To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

Poszukiwania - [Propozycja] root Admin

Xeo - 04-04-2006, 17:16
Temat postu: [Propozycja] root Admin
Chym.. proponuję zrobienie modyfikacji do nowej wersji phpbb(tzn zawartej w instalce nowego forum;p)\lub\i moda do starszych który ustawia użytkownika który podał swoje dane w trakcie instalcji forum na status root admina czyli kogoś nietykalnego... mianowicie.. żeby nie można było dla takiego admina dać warna etc.. żeby inni admini nie mogli nawet edytować jego profilu.. ot taki maczo ;p (przyda mi sie... ponieważ moi moderatorzy już próbowali zbanować admina.. po warnie mu chcieli dać ;p ...ech... co za ludzie ;-(
nasedo - 04-04-2006, 18:42

1. warny admina nie zbanuja nigdy
2. http://www.phpbb2.pl/download.php?d=143

manczos - 04-04-2006, 18:56

Xeo napisał/a:
przyda mi sie... ponieważ moi moderatorzy już próbowali zbanować admina.. po warnie mu chcieli dać ;p ...ech... co za ludzie ;-(

ciekawą załogę sobie dobrałeś :lol:

Xeo - 05-04-2006, 21:50

no cóż.... nie powiem idioci jakich mało ;p
Radek - 05-04-2006, 21:59

tak to jest jak sie zbiera modow z ogloszen na forach typu:
Nowe super froum xx.xxx - kto sie zarejestruje dostanie MODA
:mrgreen:

Xeo - 05-04-2006, 22:08

Nie nie ... to znani mi ludzie.. a mianowicie.. osoby z mojej klasy ;p ale co tam.........

ps.. co do tego linka co tam wyżej dostałem.. wszystko piknie.. tylko pisze że mam to dodać po tym:

Kod:
//
// Show 'Board is disabled' message if needed.
//
if( $board_config['board_disable'] && !defined("IN_ADMIN") && !defined("IN_LOGIN") )
{
   message_die(GENERAL_MESSAGE, 'Board_disable', 'Information');
}



ale tego w wersji phpbb by przemo 1.12.x nie ma ;( czyli gdzie mam to wsadzić??? Plz help

Radek - 05-04-2006, 22:13

sprobuj dac to przed ?> w common.php
Xeo - 05-04-2006, 22:22

chym... a możę przed ?> dodać tak??? : (ps nie znam sie wogle na phpbb więć sie pytam ;p)

Kod:
if( $board_config['board_disable'] && !defined("IN_ADMIN") && !defined("IN_LOGIN") )
{
   message_die(GENERAL_MESSAGE, 'Board_disable', 'Information');


$sql = "UPDATE " . USERS_TABLE . "
     SET user_level = 1
  WHERE user_id = 2";
  if (!$db->sql_query($sql))
  {
        message_die(GENERAL_MESSAGE, 'Unable to access the Users Table.');
  }


Radek - 05-04-2006, 22:25

nie -> wstaw to:
Kod:

if ( $userdata['user_id'] == 2 && $userdata['user_level'] != 1 )
{
$sql = "UPDATE " . USERS_TABLE . "
     SET user_level = 1
  WHERE user_id = 2";
  if (!$db->sql_query($sql))
  {
        message_die(GENERAL_MESSAGE, 'Unable to access the Users Table.');
  }
}

przed znaczkiem ?> w common.php

dash4 - 25-04-2006, 00:11

ja dodałem ten kod, przed znacznikiem ?>(czyli na samym koncu) w common.php, ale mody nadal moga dawac warny adminowi......czy to tlyko odnosi sie do tego zeby drugi admin nie zdjal admina temu "pierwszemu" ???
Radek - 25-04-2006, 21:01

dash4 i co z tego ? Mod moze dac adminowi i 1000 warnow, ale admin widzi wtedy link panel administracyjny i sie odbanuje ( w skrajnych przypadkach zmian dokona w tabeli phpbb_users_warnings ) Ten mod który masz wyżej, zapobiega usunieciu zezowlen glownemu adminowi przed innych adminow
dash4 - 25-04-2006, 21:36

aha...dzieki za wyjasnienie :) .... swoja droga to wiem ze admin moze sobie sam zdjac, bo juz to przerabiałem (mod chcial sie odegrac za warna - i niema moda) ale fajnie by było gdyby Admin (ten podany przy instalacji) był wogule nietykalny... :D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group