To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

F.A.Q. - style i grafika - [OffTopic] Kiedy przerobiony styl staje si? moim w?asnym?

arcy - 17-11-2007, 11:16

szpak napisał/a:
Jedynie co jest Twoją własnością to grafika która jest tam obsadzona, Ty ją projektowałeś i masz do niech prawa autorskie.

szpak napisał/a:
swoim stylem nie można nazwać styl w którym występują jakiekolwiek grafiki innych wykonawców,

joli - 17-11-2007, 12:34

widze tam cudze ikonki, widze tlo i pare innych drobiazgow moje, ale generalnie powinienes zrobci sam te elementy i wtedy styl bez zadnych dopiskow bylby twoj.
Gatz - 17-11-2007, 12:37

joli napisał/a:
widze tam cudze ikonki, widze tlo i pare innych drobiazgow moje, ale generalnie powinienes zrobci sam te elementy i wtedy styl bez zadnych dopiskow bylby twoj.


nie zmieniłem podpisu, bo z czasem wszystko pozmieniam :)

zmora150 - 25-01-2008, 18:16

Witam mam pytanie czy ten styl może stać sie juz moim stylem ?? www.animan.boo.pl (reszta grafiki już w tworzeniu. Jak tak to co gdzie jak muszę zmienić ?
joli - 25-01-2008, 18:18

Moze się stac.
Odpowiedź na Twoje pytanie znajduje sie w
F.A.Q. dla stylów

stopka, włąsny styl

Randall - 27-01-2008, 19:10

Witam....Czy mogę uznać ten styl za swój? Tzn. czy mogę w stopce dopisać swój nick?
www.egames.boo.pl

GradCP - 27-01-2008, 19:21

Paranoja, no bez przesady :/ .

Zawsze możesz sobie przez pa wpisać zdanko "oryginalny styl taki a taki został zmodyfikowany przez tego i tego", ale żeby od razu porywać się na tekst "Czy mogę uznać ten styl za swój?".

Popatrz w swój profil, w posty, które napisałeś - bardzo często potrzebowałeś pomocy by coś zmieniać w tym stylu, masz problemy ze szczegółami, gdzie wiedza php jest praktycznie zbędna - czysty html i logika.
Ja osobiście nigdy nie podpisuje swoich styli, czy grafik - dla mnie taki podpis to jedynie śmieć zajmujący miejsce i psujący ogólny wizerunek danego obiektu.

Żeby chcieć móc mówić o wpisaniu się do stopki jako autor stylu naprawdę trzeba samemu pracować i nie chodzi tu o podmienienie paru grafik czy zmienienie pozycji obiektów, tu chodzi o pomysł i wykonanie.

Do przemyślenia.

aqum - 30-01-2008, 11:07

ja mam maly problem
poniewaz przerabialem styl blackblue i niezmienialem kolorow ani szerokosci stylu bo mi to niepotrzebne, jednak wszystkie grafiki (oprocz ikonek postow ktore musze jeszcze dorobic) sa moje
dodalem w stopce ze styl jest modyfikowany przeze mnie i nadal po przeczytaniu powyzszych postow mam dylemat czy zostawic ten wpis czy go usunac czy tez zamienic go na theme created by moj nick

prosze o jednoznaczna odpowiedz

GradCP - 30-01-2008, 14:46

Tekst, że jesteś autorem całego stylu możesz wpisać, kiedy wiesz, że mocne zmiany w nim są Twojego autorstwa. Nie chodzi, tu o podmianę grafik - bo to każdy może. Chodzi o zmiany w plikach i pomysł.

Wg. mnie powinieneś zostać przy 'styl taki a taki zmodyfikowane przez tego i tego'.

joli - 30-01-2008, 16:31

aqum napisał/a:
dodalem w stopce ze styl jest modyfikowany przeze mnie
i tak jest prawidłowo. Możesz zostawic tak własnie :D
SELBY - 04-02-2008, 19:37

Licencja mowi ze musi byc 30% całosci zmienione by usunąc stopke wiec ..życzę powodzenia w przeróbkach
kelvin - 10-07-2008, 13:52

Grafiko.lua.pl
A czy ten styl jest wystarczjąco przerobiony??

koziolek - 10-07-2008, 18:39

kelvin, z jakiego stylu? daj linka ;)
ZuL - 10-07-2008, 19:11

koziolek, z BlackBlue ;)
kelvin, Pytasz czy możesz stopke zmienic, a jej tam wogole nie ma :roll:

Tavaro - 10-07-2008, 19:15

ZuL, mam zwidy? :lol:
Cytat:
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by Kelvin from Grafiko.lua.pl

;)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group