To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

1.12.7 i starsze - Quick Post Edit 4.1

arcy - 17-02-2008, 11:30

kidzior napisał/a:
Uwaga!

Niektóre z modyfikacji użytkownika KnofeL, które znajdowały się na zewnętrznych serwerach spakowane jako archiwa w większości wygasły i póki co - nie mamy kontaktu z ich autorem a tym samym - możliwości ich korekcji.

Prosimy więc nie pisać postów w jego tematach o błędach przy ściąganiu plików z modyfikacjami.


Kiedy linki zostaną poprawione - ten temat zniknie.

Centurion - 19-02-2008, 01:03

znalazłem mały błąd w modzie

przy ustawieniu edycji w zezwoleniach forum na 'prywatne' ludzie którzy mają dostęp ale nie są adminami/modami tego działu nie mogą edytować swoich postów

Kod:
Błąd: syntax error
Plik źródłowy: javascript:show_edit_field(3735,2949,44,3,,'posting.htm?mode=editpost&p=3735',0);
Wiersz: 1, Kolumna: 31
Kod źródłowy:
show_edit_field(3735,2949,44,3,,'posting.htm?mode=editpost&p=3735',0);


rozwiązanie:

w pliku viewtopic.php znajdź i zamień dwukrotnie
Kod:
$is_auth_mod = $is_auth['auth_mod'];

na
Kod:
$is_auth_mod = ($is_auth['auth_mod']) ? $is_auth['auth_mod'] : 0;

grafart - 29-02-2008, 21:36

a co mogę zrobić, jeżeli w ajaxowym podglądzie klikam np. na znacznik bbcode (pogrubienie) [b] a zamiast w danym podglądzie pojawia mi się on w normalnej, szybkiej odpowiedzi?

[ Dodano: 29-02-2008, 21:37 ]
Centurion napisał/a:
w pliku viewtopic.php znajdź i zamień dwukrotnie
a tak w ogóle to ja miałem to tylko raz, czy to jakiś błąd?
Lobezzz - 02-03-2008, 17:41

arcy napisał/a:
kidzior napisał/a:
Uwaga!

Niektóre z modyfikacji użytkownika KnofeL, które znajdowały się na zewnętrznych serwerach spakowane jako archiwa w większości wygasły i póki co - nie mamy kontaktu z ich autorem a tym samym - możliwości ich korekcji.

Prosimy więc nie pisać postów w jego tematach o błędach przy ściąganiu plików z modyfikacjami.


Kiedy linki zostaną poprawione - ten temat zniknie.


a ma ktos to u siebie i moglby gdzies udostepnic?

JrQ- - 12-03-2008, 12:09

A ja mam pytanie, czy po wykonaniu szybkiej edycji, widać, że post był edytowany?
siekierzynski - 12-03-2008, 14:55

nie
kevvin! - 12-03-2008, 20:20

Wiem że modyfikacje KnofeLa są usunięte z ftp, ale ma ktoś może aktualną wersje na dysku i mógłby wrzucić tutaj na Forum?(link z unmods.pl też nie działa)
Knofel - 20-03-2008, 19:39

Link do moda poprawiony
nowy2010 - 22-03-2008, 17:21



a jak przesunac ta ramke jak na obrazku a z jej lewej strony dopisac np "Tytuł tematu:"

Supernatural - 29-03-2008, 21:12

char "ó" nie dziala

pls help

Mazoor - 08-04-2008, 21:26

grafart napisał/a:
a co mogę zrobić, jeżeli w ajaxowym podglądzie klikam np. na znacznik bbcode (pogrubienie) [b] a zamiast w danym podglądzie pojawia mi się on w normalnej, szybkiej odpowiedzi?


Mam ten sam problem... jakies rozwiazanie ??
Wszystkie pliki wyedytowalem poprawnie.
Ja jako admin mam wszystko dobrze, ale modertorzy sie skarza na to ze znaczniki sa umieszczane w szykiej odpowiedzi.


edit
// moze ta modyfikacja pomoze... aby uaktywnic szybka odpowiedz kliknij w ikonke... tylko nie moge jej znalezc ;/ ...

sseven - 04-05-2008, 02:20

Mam następujący problem.

Po wykonaniu tej instrukcji

Kod:

--> ZNAJDŹ: <--

    if ( ( $user_id == $poster_id && $is_auth['auth_edit'] && !$forum_topic_locked ) || $is_auth['auth_mod']  )

--> ZMIEŃ TO NA <--

    else if ( ( $user_id == $poster_id && $is_auth['auth_edit'] && !$forum_topic_locked ) || $is_auth['auth_mod']  )

--> I DODAJ PRZED TYM <--

    if( ($poster_id == 2 && $userdata['user_level'] != ADMIN) || ($poster_id == 2 && $board_config['not_edit_admin'] && !$is_auth['auth_mod']) )
        {
            $edit_img = '';
            $edit = '';
        }


w pliku viewtopic.php, znika ikonka edycji postów administratora dla moderatorów.
Można coś zrobić, żeby po zastosowaniu instrukcji ikonka się wyświetlała ?

Knofel - 04-05-2008, 17:20

Dodałem do paczki poprawkę Centurion'a (dzięki!) i poprawiłem literówki w instrukcji

Nowe DEMO

sseven - 05-05-2008, 12:08

Knofel, w pierwszym swoim poście popraw linka do pliku, bo jest hhtp ;)

Wie ktoś może co zrobić z moim problemem dwa posty wyżej ?

Knofel - 05-05-2008, 17:24

sseven napisał/a:
Knofel, w pierwszym swoim poście popraw linka do pliku, bo jest hhtp

Poprawiłem. Dzięki.

sseven napisał/a:
Wie ktoś może co zrobić z moim problemem dwa posty wyżej ?

Tylko w takim przypadku nie wykonuj tej instrukcji i powinno być ok



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group