To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

1.12.7 i starsze - Group ModeratorZ

Gozda - 29-08-2006, 18:19
Temat postu: Group ModeratorZ
Kod:
##############################################################
## MOD Title:            Group ModeratorZ
## MOD Author:            Ptirhiik < n/a > (Pierre) http://ptifo.clanmckeen.com //autor modyfikacji
## MOD Author:          MagicalFire < n/a > http://www.scypion.pl/ //Drobne poprawki
## MOD Author:            lui754 < lui754(a)gmail.com > (Łukasz Dąbrowski) http://symbiane.pl //Poprawa błędów + optymalizacja
## MOD Description:        This mod allows to have more than one group moderator.
##                        Modyfikacja pozwala na dodawanie wielu moderatorów grupy.
## MOD Version:            1.0.3
##
## Installation Level:    Easy
## Installation Time:    10 Minutes
## Files To Edit:
##                        groupcp.php
##                        templates/subSilver/groupcp_info_body.tpl
##
## Included Files:
##                        n/a
################################################################
## License:                http://opensource.org/licenses/gpl-license.php GNU General Public License v2
################################################################


Opis: Modyfikacja pozwala na dodawanie wielu moderatorów grupy.

BlueMan - 29-08-2006, 23:08

Taki dodatek przydałby się w oryginalnym by Przemo !
szymel - 30-08-2006, 17:50

wyskakuje mi blad:
Parse error: syntax error, unexpected '}' in /home/szymel/public_html/forum/groupcp.php on line 370

linia na ktora wskazuje nie zostala wogole zmieniana

Wydaje mi sie ze zrobilem wszystko zgodnie z instrukcja

zalaczam plik groupcp.php

P.S. Zdaje sie ze w instrukcji jest maly blad a raczej przeoczenie
copy
lang_extend_group_moderatorz.php > language/lang_english/lang_extend_group_moderatorz.php

groupcp.php

Gozda - 31-08-2006, 10:31

szymel napisał/a:
P.S. Zdaje sie ze w instrukcji jest maly blad a raczej przeoczenie
copy
lang_extend_group_moderatorz.php > language/lang_english/lang_extend_group_moderatorz.php
Nie poprostu tak było w instrukcji a mi nie chciało sie zmieniać :P
Vampire. - 31-08-2006, 12:54

Też miałem kłopoty z tym modem. Postępowałem zgodnie z podaną instrukcją ale też otrzymywałem komunikaty z błędami - dobrze że nie zapomniałem backup'u zrobić :P .

ps Gozda byłbym Tobie wdzięczny gdybyś mi również przesłał już zmodyfikowany plik groupcp (Roboty bedzie mało :P zapytanie do sql'a, podmienić plik i gotowe :mrgreen: .).[/i]

Gozda - 31-08-2006, 13:43

Gotowe pliki dodane, oraz instalacja poprawiona.
szymel - 31-08-2006, 15:27

Działa teraz jak trzeba, tylko mam male niedociagniecie, zamiast "Administrator Grupy" mam "Wła?ciciel Grupy" i nie bardzo wiem gdzie ten wyraz poprawic, choc szukalem juz w wielu plikach...

Brakuje opcji Masowa korespondencja dla moderatorow grupy a mysle ze by sie przydala

Gozda - 31-08-2006, 15:38

Wiem wiem bo to zmieniłem sobie samemu, a zamieściłem paczke wcześniej zanim zmieniłem. hehe. Będzie to plik language/lang_english/lang_extend_group_moderatorz.php.
Vampire. - 31-08-2006, 15:49

Wszystko działa jak powinno !!! Wielkie podziękowania Gozda. ;)


ps Dopatrzyłem sie jednak jeszcze czegos :] a mianowicie moderatorzy których dodaje maja tworzona tabele moderator w np sodku listy (w tym miejscu w jakim sa alfabetycznie przydzieleni w liscie czlonkow grupy), a ja chciałbym aby tabela moderatorzy była bezpośrednio pod tabela Administrator grupy.

mruwek - 01-09-2006, 01:24

przychylam się do sugestii Vampire' a - znacznie poprawiłoby to czytelność ;)
Gozda - 01-09-2006, 10:43

Życze miłej zabawy, ja ostatnio nie mam na to czasu. ;)
mruwek - 07-09-2006, 16:55

Ktoś znajdzie chwię czasu żeby to usprawnić??
skooby - 09-10-2006, 10:01

Gozda, to bardzo przydatny mod i dzieki Ci za niego, ale czy daloby sie tak zrobic zeby moderatorzy grupy nie byli wymieszani z czlonkami grupy :?: Powstaje straszny bałagan...
arek_buzi - 09-10-2006, 19:11

skooby, ja też mam taki problem :/
MiStrzU7777 - 04-11-2006, 19:17

Również prosiłbym o dostosowanie tej tabelki. Jak również nie wiem, czemu nie mam textu na przycisku, który dodaje/usuwa moderatorów grupy


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group