To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

F.A.Q. - Najczęściej Zadawane Pytania - Dlaczego warto wybrać phpBB by Przemo?

PHOENIX - 03-08-2005, 14:56

W większaści przypadków powodem ataków jest łatwe hasło admina/ów , bazy danych lub serwera, oraz nieaktualizowanie forum. Jak bedziesz tu zaglądał i aktualizował wszystko , mił trudne hasła czyli np : "!@#$AD%}{^&-+]" to raczej nic sie nie stanie .
Widmo - 03-08-2005, 15:12

ppp napisał/a:
btw. nie patrzcie na moje starsze posty, bo nie jestem ich autorem -_-'. Jakaś mONdra osoba dała taki sam login jak i hasło (praktycfznie jest na każdym forum o forach -_-')


te madre osoby to Ja i Przemo - to jest nasze testowe konto usera - bylo by milo gdybys przestal z niego pisac...

ppp - 03-08-2005, 15:41

Jeszcze napiszę pare postów i przestaję :D .
Hm. Jeśli chodzi i kasowanie modów, które są już sprawdzone? Czego można się nie obawaić, a przed czym trzeba się chronić?
Uważacie, że phpBB by przemo jest lepsze od IPB? Pytając innych, mówią, że to forum (by przemo) ma najwięcej broblemów z bezpieczeństwem. Wszędzie mówią inaczej, tylko gdzie jest ta szczerość? Kto mówi prawde?
Przyznam iż nie słyszałem o ataku na IPB....

PHOENIX - 03-08-2005, 15:46

nie słyszałeś bo mało kto ma IPB na 10 for moze 1 jest IPB więc wiesz...
Jak dla mnie to forum jest the best ;]

Hlopcyk - 03-08-2005, 15:47

Poza tym IPB jest płatne, a modyfikacja Przema jest bezpłatna...
Widmo - 03-08-2005, 17:07

ppp, Fakty:

phpBB ma najbardziej BEZPIECZNY i czytelny kod ze wszystkich for.
phpBB jest duzo bardziej popularne niz IPB
Tak jak na linuxa nie ma wirusow - bo malo jest linuxow tak na windowsa jest ich mase bo windows jest bardziej popularny.

Latki do phpBB by Przemo wychodza prawie zawsze w ciagu jednego dnia.
Ja przegladam codziennie strony z expolitami i jak cos jest sensownego zglaszam to Przemowi i radzimy - czasami jeszcze przed tymi z phpBB...

Next >> jak wychodza takie expolity juz gotowe do uzycia nawet dla lamek - to lamki nie potrafia uzyc tego na forum Przema, bo sa tu troche inne zabezpieczenia, inna stgruktura tabel i to odstrasza dzieci. Oni wola wtedy isc na zwykle phpBB bo tam tylko odpala raz progam i pisza na forum ze je shakowali...

IPB jest moze troche szybsze i mniej obciaza, jednak z fukcjonalanaoscia to nie sa jacys rewelacyjni...

p.s czy mam zmienic haslo na to konto ppp ?
a moze bana na IP :>

vegetagt - 03-08-2005, 17:23

Widmo napisał/a:
Tak jak na linuxa nie ma wirusow - bo malo jest linuxow tak na windowsa jest ich mase bo windows jest bardziej popularny.



jak nie ma jak są. :P
Kiedyś było około 10 a teraz mam uczucie że troche przybyło ale nadal jest to rzadkość

ppp - 03-08-2005, 18:08

Widmo --> Tego potrzebowałem :D . Dzięki Wam wszystkim, udało się mnie przekonać... Niewiarygodne ;) .

Co do konta 'ppp' --> Przepraszam, to ostatni post na tym koncie :->.

// Kto teraz popisze na 'ppp'? :D
Więc jesze raz dzięki i do usłyszenia na innym acc :> . :D
(btw. Czy da się wył. te znaczki pod emotami w Panelu Admina?)

PHOENIX - 03-08-2005, 21:01

był teamt o tych znaczkach poszukaj , nie da sie ich wyłączyć ale da się jakoś usunąć.
MaciekP - 10-08-2005, 17:19

A dlaczego wśród zalet nie jest napisane, że forum to jest jednym z najbezpieczniejszych?
Czyżby tak nie było?

Widmo - 10-08-2005, 17:51

Widmo napisał/a:
phpBB ma najbardziej BEZPIECZNY i czytelny kod ze wszystkich for.



MaciekP napisał/a:
A dlaczego wśród zalet nie jest napisane, że forum to jest jednym z najbezpieczniejszych?
Czyżby tak nie było?


klania sie dokladne czytanie :D

kermit - 12-08-2005, 23:12

Widmo napisał/a:
Widmo napisał/a:
phpBB ma najbardziej BEZPIECZNY i czytelny kod ze wszystkich for.



MaciekP napisał/a:
A dlaczego wśród zalet nie jest napisane, że forum to jest jednym z najbezpieczniejszych?
Czyżby tak nie było?


klania sie dokladne czytanie




Widmo z tym bym się zgodził pod jednym warunkiem: że postawisz wszystkim piwo :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Widmo - 14-08-2005, 02:30

kermit, moge postawic - ale ty placisz...
tooold - 19-12-2007, 16:28

Wczoraj zmieniłem zwykłe phpbb na tę wersję . Po przeczytaniu wskazówek poszło dosyć gładko.

powiem tak - jestem zadowolony.

Oczywiście mam kilka pytań ale jeszcze nie teraz :)
Nie jestem obeznany z tworzeniem skryptów i kodów, a więc kilka spraw jest jeszcze dla mnie do rozgryzienia.

Zauważyłem większe możliwości z PA i to mi się podoba. Zauważyłem,że obrazki w postach są zmniejszane do szerokości 400 pix - to mi się bardzo podoba, choć widze że i tak najpierw musi być pobrany oryginalny obraz z jakiegoś serwera i potem jest zmniejszany - chyba jest to inny mechanizm niż np. w kodzie forum miniBB - tam miniatury łądują się szybko.

W każdym razie jestem zadowolony jak na razie :mrgreen:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group