To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

Archiwum - [Problem] Instalacja Cash MoD

Slash_Robin - 17-12-2006, 02:53
Temat postu: [Problem] Instalacja Cash MoD
Jak w temacie , a przyznam się bez bicia że nie szukałem w faQ ani nie używałem opcji "szukaj"
ponieważ iż gdyż mam mocnego kaca i cholernie źle się czuje a musze szybko zainstalować tego moda.
Więc może mi wybaczycie i obędzie się bez żadnych warnów czy durnych i głupich postów jakie nieraz mam przyjemność tutaj czytać......



A więc tak pliki z moda skopiowałem tam gdzie trzeba itp :
a teraz prosze o nauke jak się tworzy te całe tabele
mniemam że w php adminie bodajże ... :P

Mam nadzieje że znajdzie się dobra dusza i mi jednak pomoże , bez zbędnych komentarzy typu "ucz się ucz" , "szukaj w faQ" itp itd etc


Ja lubie poważnych i "dorosłych" ludzi a nie dzieciaków którzy wskakują na neta by podraźnić moje piękne oczka tymi swoimi wypocinami które mnie co jakiś czas potrafią w.... no wiadomo :P


Pozdrawiam jak najserdeczniej

arcy - 17-12-2006, 11:49

Slash_Robin napisał/a:
Jak w temacie , a przyznam się bez bicia że nie szukałem w faQ ani nie używałem opcji "szukaj"
:shock:
Slash_Robin napisał/a:
Więc może mi wybaczycie i obędzie się bez żadnych warnów czy durnych i głupich postów jakie nieraz mam przyjemność tutaj czytać......
Niestety nie...
Slash_Robin napisał/a:
Ja lubie poważnych i "dorosłych" ludzi a nie dzieciaków którzy wskakują na neta by podraźnić moje piękne oczka tymi swoimi wypocinami które mnie co jakiś czas potrafią w.... no wiadomo
Dokładnie to samo myślę teraz o Tobie i o Twoim temacie, który nie dość, że łamie co najmniej kilka punktów regulaminu i netykiety to jeszcze łamie podstawy dobrego wychowania...
Reasumując
Temat został zamknięty gdyż był niezgodny z zasadami

Slash_Robin napisał/a:
Pozdrawiam jak najserdeczniej
Ja również...


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group