To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

Archiwum - Mapa wojewodztw przy profilu

Kamilox - 03-02-2007, 13:59
Temat postu: Mapa wojewodztw przy profilu
Witam! mam pytanie :] Co trzeba zrobic aby miec mape wojewodztw na swoim forum ? Na jednym z for widzialem oto screeny:




Powiedzcie jak to zrobic.... Podajcie linka co trzeba sciagnac.... itp :) a bede baaardzo wdzieczny :D :]

geman - 03-02-2007, 14:03

zapytaj się na tamtym forum :roll:
Kamilox - 04-02-2007, 18:45

ale nie chca powiedziec :P Sprobojcie zrobic :) lub poszukac jak to sie robi . Bo to bardzo fajjjjne :) Sprobujcie !!!!
Radek - 04-02-2007, 19:08

Kamilox, przecież takie coś, można zrobić za pomocą opcja Pola w profilu :roll:
Wystarczy tylko mieć obrazki mapy

Kamilox - 04-02-2007, 19:15

a mozesz bardziej wytlumaczyc? :) gdzie to sie znajduje ? i jak zrobic aby dodac nazwy wojewodztw aby automatycznie pokazywalo na mapie gdzie dane wojewodztwo sie znajduje :D :?:
They2 - 04-02-2007, 19:26

Kamilox, podaj linka do tego forum, ktora podales screena wyzej.
Kamilox - 04-02-2007, 19:29

They2, niestety nie podam :P
Radek - 04-02-2007, 19:31

PA :arrow: Pola w profilu :arrow: Dodaj
Przemo napisał/a:
Mamy możliwość wybrania tylko kilku możliwych opcji wyboru przez użytkowników. S?uży do tego "Generowanie jumpboxa" wpisujemy tam wartości oddzielone przecinkami. Opcja ta obsługuje ikony, możemy to wykorzystać do wyświetlania flagi pa?stwa wybranego przez użytkownika. W tym celu kopiujemy ikony flag do katalogu /templates/styl/images/custom_fields/ (przygotowałem zbiór wszystkich flag pa?stw, można go ściągnąć z załącznika poniżej. Należy też w polu jumpboxa podać nazwy plików:

Czyli wrzucasz ikonki np. podlaskie.gif, mazowieckie.gif itd do templates/styl/images/custom_fields, a w polu Generowanie jumpboxa wpisujesz podlaskie.gif, mazowieckie.gif itd

They2 - 04-02-2007, 20:01

boże.
Cristianoea - 24-01-2010, 13:27

Tutaj jest taka mała modyfikacja
tyskie - 20-02-2010, 10:09

ma wrzucone gif do pliku jak w instrukcji
Cytat:
/templates/styl/images/custom_fields/

i dodałem pole profilu z nazwami województw
Cytat:
jumpboxa wpisujesz podlaskie.gif, mazowieckie.gif itd

wyświetla się lecz tylko sam napis bez mapki
Czy jakieś zmiany trzeba uwzględnić czy zmienić jakiś kod?

[ Dodano: 23-02-2010, 22:11 ]
Ponawiam pytanie
Zauważyłem że w poście nie pokazuje się pod avatarem mapka województw tylko sama nazwa np:malopolskie.gif, lecz w zakładce użytkownicy jak zrobię Metoda sortowania:województwo to pokazuje mapkę.
gdzie tkwi problem? może ktoś zna odpowiedź.

ślimak - 01-09-2010, 10:26

Ja zrobiłem niby wszystko z instrukcją. No i część działa. Niestety przy zaznaczeniu pomorskie, zachodniopomorskie wyskakuje mi taki komunikat :

" Pole: REGION musi pasować do jednej z podanych pozycji"

Nawet przy zmianie nazwy w jumpbox i zmiany obrazka problem jest ten sam, inne np. śląskie działają poprawnie

gregus - 15-10-2010, 13:13

Mam ten sam problem. Jak to możliwe, że jedne województwa się zapisują, a przy innych pisze

Kod:
Pole: xxx musi pasować do jednej z podanych pozycji


?

mcfrag - 29-12-2010, 15:42

Jak zrobić, żeby w combo były tylko nazwy województw? Teraz można wybrać opcję BRAK, którą chciałbym wyeliminować.
Ryba100 - 05-02-2011, 19:50

mcfrag, proste, po prostu nie wrzucaj obrazków z województwami do custom_fields ;]
U mnie ten dodatek działa jak należy.
Po najechaniu strzałką na mapkę pokazuje się nazwa województwa.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group