To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

Poszukiwania - [propozycja] moderowanie tematu

LEMUR - 14-03-2006, 15:59
Temat postu: [propozycja] moderowanie tematu
Czy bedzie kiedys mozliwosc np. podczas kasowania kilku(dziesieciu) wypowiedzi w temacie aby mozna bylo hurtowo zaznaczyc to co do kasacji. W obecnej formie to po usunieciu jednej wypowiedzi powracamy do poczatku tematu > pozniej szukamy > kasujemy jeden > powracamy... troszke niewygodne.
Moze cos na wzor wlasnie moderacji for podczas laczenia, tyle ze aby byla lepsza kasacja.

pecador - 14-03-2006, 18:15

ehh.. klikasz na ikonę dzielenia tematu, do nowego (tematu) dajesz te posty, które chcesz usunąć, a później kasujesz wszystko od razu.
Mod jest raczej niepotrzebny - więcej przy nim będzie pracy, niż z niego korzyści.

waldim - 19-03-2006, 13:55

Leone napisał/a:
Mod jest raczej niepotrzebny - więcej przy nim będzie pracy, niż z niego korzyści.


zależy jakie masz forum
ja na swoim ciągle muszę uciekać się do przedstawionej przez Ciebie sztuczki, a wolałbym sticknąć wybrane posty do usunięcia
ja uważam taki mode za potrzebny dla mnie (a może i dla innych też)

pecador - 19-03-2006, 17:46

waldim, ale różnica jest znikoma - trzeba tylko 2-3 razy więcej kliknąć, nic więcej
Jerry - 19-03-2006, 18:04

Leone napisał/a:
waldim, ale różnica jest znikoma - trzeba tylko 2-3 razy więcej kliknąć, nic więcej

Zgadzam sie z Toba, mysle ze to kolejny mod do zasmiecenia forum.
waldim napisał/a:
zależy jakie masz forum
ja na swoim ciągle muszę uciekać się do przedstawionej przez Ciebie sztuczki, a wolałbym sticknąć wybrane posty do usunięcia

Jak u ciebie ciagle pisza nie na temat i musisz kasowac masowo posty to recepta jest prosta, musisz czesciej rozdawac warny i sie uspokoja a jezeli nie to banuj.

waldim - 20-03-2006, 23:54

[ Dodano: 20-03-2006, 23:56 ]
Leone napisał/a:
waldim, ale różnica jest znikoma - trzeba tylko 2-3 razy więcej kliknąć, nic więcej

Różnica jest znikoma, jeśli posty do usunięcia są kolejno pisane.
Ale jeśli są wymieszane to kaszanka i trzeba się naklikać jak dziki...



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group