiem w nicku (wyskakuje im błąd jakiś), inne osoby mogą normalnie. Co najlepsze ja te osoby w liście użytkowników widzę normalnie i maja polskie znaki, jak chce jakby zapisać bez zmian to także mi wyskakuje taki sam błąd (jako admin) i muszę za każdym razem zmieniać komuś nick bez polskich znaków i go o tym informowac.

Tak samo panel admina wariuje nagle... dodaje ogloszenie na forum, ono się pojawia, ale w panelu admina jest w tym oknie pusto.

Nie mogę zrobić synchronizacji for... ładuje sie i ładuje i nagle bląd wyskakuje i żebym odświeżył strone. Optymalizacji SQL też nie mogę :/

z góry dzięki za pomoc :(

RomanHardcor2 - 27-06-2014, 07:49

Niestety bez podanego w profilu adresu nie możemy udzielić pomocy jeśli uzupełnisz profil to pomożemy :)
mek1942 - 27-06-2014, 11:03

RomanHardcor2, ty akurat byś wiedział o co chodzi hah.... neo
RomanHardcor2 - 27-06-2014, 12:04

Czytaj regulamin

3. Jeśli temat dotyczy innego forum niż to w Twoim profilu, podaj jego adres w treści pytania. Brak adresu przy większości problemów uniemożliwia pomoc.
Wyjątkiem są sytuacje, nie związane bezpośrednio z istniejącym forum - np.: pytania o styl, jego budowę, ale wtedy należy podać nazwę i źródło stylu.
Bez tego nie udzielamy pomocy.

mek1942 - 27-06-2014, 12:11

dzieciaku jestem na tym forum już od ponad 7 lat , a ty widze konto miesiąc temu zrobiłeś więc nie ucz mnie o zasadach...

widzisz, że napisałem, że forum jest prywatne i zamknięte więc powód takowy miałem.

Nie wypowiadaj się w tym temacie już, bo głupich odpowiedzi nie potrzebuje.
Idź na swoje forum o CS na darmowym serwerze... hah... bye bye

RomanHardcor2 - 27-06-2014, 13:04

Po 1 za hosting płace 2 dychy
a po 2 skoro jesteś na tym forum tak długo to powinieneś znać regulamin więc się nie kłóć :)

Pss: jestem tu od pół roku tamta 5 to jest dzień :)

d!r3k - 30-06-2014, 02:16

mek1942, podaj adres forum.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group