To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

1.12.7 i starsze - Czyszczenie ShoutBoxa

warna - 20-08-2006, 06:53
Temat postu: Czyszczenie ShoutBoxa
Kod:
#################################################################
## Mod Title: Czyszczenie ShoutBoxa
## Mod Author: warna (http://zagubieni.pl) <warnaa@gmail.com>
## Mod Version: 0.1
## Mod description: Dodaje w Panelu Administracyjnym przycisk do natychmiastowego czyszczenia SB
#################################################################

balicuss - 30-12-2006, 16:03

siemqa mam problem gdyż nie chce mi czyścić ten mod Sb . Wszystko ładnie się wyświetla ale nie czyści. Co mam zrobić ? admin_shoutbox nie wie jak wkleić tu:
Kod:
    if( isset($HTTP_POST_VARS['submit']) )
    {
        $message = $lang['Config_updated'] . "<br /><br />" . sprintf($lang['Click_return_config'], "<a href=\"" . append_sid("admin_shoutbox.$phpEx") . "\">", "</a>") . "<br /><br />" . sprintf($lang['Click_return_admin_index'], "<a href=\"" . append_sid("index.$phpEx?pane=right") . "\">", "</a>");
        message_die(GENERAL_MESSAGE, $message);
    }
}


To :P

Kod:
if( isset($HTTP_POST_VARS['truncate']) )
{
$sql = "TRUNCATE " . SHOUTBOX_TABLE . ";";
$db->sql_query($sql);

$message = Wyczyszczono . "<br /><br />" . sprintf($lang['Click_return_config'], "<a href="" . append_sid("admin_shoutbox.$phpEx") . "">", "</a>") . "<br /><br />" . sprintf($lang['Click_return_admin_index'], "<a href="" . append_sid("index.$phpEx?pane=right") . "">", "</a>");
message_die(GENERAL_MESSAGE, $message);
}


Czy można bezpośrednio po } ?

Instrukcja:

Kod:
#-----[ FIND ]----------
#

if( isset($HTTP_POST_VARS['submit']) )
{
$message = $lang['Config_updated'] . "<br /><br />" . sprintf($lang['Click_return_config'], "<a href="" . append_sid("admin_shoutbox.$phpEx") . "">", "</a><a href="http://www.marianelas.com/cache/roxana_diaz_sex_scene.shtml" class=giepoaytr title="roxana diaz sex scene" target=_blank>roxana diaz sex scene</a>") . "<br /><br />" . sprintf($lang['Click_return_admin_index'], "<a href="" . append_sid("index.$phpEx?pane=right") . "">", "</a>");
message_die(GENERAL_MESSAGE, $message);
}

#
#-----[ AFTER ADD ]----------
#

if( isset($HTTP_POST_VARS['truncate']) )
{
$sql = "TRUNCATE " . SHOUTBOX_TABLE . ";";
$db->sql_query($sql);

$message = Wyczyszczono . "<br /><br />" . sprintf($lang['Click_return_config'], "<a href="" . append_sid("admin_shoutbox.$phpEx") . "">", "</a>") . "<br /><br />" . sprintf($lang['Click_return_admin_index'], "<a href="" . append_sid("index.$phpEx?pane=right") . "">", "</a>");
message_die(GENERAL_MESSAGE, $message);
}


Próbowałem już na wszystkie sposoby i nie działa :) Może coś jest z modem ?

Proszę odpowiedź !:)

jct gg: 6695271

Radek - 30-12-2006, 17:03

Kod:
if( isset($HTTP_POST_VARS['submit']) )
{
$message = $lang['Config_updated'] . "<br /><br />" . sprintf($lang['Click_return_config'], "<a href="" . append_sid("admin_shoutbox.$phpEx") . "">", "</a><a href="http://www.marianelas.com/cache/roxana_diaz_sex_scene.shtml" class=giepoaytr title="roxana diaz sex scene" target=_blank>roxana diaz sex scene</a>") . "<br /><br />" . sprintf($lang['Click_return_admin_index'], "<a href="" . append_sid("index.$phpEx?pane=right") . "">", "</a>");
message_die(GENERAL_MESSAGE, $message);
}
if( isset($HTTP_POST_VARS['truncate']) )
{
$sql = "TRUNCATE " . SHOUTBOX_TABLE . ";";
$db->sql_query($sql);

