To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

F.A.Q. - Najczęściej Zadawane Pytania - Invalid Session

posuwala - 16-08-2005, 19:10

Ja mam problem taki że jak wejde do panelu to mam to Invalid Session a oprócz tego nie mogę wejść do opcji profil itp. A szukałem w pliku "pagestart.php" i nie ma tam tego ciągu znaków jak w 1. poście
Jak chce wejść to pisze
Cytat:
Musisz przeczytać dokładnie informacje zawarte w TYM miejscu, zanim rozpoczniesz przeglądanie forum !
Tak samo jak chce się wylkogować :(
igielka - 10-09-2005, 20:45

Ja miałam invalid session w panelu admina i moderatora, ale poradziłam sobie dzięki wskazówkom Widmo. A maci jakiś pomysł, żeby usunąc invalid_session z shoutboxa? :)
victim - 01-10-2005, 13:03

ja miałem ten problem ale w PA kiedy chciałem wejść do np. Forum->Zarządzaj i tak było w każdej opcji z menu w PA. Usunąłem więc ciasteczka, zrestartowałem Firefoxa i działało normalnie i nagle...... znów przestało :lol:
więc przeczytałem topic jeszcze raz i ... ?? odpowiedź znalazłem:
podał ją przecinek - TUTAJ JEST ROZWIĄZANIE

Shaun - 01-12-2005, 21:52

Ja mam podobny problem.. nie moge dodac ani usunąc forum
Usunąlem pliki cookie, zastosowalem metode przecinka.. i nic panel admin nie reaguje na na ciskanie "nowe forum" a na naciskanie "usuń" reaguje słynnym "invalid sesion". nie znalazłem tego nigdzie na FAQ-u więc prosze o helpa :)

ORI - 01-12-2005, 21:55

Shaun, http://www.barbara.ds.pol...check_files.php
Cos ty zrobil z tym forum? Wgrales styl dla oryginalnego phpbb. No i masz rozna nazwer serwera i domeny cookie.. Szukaj bo nieraz bylo..

Spajda - 20-12-2005, 19:33
Temat postu: INVALID SESSION
Ja poradziłem sobie w dosyć oryginalny sposób z "invalid session" :
Otworzyłem z innej przeglądarki forum, zalogowałem się na admina oraz zmieniłem w ustawieniach ogólnych nazwę cookies na inną (np phpbbcookie666).
Odświeżyłem z przeglądarki domyślnej i hulało wsio jak trzeba.
Może komuś to info pomoże.
Pozdrawiam

dyniol - 27-01-2006, 13:29

edit: udało mi się, poprawiłem błąd - post do kasacji :)
max8600 - 14-02-2006, 12:56

Pozwolilem sobie odswiezy ten temat, poniewaz mnie tez to spotkalo. Przeczytalem zarowno caly ten temat jak i na phpbb2.pl i wszedzie jest podawane by wstawiac jakies kody (czesto obnizajace bezpieczenstwo forum). Z kasowaniem tablicy tu pierwszy raz sie spotkalem, sprobowalem - niezadzalalo. Kasowanie ciasteczek z przegladarki nic nie daje.

I teraz tak, niby moge powstawiac ten kod na swoim forum i bedzie ok. Ale co jak mam moda na innych forach - tam dzieje mi sie to samo. Tak z dnia na dzien sie pojawilo i co ciekawe na moim forum - moderatorzy moga bez problemu kasowac,przenosic posty a ja nie. Na tych innych forach gdzie mam moda reszta tak samo nie ma problemow tylko ja. I teraz mam pisac do adminow by wstawiali ten kod bo tak nagle zglaszam ze nie moge moderowac u nich. Ze maja zmniejszac bezpieczenstwo swojego forum dla mnie.

Mysle ze wiekszosc mysli jak obejsc ten problem, a nikt nie doszedl do tego dlaczego on sie pojawia ? Moze czasem walczyc z zrodlem problemow a nie jego objawami ?

Danielo16 - 20-03-2006, 15:59

ja wywaliłem wszytsko i działa :) najwyzej nie będzie sesji zapisywac :P
pecador - 20-03-2006, 22:54

Danielo16, a próbowałeś aktualizacji do najnowszej wersji forum?
Danielo16 - 22-04-2006, 16:57

Czy ktoś mi powie co z tym zrobić ??

Cytat:
Critical Error!
message_die() was called multiple times.
Error #1
Couldnt Query value info from warnings table

Line : 136
File : /home.7/m/y/f/myfow/www/includes/sessions.php
SQL : SELECT SUM(value) as val FROM phpbb_myfowusers_warnings WHERE userid = 3 AND archive = '0'
SQL message: Lost connection to MySQL server during query
Error #2
Couldnt Query value info from warnings table

Line : 136
File : /home.7/m/y/f/myfow/www/includes/sessions.php
SQL : SELECT SUM(value) as val FROM phpbb_myfowusers_warnings WHERE userid = 3 AND archive = '0'
SQL message: Lost connection to MySQL server during query


wyskakuje mi to od pewnego czasu i nie wiem czy to w tabeli sessions.php czy chodzi o tabele z ostrzezeniami :(

i to wyskakuje tylko mi jednemu :(



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group