To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

Archiwum działu Ogólne (posty do 12.2007) - [Problem] Automatyczna synchronizacja

dragus - 31-05-2006, 21:24
Temat postu: [Problem] Automatyczna synchronizacja
Siema wszystkim:)

Poszukałem sobie troszke na ten temat i nie znalazłem, chciałem się dowiedzieć czy jest taka możliwość zeby ustawić automatyczną synchronizacje for, tematów, np. o okreslonej godzinie jeden raz dziennie. Znaczy się już nie musi być określona godzina.. ale jeden raz dziennie mogło by się przydać:)

Z góry dzięki za pomoc pozdrawim:)

chelloPL - 31-05-2006, 21:31

W normalnych warunkach nie można.
Jeśli następuje desynchronizacja, to znajdź jej przyczynę, a nie próbuj ukrywać skutki.

dragus - 31-05-2006, 21:36
Temat postu: hmm...
Jak próbuje się coś na ten temat dowiedzieć, tu na forum to albo dostaje ostrzeżenie albo usówają moje posty lub tematy to niby jak mam się dowiedzieć czegoś na ten temat jak nie moge uzyskać pomocy?
gaku - 31-05-2006, 21:38

teoretycznie mozesz napisac plik ktory bedzie synchronizowal tabele i wstawic jego wykonywanie w crona, ale wtedy problemem jest napisanie tego skryptu
dragus - 16-06-2006, 22:38

a nie ma nikogo co wymyśliłby coś takiego ... jakiś mod, który synchronizował by wszystko co np. 24 godziny ( możliwości ustawienia w PA) tak jak np. robi się kopia bazy danych? to zeby się robiła synchronizacja?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group