To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

F.A.Q. - Najczęściej Zadawane Pytania - Could not open template config file

mirem - 31-08-2012, 12:33

ok, pomogło wgranie oryginalnego stylu - :)

dzięki za pomoc

Róża Zacharenko - 11-07-2013, 22:37

Witam.
Dziś akurat założyłam forum (przeszloscwrpg.fora.pl) które zamierzałam rozbudować później. Podczas konfiguracji ogólnej w panelu administratora zwiesił mi się panel dotykowy w laptopie, przez co niechcący wskoczyła mi skórka, przez którą padło całe forum - zdaje się że nie miała plików w katalogu, nie wiem. Nie mogę zmienić żadnej opcji, zmienić nic w konfiguracji, ogólnie zero - widzę tylko panel admina i stronę z błędem.
Dodam, że nie mam programu phpmyadmin, nie mam również programu podawanego w tym temacie (Widmo rescure) i nie potrafię go używać, nie zakładałam forum poprzez żaden program (ogólnie - fora.pl, założyć, skolko ugodno..). Instalacje nieudane, Widma nie ma nigdzie, ogólnie... Widmo.

Jakaś rada? Tylko proszę, tak jak krowie na rowie... :oops: Nietechniczna jestem (forum zakładane z konieczności, nie dla mnie samej akurat).

I przepraszam z góry za odkopanie tematu, ale naprawdę nie mam pojęcia, co zrobić, do czego się zabrać i z której strony.

root.dll - 11-07-2013, 22:50

Róża Zacharenko, tutaj jest support phpBB2 modified by Przemo a nie zwykłego phpBB2.
Róża Zacharenko - 11-07-2013, 22:51

Ach, no tak. Bardzo przepraszam, nie zwróciłam na to uwagi.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group