To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

Hosting - [Opinie] hekko.pl

yarpen! - 19-11-2007, 18:22
Temat postu: [Opinie] hekko.pl


Czy mieliście styczność z tą firmą? Oferta naprawde ciekawa, bardzo tanie konta:
http://hekko.pl/oferta.html

Kilka słów o firmie:
Cytat:

Firma Hekkonet powstała w 2007 roku jako dostawca usług hostingowych. Na rynku tych usług działa obecnie wiele podmiotów lub osób prywatnych które oferują usługi hostingowe w bardzo niskich cenach, bez okresu testowego. Wiąże się to głównie z brakiem supportu i ciągłymi awariami co powoduje, że klienci tych firm są zawiedzeni i zmieniają usługodawcę co jakiś czas. Głównym celem Naszej firmy jest uzupełnienie luki między istniejącymi platformami hostingowymi i zapewnienie należytego poziomu usług, stabilności w działaniu oraz wsparcia techniczego. Wystawiamy faktury VAT.

http://hekko.pl/o_firmie.html

Od dzisiaj jest promocja, do każdego zakupionego pakietu domena gratis, więcej info:
http://hekko.pl/promocjaswiateczna2007.html

SponsoringStron - 20-11-2007, 19:09

Mloda firma hostingowa, ceny/jakość ok
Speedo1544 - 17-01-2008, 22:30

Wypowiem sie cos o tej firmie
Od 2-3 miesiecy mam tam swoje forum i bylem bardzo zadowolony znich ale od tygodnia jest tragedia co chwile nie da sie wejsc na forum a jak sie pisze do nich co sie dzieje to odpisuja ze jest wszystko ok :twisted: Nie polecam ich

M@arcin - 17-01-2008, 23:34

Szczerze to strona troche mnie zniechęca... Ja bym zastanowił się nad czymś innym.
JereManU - 03-04-2008, 14:18

Podacie jeszcze jakieś opinie?
Z tego co słyszałem na innych forach, to wypowiadali się o nich bardzo pozytywnie... http://hostingi.webutd.com/hekko-pl/

fatherdirector - 03-04-2008, 14:28

Najlepiej jeśli sprawdzisz sam, udostępniają bezpłatny okres próbny.
tosiek - 18-09-2008, 08:07

fatherdirector napisał/a:
udostępniają bezpłatny okres próbny

A po próbnym na inną zamuloną maszynę :)

Nie no a na serio ma ktoś tam stronę / forum ? Bo chbya lokalizacja serwerów jest w Polsce :)
A właśnie szukam czegoś co hostuje w rodzimym kraju.

MisQL - 18-09-2008, 08:15

Tak, serwy mają bodajże w Gdańsku. Moja babcia (tak, babcia ;p), ma tam małą stronkę na php-fusionie i wszystko działa jak należy. Nie wiem jednak jak by było z jakimś większym forum.
Hekko - 18-09-2008, 11:07

Witam,
Opinia Speedo1544 jest z czasu gdy mieliśmy problemy ze sprzętem. Obecnie po przeniesieniu już w ostateczne miejsce takie problemy nie mają miejsca. Oczywiście zgodnie z ofertą gwarantujemy tylko 99,5% uptime co pozwala na brak działania przez ponad 3 godziny w miesiącu - pozostały czas gratyfikujemy Użytkownikom.
Obecna lokalizacja serwerów to Gdańsk. Po teście konta nie są przenoszone na inne serwery absolutnie.

JereManU - 18-09-2008, 14:03

Hekko, a te 3 godziny w miesiącu orientacyjnie, w których porach się zdarzają?
jaco1992 - 18-09-2008, 15:13

JereManU, Ogólnie jak z sumujesz :D Nigdy nie wiadomo czy coś się zepsuje etc ;)
kornes - 14-10-2008, 12:59

mam na hekko.pl stronkę a w sumie to kila od przeszło pół roku i nie miałem przez ten okres większych problemów.
Ogólnie polecam, za jakość i cenę :)

rafamalk - 05-11-2008, 16:06

Mam u nich na serwerach kilkanaście stron jednak po ostatnim wyczynie przerywam wpsółpracę.

Po 1:
Obsługa klienta bardzo niemiła

Po 2:
Przez okres kilku godzin zostały zdjęte wszystkie moje strony. Po powrocie na około 5 zamias zawartości zaczęły pojawiać się błedy. Pomimo moich późb o posprzątanie po sobie, przywrócenie stron i profesjonalnie podejście administrator nakazał sobie za to zapłacić.

Po 3:
Częste przerwy w dostawie

Ogólnie: Nie polecam!

Mulczas - 14-11-2008, 11:21

Mam tam forum mozna luknąć www.4um.hekko.pl i jestem bardzo zadowolny.Mam tą opcję najtańszą na rok wykupiłem mam już 4miesiąc i bardzo dobrze sie pracuje
MagicalFire - 14-11-2008, 14:02

Mulczas napisał/a:
Mam tam forum mozna luknąć www.4um.hekko.pl

nie reklamuj !! :evil:
jestem na jednym forum na tym hostingu fum często nie działa i to nie tylko mi
nie polecam tego hostingu



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group