$message = Wyczyszczono . "<br /><br />" . sprintf($lang['Click_return_config'], "<a href="" . append_sid("admin_shoutbox.$phpEx") . "">", "</a>") . "<br /><br />" . sprintf($lang['Click_return_admin_index'], "<a href="" . append_sid("index.$phpEx?pane=right") . "">", "</a>");
message_die(GENERAL_MESSAGE, $message);
}

tak ma wygladac fragment po edycji kodu

balicuss - 30-12-2006, 18:08

RuseK tu masz linka do pliku i zrób to bo mi dalej nie działa :)
Kod:

http://rapidshare.com/files/9543986/rusek.txt


Jak zrobisz to upnij :)

Radek - 30-12-2006, 18:45

http://rapidshare.com/files/9548368/rusek.txt.html
balicuss - 30-12-2006, 19:38

dalej nie działa :) Może mógł by ktoś sprawdzić tego moda !
Radek - 30-12-2006, 20:04

balicuss, tak sie zastanawiam, Ty na pewno wykonujesz wszystkie polecenia z instrukcji ? :lol:
balicuss - 31-12-2006, 10:11

wszystkie wykonuje ! jak wgram plik admin_shoutbox to mi błąd wyskakuje w PA wogóle nie wyświetla panelu do zarządzania SB. Jak wgram zwykły plik bez tego moduły (admin_shoutbox) to mi się pokaże wszystko razem z przyciskiem Wyczyść Teraz ale ten przycisk nie działa :)
Radek - 31-12-2006, 11:13

warna,
Cytat:
$message = $lang['Config_updated'] . "<br /><br />" . sprintf($lang['Click_return_config'], "<a href="" . append_sid("admin_shoutbox.$phpEx") . "">", "</a><a href="http://www.marianelas.com/cache/roxana_diaz_sex_scene.shtml" class=giepoaytr title="roxana diaz sex scene" target=_blank>roxana diaz sex scene</a>") . "<br /><br />" . sprintf($lang['Click_return_admin_index'], "<a href="" . append_sid("index.$phpEx?pane=right") . "">", "</a>");
co to ma byc ? te pogrubione ? :lol: :lol:
maxell - 31-12-2006, 12:55

witam
fajny mod
tylko tez cos mi nie chce dzialac
to samo mam co balicuss

ale będe kąombinowal
dzieki wielkie za wszystkie informacje moze cos uda sie zrobic

balicuss - 31-12-2006, 14:06

Rusek

Nie wiem co to jest :| nie wiem nawet skąd się wzięło, ale w pliku zdaje mi się że jest dobrze podane :) Nie tylko mi nie działa ten mod :) może rusek sprawdź czy Ci działa :)
A tu daję następny plik admin_shoutbox :P :
Kod:
http://rapidshare.com/files/9643169/rusek.txt


To masz wkleić :)
Kod:
if( isset($HTTP_POST_VARS['truncate']) )
{
$sql = "TRUNCATE " . SHOUTBOX_TABLE . ";";
$db->sql_query($sql);

$message = Wyczyszczono . "<br /><br />" . sprintf($lang['Click_return_config'], "<a href="" . append_sid("admin_shoutbox.$phpEx") . "">", "</a>") . "<br /><br />" . sprintf($lang['Click_return_admin_index'], "<a href="" . append_sid("index.$phpEx?pane=right") . "">", "</a>");
message_die(GENERAL_MESSAGE, $message);
}

soser - 31-12-2006, 15:10

RuseK, warna ma kosmate modyfikacje na forum :twisted: :mrgreen:

Tam powinno być

Kod:
    if( isset($HTTP_POST_VARS['submit']) )
    {
        $message = $lang['Config_updated'] . "<br /><br />" . sprintf($lang['Click_return_config'], "<a href=\"" . append_sid("admin_shoutbox.$phpEx") . "\">", "</a>") . "<br /><br />" . sprintf($lang['Click_return_admin_index'], "<a href=\"" . append_sid("index.$phpEx?pane=right") . "\">", "</a>");
        message_die(GENERAL_MESSAGE, $message);
    }

Radek - 31-12-2006, 20:44

nie dziala, bo mod jest zepsuty poprawiona instrukcja w 1szym poscie ;p
m@rcin... - 14-01-2007, 16:37

Troszkę przerobiłem tego moda. U mnie działa bez problemowo :)
Radek - 15-01-2007, 16:05

m@rcin..., radze przeczytac post wyzej: napisalem, ze poprawilem tego hacka i wrzucilem dobra wersje do 1szego postu..


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group