To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

Archiwum działu Ogólne (posty do 12.2008) - [OffTopic] Masowa korespondencja: jak dodać załączniki czy t

croco - 31-07-2008, 14:32
Temat postu: [OffTopic] Masowa korespondencja: jak dodać załączniki czy t
Witam,
ponieważ coraz bardziej istotny jest wygląd wiadomości, chciałbym zamieszczać w nich grafikę. Niestety odbiorca maila zawierającego bezpośrednie linki do grafik jak i np. stylu maila nie widzi nic, poza tekstem. Kiedy tego maila otworzę w przeglądarce, wszystko się wyświetla. Zauważyłem, że jedynym rozwiązaniem jest wstawienie grafiki bezpośrednio do maila (jako załącznik), tylko nie za bardzo wiem, jak to zrobić ponieważ Masowa korespondencja nie umożliwia dodawania załączników - może wiecie jak coś zmienić w kodzie by było to możliwe?

Julita - 05-07-2013, 22:31

Ja również była bym wdzięczna za takową informacje :)
Nexer008 - 06-07-2013, 01:41

Julita nie odkopuj.
Temat z przed 5 lat .. 31-07-2008

Julita - 06-07-2013, 10:33

Jeśli nie moge odszukac i zakłada się temat jest pretensja ze trzeba było szukac ( lepiej) bo takowy istnieje , jak się pisze w temacie to też zle .... Może warto uniemozliwic pisanie w archiwum skoro jest to problem bo korzystałam z opcji " szukaj" postanowilam wiec napisac by nie robic bednych tematow ...

Chyba to forum jest do pomocy a jakoś tak człowiek ma blokadę przez proszeniem o pomoc jak sie widzi nastawienie ... Sorki ale nie jestem tak obcykana dlatego tez czasem szukanie nie jest dla mnie łatwe nie znając odpowiedniego hasła do szukania.

Mogę w takim razie dostac info albo link do tematu z modułem?

Boltex - 06-07-2013, 16:10

Julita, Twoje forum oparte jest na phpbb3 ;)
Na tym forum udzielamy pomocy osobom posiadającym phpBB2 by Przemo.
Support dla zwykłego phpBB znajduje się tutaj oraz tutaj !



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group