To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

F.A.Q. - Najczęściej Zadawane Pytania - Drobne Faq czyli czesto zadawane pytania... :)

grzegorz_bt - 30-08-2010, 00:20

HardROoZi napisał/a:
grzegorz_bt,

Kod:
<object type="application/x-shockwave-flash" data="http://twojlinkf.swf" width="840" height="112">
<param name="movie" value="http://twojlink.swf">
</object>


Dziękuję kolego za info ale...... teraz działa ładnie na IE a na mozilli nie działa. Jest tylko białe pole :(

Grzegorz

robo1973 - 08-09-2010, 09:06

Nie wiedziałem gdzie zapytać i pytam tu. Od pewnego czasu obserwuję na swoim forum dziwne nazwy nowych użytkowników typu PEtaodko czy ASreC itp. Wygląda jakby ktoś albo coś wchodziło dosłownie na chwilę i zakładało bezsensowne konta nowych użytkowników i podawało w nich linki do jakiś dziwnych stron. Co to może być, jak z tym walczyć no i jak usunąć tych użytkowników
naXe - 08-09-2010, 09:21

robo1973, Boty.
Dać weryfikację do rejestracji

robo1973 - 08-09-2010, 18:34

naXe napisał/a:
robo1973, Boty.
Dać weryfikację do rejestracji


A jak właczyć tą weryfikację?

Woytec - 08-09-2010, 20:12

W konfiguracji profilu:
Cytat:
Uwierzytelnianie
Przy rejestracji wymaga graficznego uwierzytelniania, zabezpiecza przed floodującymi robotami

Możesz też ustawić opcję "Włącz aktywację kont" (ustawienia główne)

robo1973 - 09-09-2010, 15:41

Woytec napisał/a:
W konfiguracji profilu:
Cytat:
Uwierzytelnianie
Przy rejestracji wymaga graficznego uwierzytelniania, zabezpiecza przed floodującymi robotami

Możesz też ustawić opcję "Włącz aktywację kont" (ustawienia główne)


dzięki zrobione :D

I jeszcze jedno Jak można usunąć konta użytkowniką ?

freeman3 - 10-09-2010, 09:20

Znajdujesz profil usera, klikasz na edytuj i gdzieś na dole masz okienko do zaznaczenia, aby usunąć użytkownika.

Swoją drogą to nawet podstaw nie znasz skoro takie pytania zadajesz.

xMICHCIOx - 11-09-2010, 18:53

PA -> Użytkownicy -> Użytkownicy -> Wybierasz usera -> Edytuj -> Usuń tego użytkownika(na dole strony, wystarczy zaznaczyć) -> Wyślij
robo1973 - 11-09-2010, 20:00

freeman3 napisał/a:
Znajdujesz profil usera, klikasz na edytuj i gdzieś na dole masz okienko do zaznaczenia, aby usunąć użytkownika.

Swoją drogą to nawet podstaw nie znasz skoro takie pytania zadajesz.


Znam nieznam - kto pyta nie bładzi. Chyba po to jest to forum. Już sam obczaiłem ale dzięki za pomoc.

freeman3 - 13-09-2010, 18:29

robo1973 napisał/a:

Znam nieznam - kto pyta nie bładzi. Chyba po to jest to forum. Już sam obczaiłem ale dzięki za pomoc.
ale również po to jest "Podręcznik administratora" żeby się z nim zapoznać.
aress - 09-01-2011, 11:32

Witam zainstalowałem tą modyfikacjie przemo wszystko było w porządku ale jest problem z literami nie wiem dlaczego prosił bym o pomoc sami zobaczcie http://members.multimania.co.uk/max23/index.php
kevin_ - 09-01-2011, 11:37

aress, nowe posty już normanie wyswietlaja się - a tamte 'standardowe' posty po instalacji i tak usuniesz więc nic straconego. Jeśli mimo wszystko chcesz to naprawić to zobacz temat użytkownika "tosiek" o naprawie krzaków


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group