To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

Ogłoszenia - Bezpiecze?stwo i zaufanie

Termo - 01-04-2006, 14:19

MASS napisał/a:

Uważam ze KLUSKA phpBB by Przemo powinno być płatne! Przykładowo 50zł za KLUSKA. Opłata jednorazowa!
W przypadku kiedy było by nawet 200 for , to Przemo za swoją prace miałby 10.000zł
Pozdrawiam! i dziękuje


Jest taka zasada - im wiecej wymagasz, tym mniej jest chetnych ;) Gdyby przemo ustalil np kwotę 10zl, to wlasiwie kazdy na taki wydatek moglby sobie pozwoli i przemo zdobyulby wiecej kasiory niz przy 50zl :P

regua - 02-04-2006, 18:42

Termo napisał/a:
Jest taka zasada - im wiecej wymagasz, tym mniej jest chetnych Gdyby przemo ustalil np kwotę 10zl, to wlasiwie kazdy na taki wydatek moglby sobie pozwoli i przemo zdobyulby wiecej kasiory niz przy 50zl
Albo takie symboliczne 5 zł + VAT SMSem, to by było dobre... aczkolwiek ja wolę, żeby było tak jak jest - bo i tak by ludzie rozprowadzali phpBB by Przemo za darmo :roll:

I jeszcze jedno: mam pewną (może trochę off-topicową) uwagę dla Przema: w PA => Wspomóż autora od kilku wersji niezmiennie pisze, że spędziłeś nad tą modyfikacją ok. 2000 godzin. To się chyba zmieniło.... będzie więcej :mrgreen:

niczeq - 02-04-2006, 20:08

regua napisał/a:
od kilku wersji niezmiennie pisze, że spędziłeś nad tą modyfikacją ok. 2000 godzin. To się chyba zmieniło.... będzie więcej :mrgreen:
pewnie wystarczy 0 dopisac :-P
regua napisał/a:
Albo takie symboliczne 5 zł + VAT SMSem
to juz chyba lepiej wplacic 2-3 zl + koszty przelewu / wplaty na poczcie :-P i przelac kaske na konto Przema :-P
Crash_3d - 03-04-2006, 09:39

regua napisał/a:
Albo takie symboliczne 5 zł + VAT SMSem

Bylo kiedys to poruszane.
Dobrowolne datki platne smsem... jak sie skonczylo mozesz sobie gdzies poszukac na forum :P

regua - 03-04-2006, 10:55

Crash_3d napisał/a:
Bylo kiedys to poruszane.
Dobrowolne datki platne smsem... jak sie skonczylo mozesz sobie gdzies poszukac na forum :P
Tak wiem... ale to Przemo powinien troszczyć się o swój interes, a nie my :mrgreen:

Mówi że "nie ma czasu" - trochę grosza pewnie by go zmobilizowało, chociaż już pewnie niezłą kasę zgarnął z VIPów ;)

niczeq - 03-04-2006, 14:56

no i wlasnie jak ktos chce mu podziekowac za robote i w ogole to moze wplacic kase na konto...
czy to naprawde taka filozofia isc na poczte albo do banku wplacic kase ? :roll:
(zakladajac ze nie ma sie konta)

budrys - 12-05-2006, 18:10

Cytat:
W przypadku kiedy było by nawet 200 for , to Przemo za swoją prace miałby 10.000zł

Cytat:
chociaż już pewnie niezłą kasę zgarnął z VIPów

a jak nie zgarnia kasy to ma dużo użytkowników na forum, duży pagerank i zgarnia kase za płatne reklamy i linki :D

Dlugi - 13-05-2006, 10:45

wszyscy o kasie ... najwazniejsze ze robi to co lubi, a ze z tego sa profity to duzy plus
szymel - 28-06-2006, 01:33

Dlugi, święta racja! Gdyby było więcej ludzi tak podchodzących do różnych spraw jak Przemo to o ile łatwiej by się żyło na tym świecie...
:/

Hawan - 25-07-2006, 14:36

A ja mam pytanie do przema : czy sprawdzasz najnowsze aktualizacje phpBB2 i jeśli znajdziesz jakąś lukę, której ty niezałatałeś, to wydajesz odrazu jakieś upgrade :?: Czy może jakoś inaczej pracujesz nad aktualizacjami :?:
Gracek - 25-07-2006, 15:16

odpowiem za niego: to pierwsze
Grubas - 15-01-2007, 21:18

Zaufanie zaufaniem, ale otwarty kod broni się po prostu sam. A poruszam temat bo zawsze może się zdarzyć, że będzie jakiś błąd. Dlatego ludzie dzielą się na tych co robią backup i na tych co będą robili. Lepiej być w pierwszej grupie.
KocicaXX - 08-04-2007, 12:25

mój "kolega" (Ivellios) także ma skrypt forum phpbb by przemo i jego forum (forum.paranormalium.pl) zhackowali już pare razy... ja uważam że phpbb by przemo jest najleprze, no ale dziury (może i niewykryte) są.
Venom22 - 20-07-2007, 16:08

jeśli postępuje się według instrukcji i wykasuje z bazy pewne rzeczy to jest wszystko ok. po za tymi 2 dziurami, przez które ktoś z odpowiednim kodem wejdzie na forum przy użyciu Cpp... ale to zajmuje ok 2 dni kto ma na to czas... ja mam... ale nie powiem jak to się robi... :)
Jezdziec - 20-07-2007, 23:54

Venom22 napisał/a:
ja mam... ale nie powiem jak to się robi...
kolejny, który przechwala się, ze znalazł sposób na włamanie się na forum.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group