To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

Archiwum - [wydzielone z publikacja 1.12.3] sortowanie użytkowników

Termo - 08-02-2006, 14:49
Temat postu: [wydzielone z publikacja 1.12.3] sortowanie użytkowników
Przepraszam jesli powtorzę, ale sortowanie userow wedlug...nie działa...Po prostu ustawiam zeby np sortowalo pod wzgledem ilosci postow a tu nic - nie sortuje a powinno. Nie jest to wina check_files - jak mi zaraz niektorzy pewnie napiszą ;) Owszem - kilka plikow jest czerwonych ale to przez drobne modyfikacje, ktore nie maja akurat na sortowanie zadnego wplywu. Czy przemo wie o tym bledzie?
Kris85 - 08-02-2006, 14:58

Termo, chyba cos nie do konca zrobiles jednak dobrze. U mnie chodzi bez problemu, a tez mam po aktualizacji. Co prawda moze nie mam wielu userow, ale to nie powinno zalezec od tego
Przemo - 08-02-2006, 15:49

Termo, a na jakim forum tak jest?
Termo - 08-02-2006, 15:57

Nie wiem czy na Subsilver tez byl ten problem bo nie mialem okazji sprawdzić, ale "cos nie pyka" na SuBblack (a tak to bardzo fajny styl ;) ). Ewentualnie na chwilę moge udostepnic do publicznej wiadomosci check files - wystarczy znak ;)
Przemo - 08-02-2006, 17:06

Termo, subBlack jest w fazie testów!!! Ktos zglaszal w odpowiednim temacie ze nie ma on wogole przycisku sortowania
Termo - 08-02-2006, 18:50

ok, przemo, spokojnie ;) Bez tego sortowania da sie zyc - grunt ze subblack jest ladniejszy od subsilver ;) Chcialem tylko pomoc zglaszajac bledy, nie wiedzialem ze juz o tym wiesz :roll:
Przemo - 08-02-2006, 19:06

Nie mowie zeby nie zglaszac, ale jak juz instalujesz styl ktory jest w fazie testow to 1. Powinienes sprawdzic tez na subSilver. 2. Jak juz zglaszac to w dziale subBlack


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group