To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

Ogólne - [Problem] Problem z Search

masterek007 - 20-11-2008, 14:01
Temat postu: [Problem] Problem z Search
Po przeniesieniu forum na inny hostin nie działa mi szukajka.
Włączyłem w PA Opcje " Szukanie" , ale szukanie słów kluczowych nie działa.

Chciałem Odbudować search ale wyskakuje mi:
Kod:

Could not insert new word matches

DEBUG MODE

SQL Error : 1271 Illegal mix of collations for operation ' IN '

INSERT INTO phpbb_search_wordmatch (post_id, word_id, title_match) SELECT 21, word_id, 0 FROM phpbb_search_wordlist WHERE word_text IN ('........ wycięto ...."')

Line : 265
File : functions_search.php


Ma ktoś pojęcie jak to naprawić ?

Leone - 20-11-2008, 14:16

Wyczyść tabele odpowiadające za szukanie w bazie danych i jeszcze raz daj odbudowanie wyszukiwania.
masterek007 - 20-11-2008, 14:24

Czy chodzi o tabele:

Cytat:
# Przeglądaj phpbb_search_results
# Przeglądaj phpbb_search_wordlist
# Przeglądaj phpbb_search_wordmatch



?

Leone - 20-11-2008, 14:25

Tak, właśnie o te :)
masterek007 - 20-11-2008, 14:28

Niestety nie pomogło.
Czy ma znaczenie to, że te 3 tabele mają Metoda porównywania napisów: latin1_swedish_ci

A wszystkie inne tabele:
latin2_general_ci

?

smyku2 - 25-01-2009, 20:10

masterek007, poradziłeś sobie już z tym problemem? Mam to samo
lui754 - 25-01-2009, 20:37

Zapoznajcie się z tym tematem, myśle że pomoże http://www.przemo.org/php...pic.php?t=62233
smyku2 - 25-01-2009, 20:52

U mnie sprawa się przedstawia nieco inaczej, mam zainstalowany moduł FIND http://www.przemo.org/php...t=50477,start,0
wszystkie znaki działają przy pisaniu postów, jedyny minus to znaki zapytania w ściąganych na forum newsach, aż do teraz, otóż jeszcze rano normalnie chodziło, a teraz podczas pobierania newsów zamiast pobierania pojawia się okno z info:
Cytat:
Could not insert new word matches

DEBUG MODE

SQL Error : 1271 Illegal mix of collations for operation ' IN '

INSERT INTO phpbb_search_wordmatch (post_id, word_id, title_match) SELECT 3435, word_id, 0 FROM phpbb_search_wordlist WHERE word_text IN ('zbrojna', 'odpowied', 'apel', 'prezydenta', 'usa', 'wielka', 'brytania', 'planuje', 'wys', 'dodatkowo', '1700', 'nierzy', 'afganistanu', 'odpowiadaj', 'na', 'baracka', 'obamy', 'zwi', 'kszenie', 'zaanga', 'owania', 'walce', 'talibskimi', 'rebeliantami', 'donosi', 'quot', 'sunday', 'mirror', 'powo', 'c', 'ród', 'wojskowe.', 'autor', 'pap', 'kategoria', 'wiat', 'data', 'opublikowania', 'sun', 'jan', '2009', '42', 'gmt', 'czytaj', 'dalej...', 'źródło', 'onet.pl', 'wiadomo', 'dnia', 'opis')

Line : 265
File : functions_search.php

Jeśli nie potrafisz znaleźć rozwiązania tego problemu,
możesz spróbować poszukać, lub zadać pytanie na forum: http://www.przemo.org/phpBB2/


Pozmieniałem kodowanie, stworzyłem tabele newsfeed na nowo i dalej to samo. Wyszukiwarka wyłączona, tabele wyczyszczone, dlatego się dziwie, że jest ten problem.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group