To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

Ogólne - Problem z rejestracją na moim forum.

Shaanz - 20-10-2015, 20:50
Temat postu: Problem z rejestracją na moim forum.
Cześć, założyłem niedawno forum (wczoraj) Jestem w tym zupełnie zielony ale udało mi się stworzyć. Jedyny problem jest taki, że gdy zmieniłem styl forum na inny (Z tego domyślnego na NewStyle) To możliwość rejestracji zanikła. Gdy chce zrobić konto pisze że podany e-mail jest nieprawidłowy i tak za każdym razem. Czy jest mi ktoś w stanie wytłumaczyć o co chodzi i jak to naprawić? Dodam jeszcze że gdy zmienie znów styl forum na domyślny to wszystko działa (chodzi nadal o rejestracje). To samo jest na shoutboxie gdy coś chce napisać to na shoutboxie pojawia się w środku strona (moja strona).. Na shoutboxie mi nie zależy ale jednak na rejestracji bardzo. Proszę o pomoc.
kooza - 20-10-2015, 21:15

Nie masz zaktualizowanego szablonu. Wszystko jest w tym dziale odnośnie aktualizacji http://przemo.org/phpBB2/forum/viewforum.php?f=23 patrz przyklejone tematy.
goku666 - 05-12-2015, 14:20

Tylko że ja już mam niby najnowszą wersje bo pobrałem ją wczoraj A mimo to na
stylu eDrive dalej mi nie działa rejestracja i pisanie w southbox .
Może mi ktoś wyjaśnić co mam zrobić szczegółowo żebym nie musiał znowu nowego stylu wgrywać -.- ?

kooza - 05-12-2015, 15:12

Przeczytaj post powyżej, silnik masz 1.12.9 a szablon jest pod 1.12.8/1.12.7, więc musisz zaktualizować szablon.
goku666 - 05-12-2015, 15:38

Dzięki . A nie chciałby ktoś mi tego zaktualizować za hajs ?
kooza - 05-12-2015, 17:06

odezwij się na pw.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group