To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

Archiwum działu Ogólne (posty do 12.2007) - Ilość wyświetlanych uśmieszków oraz ich ułożenie

Bandit - 14-12-2007, 01:10
Temat postu: Ilość wyświetlanych uśmieszków oraz ich ułożenie
Witam!

Chciałbym na swoim forum wprowadzić kilka następujących zmian:

- zwiększyć ilość uśmieszków wyświetlanych w szybkiej odpowiedzi i oknie odpowiedzi jak również zwiększyć ilość kolumn z uśmieszkami.

- w oknie ze wszystkimi dostępnymi ikonami emocji chciałbym zmienić ilość uśmieszków wyświetlanych w jednej linii oraz chciałbym, aby okno to było większych rozmiarów tak, aby po jego otworzeniu nie było potrzeby ręcznego zwiększania jego wielkości.

Pytanie:

W jakich plikach oraz liniach powinienem szukać opcji, dzięki którym mogę zmienić wymienione elementy?

joli - 14-12-2007, 02:28

Bandit napisał/a:
zwiększyć ilość uśmieszków wyświetlanych w szybkiej odpowiedzi i oknie odpowiedzi jak również zwiększyć ilość kolumn z uśmieszkami.

wejdz do PA i zwieksz.


Bandit napisał/a:
w oknie ze wszystkimi dostępnymi ikonami emocji chciałbym zmienić ilość uśmieszków wyświetlanych w jednej linii oraz chciałbym, aby okno to było większych rozmiarów tak, aby po jego otworzeniu nie było potrzeby ręcznego zwiększania jego wielkości

http://www.przemo.org/php...ghlight,#317907

Zanim zadamy pytanie, używamy opcji szukaj

Bandit - 14-12-2007, 15:55

Dzięki za odpowiedź i sorry za lamerskie pytanie. ;)

EDIT:

Oj, za wcześnie pochwaliłem, bo zmiany w pliku "posting_smilies.tpl" nie odnoszą oczekiwanych efektów i wygląda na to, że jeszcze gdzieś trzeba coś zmienić np. w "pa_comment_posting.tpl". ;)

EDIT:

Jak po sznurku do kłębka udało mi się trafić do właściwych plików i powiększyć okienko. Zmieniłem wartości w plikach:
posting_smilies.tpl
pa_comment_posting.tpl
quick_reply.tpl



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group