To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

1.12.7 i starsze - Font bbcode + size by no_face

no_face - 07-09-2006, 11:29
Temat postu: Font bbcode + size by no_face
v 0.9

Jest to moj pierwszy mod, zrobilem go na wlasne potrzeby. Chce sie nim podzielic. Jest zrobiony pod v 1.12.5, mysle ze dla versji wstecz tez bedzie dzialal. Font bbcode dziala u mnie bez problemu. Mod nie dodaje przyciskow, tylko sam znacznik [FONT=font_name][/FONT]. Mysle, ze bledow jako takich nie ma, czekam na opinie specjalistow ;)

v1.0

Witajcie, po prosbach plynacych od Was postanowilem udoskonalic moda. Aktualnie dodaje znacznik [FONT=font_name][/FONT], przycisk do latwego wprowadzania znacznika, plus mala modyfikacja znacznika, ktory mnie troche denerwowal swoja ograniczalnoscia, chodzi o "SIZE" - rozmiar, teraz mozna wybrac wartosc w px :)

Wystarczy wykonac instrukcje zawarte w modzie, w razie pytan, prosze pisac.

Dla osob chcacych przejsc z v0.9 na 1.0 proponuje odinstalowac 0.9 gdyz w sumie i tak wiekszosc sie zmienila.

CMP - 07-10-2006, 22:28

u mnie nie dziala ;( ;(
no_face - 07-10-2006, 22:38

Jestes pewien? Zedytowane pliki wgrales, dobrze wykonales instrukcje? Jak narazie nikt jeszcze nie narzekal, napisz cos wiecej, postaram sie pomoc.
CMP - 07-10-2006, 22:55

zrobilem wszystko co pisalo a nic nie wyswietla w nowych postach
skooby - 08-10-2006, 08:16

U mnie tez nic nowego sie nie dzieje... Wszystko zrobilem zgodnie z w/w instrukcja :| Nie zeminia sie czcionka po zastosowaniu taga :(
no_face - 08-10-2006, 17:41

Przeprowadzmy maly test, dajcie taki zapis [font=courier new]jakis tekst[/font] i zobaczcie czy czcionka sie zmieni. Ja zainstalowalem sobie to na swoim forum w necie i dziala. Jesli beda dalsze problemy bedziemy dalej szukac.
CMP - 08-10-2006, 19:05

no tak to dziala, tylko szkoda ze trza recznie wpisywac :/
no_face - 08-10-2006, 19:14

Wiec juz wiem w czym problem, zrobilem to do max dwu czlonowej nazwy czcionki jak sie nie myle ;) Jak zaznaczylem na poczatku, jest to mod bez przyciskow, ale jesli bedziecie bardzo chcieli moge sie pokusic o dodanie przyciskow.
skooby - 08-10-2006, 20:03

Juz wszystko OK :!: Ja popełmiłem jeden głupi bład ;) Dzięki za moda :!:
[K] - 02-12-2006, 00:59

Zabawie sie w archeologa i odkopie ten topic ;/ Ale musze :P
Zainstalowalem moda i wszystko gra - Wpisuje [font=courier new]jakis tekst[/font] i czcionka sie zmienia. Jednak jak wpisze juz Times New Roman/times new roman czcionka sie nie zmienia tylko widze [font=times new roman]jakistekst[/font]
I moje pytanie brzmi: Czy da sie jakos doinstalowac inne czcionki ? Wrzucic do katalogu ? Dopisać w plikach ? :)
Pozdrawiam.

zuraw2006 - 02-12-2006, 11:15

[K], wszystko się da :) , ale raczej nikt specjalnie nie będzie tego robił :)
no_face - 02-12-2006, 11:31

Witajcie, tak da sie dorobic :) Jak tylko znajde chwilke to poprawie moda i dam znac w tym temacie. Dzieki za info.
zuraw2006 - 02-12-2006, 11:39

A jak chcecie przycisk by ręcznie nie wpisywać to też napiszcie, może uda mi się dogadać z no_face'em ;)
[K] - 02-12-2006, 14:06

Nom przycisk by sie przydal wiec ja jestem chetny na taką modyfikacje ;]
Dzieki wielkie z gory i z dolu a nawet z obu boków :D
Pozdrawiam :)

no_face - 02-12-2006, 14:20

Jak tylko znajdzie sie troche wiecej chetnych na "przycisk", to go dorobie, oczywiscie w wolnej chwili. Przycisk bedzie dobrze wygladal z gory, z dolu a nawet z obu bokow :D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group