To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

1.12.7 i starsze - PM On Register

atomson - 14-07-2006, 21:49
Temat postu: PM On Register
Autor: Damianmyst
Modyfikował i dopasował pod 1.12.5: KaweX
Opis: Wysyła do nowych userów pm po zarejestrowaniu. Temat, treść oraz włączenie/wyłączenie wiadomości można ustawić w PA

pichus - 15-07-2006, 16:47

No i na moim forum już super chodzi :)

Super ;]

zimon - 17-07-2006, 13:32

wielkie dzięki tego mi było trzeba
marcinn12 - 23-07-2006, 23:37

A co zrobic jak zaponiałem zmienic tej tresci wiadomosci tzn w miejscu "twoja nazwa forum", gdzie to edytowac? Prosze o info!
atomson - 24-07-2006, 10:17

Nie rozumiemi o co ci chodzi..

Napisz dokładnie

pichus - 24-07-2006, 10:30

marcinn12 napisał/a:
A co zrobic jak zaponiałem zmienic tej tresci wiadomosci tzn w miejscu "twoja nazwa forum", gdzie to edytowac? Prosze o info!

PA => Ogólne => Konfiguracja => Zjeżdżasz na dół i masz tam: Prywatne Wiadomości

I tam jest: PW przy rejestracji, Temat prywatnej wiadomości i Treść prywatnej wiadomości.

dj neo - 18-08-2006, 19:31

modyfikacja bardzo fajna :P już sobie zainstalowałem i śmiga :P
chapter - 18-08-2006, 20:45

Grauluje. Właśnie coś takiego szukałem :D
andkar - 24-09-2006, 20:36

ehh wszystko zrobilem jak w instrukcji wiadomosc jest wysylana przy rejestracji tylko w PA nie mam zadnych pól do niej, żadnego sterowania nią :( Co mogłem żle zrobić?
besciak - 24-09-2006, 20:50

andkar napisał/a:
ehh wszystko zrobilem jak w instrukcji wiadomosc jest wysylana przy rejestracji tylko w PA nie mam zadnych pól do niej, żadnego sterowania nią :( Co mogłem żle zrobić?


looknij w PA->KONFIGURACJA->GŁÓWNE-> SEKCJA PRYWATNE WIADOMOSCI

andkar - 25-09-2006, 10:24

besciak o to chodzi, że nie mam w tym nic, po za standardowymi ustawieniami prywatnych wiadomości
perlas - 25-09-2006, 13:30

Ja mam cos podobnego wrzucilem kod SQL przez phpmyadmin wgralem pliki nie niemam nic ... w PA


edit
Ok.
Juz mam zapomnialem ze mam nie standartowy styl wystarczylo jeden plik wgrac do katalogu sytli :)

besciak - 25-09-2006, 15:10

prosze usunac w/w post
piekarz - 27-09-2006, 17:40

Po naciśnięciu przycisku "wykonaj" w phpmyadmin - przy próbie zapytania sql wyskakuje mi takie cuś:
Kod:
 zapytanie SQL:

INSERT INTO phpbb_config( config_name, config_value )
VALUES (
'send_pm_on_register', '1'
)

MySQL zwrócił komunikat: Dokumentacja
#1146 - Table 'dragonfans.phpbb_config' doesn't exist

Czy byłby ktoś w stanie mi wyjaśnić czemu tak sie dzieje i czy da sie jakoś wgrać tego moda ?? bo przydałby mi sie, a niestety jest tak jak jest, zapytanie zostaje odrzucone...

p.s. tak przy okazji to czym dokładnie jest to zapytanie ??

miszko - 27-09-2006, 21:38

Dokładnie to wstawiałeś? A średnik na końcu zapytania?

Z tego co tam widzę wklej w okienko od zapytania SQL całe to

Kod:

INSERT INTO phpbb_config (config_name, config_value) VALUES ('send_pm_on_register','1');
INSERT INTO phpbb_config (config_name, config_value) VALUES ('register_pm_subject_text_on','Witaj na %s');
INSERT INTO phpbb_config (config_name, config_value) VALUES ('register_pm_text_on','Witaj!<br /><br />Witaj na %s. <br /><br />Mamy nadzieje ze spedzisz milo u nas czas i bedziesz czesto do nas wracal! <br /><br />Na samym poczatku, jesli jeszcze tego nie zrobles, proponujemy zapoznac się z regulaminem naszego forum. Naprawde warto go przeczytac. Zapraszamy takze do edycji profilu, gdzie znajduje sie wiecej opcji niz przy samej rejestracji. <br /><br />Zyczymy milego pisania !<br />Zespol %s');



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group