To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

Ogłoszenia - Sprostowanie do tematu ostatniej krytycznej poprawki

joli - 23-12-2006, 19:41

Czy mogłabys przeczytac informacje w tym temacie? :>
Arezja - 23-12-2006, 21:13

joli napisał/a:
Czy mogłabys przeczytac informacje w tym temacie? :>

Joli, przeczytałam, ale nie wszystkie strony :wink:
Czyli wychodzi z tego, że nawet, jeżeli mój plik miał odpowiednią wielkość, to i tak modzi i admini muszą zmienić swoje hasła.
Przepraszam za kłopot :)

joli - 23-12-2006, 21:24

Admini przede wszystkim. Poza tym nie zapominaj, ze hasła trzeba zmieniac co jakis czas.
Duzo, to znaczy ile ci zezarło? Hackerowi raczej grzebac w tabeli i usuwac poszczegolne posty by sie nie chcialo, wywaliłby calosc i kwita.
sprawdz, czyw któryms dziale nie masz np. automatycznego kasowania postów. Moe to jest przyczyna znikania?

Anonymous - 27-12-2006, 09:36

prezesonline napisał/a:
dodane: już chyba nieaktualne pytanie, jest info "Jeżeli ściągałeś pakiet przed 19.12.2006 musisz zastosować tą poprawkę.", czyli MUSZĘ to nadpisać, bo ściągałem wcześniej, niż dziś:)

dodane: a jednak plik miał prawidłową wielkość - gdy użyłem "szczegóły" w katalogu na komputerze. Po prostu Total Commander pokazuje inną pojemność pliku na dysku i serwerze.


Ten pkik był już podmieniany przy którejś z wcześniejszych poprawek do Forum. Tak że nie każdy musiał go podmieniać.

Swoją drogą, to w dziale download można by zrobić dział aktualizacje i umieszczać tam wszystkie kolejne poprawki, a nie że trzeba ich szukać po forum. Byłoby łatwiej i bezpieczniej, ponieważ nie pominęłoby się żadnej z poprawek.

bascha - 29-12-2006, 17:50

dokladnie. powinno tak byc. sama sobie nie umiem z tym poradzic i co mam robic?
mr.Radek - 30-12-2006, 20:58

poprosić kogoś o pomoc?
irekk - 30-12-2006, 21:37

Cytat:
dokladnie. powinno tak byc. sama sobie nie umiem z tym poradzic i co mam robic?
nie brac sie za administracje forum skoro sie nie zna podstaw :roll:
vegetagt - 31-12-2006, 12:29

WojciechP napisał/a:
Byłoby łatwiej i bezpieczniej, ponieważ nie pominęłoby się żadnej z poprawek.


dla mnie jest łatwiej i bezpieczniej jak Przemo pisze maila jak coś nowego wyjdzie bo na strone to niewiem czy chciałoby mi sie zaglądać

mateyko - 03-01-2007, 19:59

Szkoda że tak późno Przemo, zhackowali mi forum z tą niby poprawką i nie mogę przywróci w pełni bazy danych, a na forum nik się nie kwapi do pomocy, szkoda :/
irekk - 03-01-2007, 20:14

mateyko, nie shaczyli ci forumz poprawka tylko wgrali ci skrypt-dziure
Nobleman - 12-01-2007, 09:52

Przemo,

nie da sie sciagnac poprawki - sciaga sie plik download.php!!!!!

joli - 12-01-2007, 10:14

Nie krzycz, sciaga sie to co trzeba, czyli zip. Masz bajzel w komputerze. sprobuj sciagnac przez ff, na przykład.
Nobleman - 12-01-2007, 10:27

joli napisał/a:
Nie krzycz, sciaga sie to co trzeba, czyli zip. Masz bajzel w komputerze. sprobuj sciagnac przez ff, na przykład.



jak to bajzel - normalnie wszystko inne sciagam jak trzeba. a co to ff ?

co to moze byc ?? ze mi sie taki dzwiny plik zaciaga

joli - 12-01-2007, 10:34

FireFox, normalnie powinno Ci sie sciagnac to, co trzeba. Bo jest to, co trzeba.
Nobleman - 12-01-2007, 11:24

geman napisał/a:
Nobleman, zmień rozszerzenie na zip w tym pliku co Ci się ściąga.



no i pomoglo :) dzieki wielkie



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group