To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

Ogólne - FAQ, PROFIL(Ikony), Ważne Tematy, Shoutbox.

Gevaudan - 21-02-2016, 22:22
Temat postu: FAQ, PROFIL(Ikony), Ważne Tematy, Shoutbox.
Witam!

Uczę się tworzyć fora, ostatnio założyłem próbne, by trochę to ogarnąć. Póki co pracuję nad stylem, estetyką i przyda mi się kilka przydatnych rad.

Na początek:

Ikony. Jak sami widzicie, w panelu nawigacyjnym(nazwijmy to tak), obok FAQ, Regulaminu, Szukaj, Grupy, Użytkownicy itp. są ikonki: lupa, literka R, wykresy. Jak to usunąć? Chciałbym pozostawić to wszystko bez tych ikonek, żeby to ładniej wyglądało. Działam na wxv.pl

Druga sprawa: Ważne Tematy. Jak widzicie na poniższym obrazku - w jaki nie wejdziesz dział - zawsze widzisz Ważne Tematy. Jak mógłbym umieścić tam np. Regulamin?




Ostatnia sprawa to problem z Shoutboxem. Kiedy tylko próbuję wysłać wiadomość: pole nadal jest puste. Shoutbox jest, ale wiadomości się nie pojawiają.






kooza - 22-02-2016, 18:21

Na darmowym hostingu forów nie zrobisz nic z ikonami w menu, chyba że wyłączysz go w PA, i utworzysz swój własny.
Jeżeli chodzi o ważne tematy, to podczas pisania lub edycji tematu, masz tam takie pole. Napisz temat jako: zaznacz na Ważne ogłoszenie
Z shoutboxem za wiele nie poradzę, w ustawieniach masz wszystko ok. Możesz spróbować zainstalować inny szablon i zobaczyć czy na nim będzie działał.

Gevaudan - 23-02-2016, 11:24

Okay, dzieki.

Co do shoutboxa



Co dziwne, zalozylem drugie forum z tym samym stylem i czat dziala normalnie.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group