To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

Ogłoszenia - Publikacja wersji 1.12.9

Lord Darth - 30-08-2015, 16:27

Jedynym błędem, który aktualnie rzuca się w oczy, są krzaczki, zamiast polskich liter. W takich miejscach, jak: Nazwa tematu, post, opis działu, itp.
gegolino - 30-08-2015, 17:45

Woytec napisał/a:
Beta już była.


Widocznie zamiast official release wstawiona została beta. Bo jak dla mnie to ta wersja jest jedną wielką klapą i bugiem.

BRC - 31-08-2015, 02:43

Hej, kochani... czy mógłbym raz jeszcze prosić o wskazanie miejsca, w którym następuje poprawka informacji o 65xxx nieprzeczytanych wiadomościach?
xlesiu - 31-08-2015, 12:08

w viewtopic_body.tpl jest kod
Kod:
{postrow.POSTER_AGE}

BRC - 31-08-2015, 14:59

Znalazłem:

Kod:
    $userdata['user_new_privmsg'] = $userdata['user_new_privmsg'] > 65000 ? 0 : $userdata['user_new_privmsg'];
    $userdata['user_unread_privmsg'] = $userdata['user_unread_privmsg'] > 65000 ? 0 : $userdata['user_unread_privmsg'];


Czyli jeżeli coś się "obsunie", to udajemy, że nic się nie stało. Bardzo profesjonalne... :P

mix - 31-08-2015, 23:53

Z powodu usunięcia moda urodzin i wieku w statystykach wyświetla się teraz takie coś.

Cytat:
Template->make_filename(): Error - template file not found: ./../.././stat_modules/age_statistics/module.tpl

kooza - 01-09-2015, 00:16

Fajnie ze wydaliscie nowa wersję, ale byloby jeszcze lepiej gdybyscie zaczeli pomagac uzytkownikom ktorzy maja problemy z nia, i zaczeli wprowadzac jakies poprawki bo z tego co widze to nikt nie jest zainteresowany tym co tu sie dzieje.
irekk - 01-09-2015, 08:26

mix, powinienes pozbyć się modułu age_statistics:
Kod:
DELETE FROM `phpbb_stats_modules` WHERE `module_id` = 11;


BRC, synchro forum jest słabe, ustawiając wartość ujemną na polu unsigned, w zależności od konfiguracji serwera mysqla albo pójdzie zero albo przeskoczy na wartość maksymalną pola.

Lord Darth, jaka konfiguracja serwera? W sensie jaki PHP i MySQL?

@support, ktoś mógłby sprawdzić to co napisał mek1942 ?

mix - 01-09-2015, 10:46

irekk, wszystkie zapytania zrobiłem przy aktualizacji. Znalazłem rozwiązanie i było ono dosyć proste. Wystarczyło wejść w PA w moduły statystyk i odświeżyć wszystkie moduły. Dzięki temu pojawiły się także moduły, których po aktualizacji nie było widać. Prawdopodobnie przez błąd, który wyświetlało w statystykach.

Czy w PA powinno widnieć w menu - "Strona Portalu" i "Podgląd Portalu" ? Trochę dziwnie to wygląda gdy pozbyto się rzeczy do, których mimo to nadal pełno jest odniesień w plikach.

kooza - 01-09-2015, 12:28

Portal jest całkowicie usunięty ze skryptu, i w PA nie ma i nie powinno być odnośnika do portalu.
DjMrJokerPL - 01-09-2015, 16:16

Takie pytanko, co ze stylami?? Te z 1.12.8 działają?? Czy trzeba jakoś zmodyfikować?? Aha i przy okazji żeby nie zakładać dodatkowego tematu co z modem Spider Friendly?? Można zainstalować tak jak jest na czyste świeżo zainstalowane forum 1.12.9??
Anonymous - 01-09-2015, 16:25

DjMrJokerPL, Trzeba zaktualizować styl do 1.12.9. Zainstaluj modyfikacje i zobacz czy wyskoczy jakiś błąd.
asdf - 01-09-2015, 19:08

asdf napisał/a:
W nowej wersji nie można odbudować searchu

Tylko ja mam ten problem (czyt. wymyśliłem go sobie) czy też jest on tak błahy, że support nie zawraca sobie nim głowy? :lol:

mix - 01-09-2015, 23:13

kooza, wysłałem PW. W paczce update-1.12.9 pełno w plikach odniesień do portalu, czatu czy urodzin. Głównie to pliki z katalogu language. Oczywiście, że sam portal został usunięty, ale nie wszystko co go "dotyczy".

Z menu w PA znika "Strona Portalu" i "Podgląd Portalu" dopiero po usunięciu z pliku lang_admin.php tego:

Kod:
$lang['Portal_index'] = 'Strona Portalu';
$lang['Preview_portal'] = 'Podgl±d Portalu';


Dowiedziałem się, że te langi miały być wywalone w kolejnej wersji, więc to nie pomyłka, a taki był zamysł.

kAzek29 - 02-09-2015, 07:33

Wygląda na to że nowa wersja została wydana na siłę żeby tylko była. Usuwanie dotychczasowych funkcjonalności powinno być opcjonalne (w osobnych plikach instrukcje) aby każdy mógł usunąć to czego nie używa a nie na siłę albo musisz mieć pojęcie o skrypcie i PHP aby nie usunąć tego co chcesz zostawić a tak albo pozbywasz się wszystkiego (mimo że z czegoś korzystasz) albo nie zaktualizujesz do nowej wersji. Moim zdaniem trochę to nieprzemyślane.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group