To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

Strefa VIP - P?atno?? PayPal

Wu - 12-06-2007, 13:32
Temat postu: Płatność PayPal
Witam!

Czy jest/będzie opcja zapłacenia przez PayPal?

Wszystko darmowe, 0 prowizji....

Pozdro!

strus - 12-06-2007, 15:25
Temat postu: Re: Płatność PayPal
Wu napisał/a:
Witam!

Czy jest/będzie opcja zapłacenia przez PayPal?

Wszystko darmowe, 0 prowizji....

Pozdro!


No dla Ciebie moze i 0 :D Ale Przemo przy wyplacie z konta placi za to :) Pozatym ile osob z tego skorzysta ? 2 ? 3 ?

djcrash - 17-06-2007, 08:50

Oj oj Paypala uzywam srednio 6razy w tygodniu :)
najlepszy system platnosci zwlaszcza jak ktos mieszka zagranica zreszta w PL tez działa :)

elpik - 13-04-2008, 21:33

mi tez sie wydaje ze PayPAl bylby dobrym polyslem..... zreszta nie kazdy mieszka w PL i nie kazdy ma mozliwosc przeslac kase na PL konto a przez system PayPal jest taka mozliwosc a odbiorca ponosi strate tylko 3,5% a wiec kazdy wplacajacy moglby doliczac takie 3,5% to tego co placi i wszystko bylo by OK wiec nie wiem czemu strus-, mowi ze to problem

ja tez uzywam PayPal bardzo czesto

arcy - 13-04-2008, 21:39

elpik, odkopałeś temat z czerwca zeszłego roku. Raczej wątpię żeby coś się miało w tym temacie ruszyć.
elpik napisał/a:
odbiorca ponosi strate tylko 3,5% a wiec kazdy wplacajacy moglby doliczac takie 3,5% to tego co placi i wszystko bylo by OK
No nie byłoby ok, bo te 3,5% to prowizja od kwoty? Jeśli tak to po doliczeniu 3,5% PayPal pobiera i tak 3,5% od kwoty powiększonej o 3,5% czyli musiałbyś podnosić kwotę w nieskończoność ;)
Np. prowizja od 10 zł - 0,35 zł
zatem trzeba by było przesłać 10,35 zł - ale wtedy prowizja 3,5% rośnie do 0,36 zł

elpik - 14-04-2008, 00:04

arcy napisał/a:
elpik, odkopałeś temat z czerwca zeszłego roku. Raczej wątpię żeby coś się miało w tym temacie ruszyć.

a wlasnie ze moze warto..... moze to cos ruszy?? kto wie
arcy napisał/a:
No nie byłoby ok, bo te 3,5% to prowizja od kwoty? Jeśli tak to po doliczeniu 3,5% PayPal pobiera i tak 3,5% od kwoty powiększonej o 3,5% czyli musiałbyś podnosić kwotę w nieskończoność ;)
Np. prowizja od 10 zł - 0,35 zł
zatem trzeba by było przesłać 10,35 zł - ale wtedy prowizja 3,5% rośnie do 0,36 zł


poprostu dolicz sobie 4% i bedzie po sprawie zaplacisz kilka groszy wiecej no chyba ze to dla ciebie problem....

gaku - 14-04-2008, 05:56

arcy napisał/a:
czyli musiałbyś podnosić kwotę w nieskończoność ;)
No tak niestety nie będzie :] Ustalasz kwotę 8zl jako 96,5% i wyliczasz 100%, to nie jest takie trudne :)

Arcy wybacz za poprzednią formę :)

arcy - 14-04-2008, 21:34

gaku napisał/a:
co Ty bredzisz?
Bredzić może człowiek chory lub szalony.
gaku napisał/a:
Masz wiesz w której klasie podstawówki uczy się dzieci procentów?
"Masz wiesz", w której klasie podstawówki uczy się dzieci języka polskiego?
gaku napisał/a:
ustalasz kwotę 8zl jako 96,5% i wyliczasz 100%, takie to trudne?
Nie mam zielonego pojęcia co Ty do mnie mówisz. Najwyższą oceną moją z matematyki przez cały okres nauki była 2. Znam za to 3 obce języki. Możemy się spierać, która umiejętność jest bardziej przydatna ale jeśli masz na to ochotę to proszę na PW i z kulturą. Jeśli się pomyliłem, walnąłem jakąś głupotę to mi wytłumacz dlaczego, a nie obrażaj.
.:Nomi:. - 01-05-2008, 10:16

ja tez bym byl szczesliwy jak by powstal paypal poniewaz zwykly przelew mnie ogranicza i czekam cierpliwie z nadzieja ze powstanie ;)
Rudixx - 10-09-2008, 07:56

Ja rowniez
Budyn00 - 18-12-2008, 20:18

i ja czekam na PayPal :)
Bo z zagranicy jest baaardzo dobre rozwiązanie :)
Pozdrawiam

bdfuk1 - 25-05-2009, 00:20

Odświeżenie Tematu. Czy istnieje jakakolwiek szansa na PayPal??? To naprawdę dobre rozwiązanie dla ludzi za granicą, a są tacy co korzystają z tego forum i chętnie zapłacą. Ale niestety koszty przelewu to wielokrotna wartość wysyłanych pieniędzy, a system PayPal est Idealny.
Proszę Pomyślcie o tym.

segos - 23-06-2009, 18:59

bdfuk1 napisał/a:
Odświeżenie Tematu. Czy istnieje jakakolwiek szansa na PayPal??? To naprawdę dobre rozwiązanie dla ludzi za granicą, a są tacy co korzystają z tego forum i chętnie zapłacą. Ale niestety koszty przelewu to wielokrotna wartość wysyłanych pieniędzy, a system PayPal est Idealny.
Proszę Pomyślcie o tym.


odświeżam temat.Tez jestem z zagranicy i by mnie interesowała płatność PayPal.

joli - 23-06-2009, 20:11

Myślę, ze jest to możliwe. Sprobuje to załatwic
segos - 23-06-2009, 20:13

joli, nie chce mi się czekać do sierpnia aż pojadę do polski tak to mógłbym to załatwić szybciej


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group