To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

Ogólne - Zacznik HIDE - zastanawiająca kwestia.

Grzegorz.Brener - 31-12-2008, 01:40
Temat postu: Zacznik HIDE - zastanawiająca kwestia.
Witam ,

Znacznik HIDE pozwala na ukrycie tresci / linkow przed niezarejstrowanymi.
Jednak po rejestracji by zobaczyć zawartosc znacznika HIDE nalezy najpierw odpowiedziec w temacie.
Zastanawia mnie , czy można zmodyfikować znacznik HIDE by zawartosc była dostepna bez koniecznosci odpowiadania w temacie.
Przeszukałem wasze forum jednak rozwiązania nie znalazłem.
Czy istnieje jakaś gotowa modyfikacja by to zrealizować ?
Może jakiś dodatkowy TAG lub odpowiednie ustawienia w PA które przeoczyłem ?
Wszelka sugestia mile widziana ;-)

Pozdrawiam,
Grzegorz Brener

nicon - 31-12-2008, 02:07

Grzegorz.Brener, eee... Ale o to chodzi w znaczniku HIDE, że ukrywa treść. Jak inaczej chcesz rozwiązać odkrycie treści? Bo jeśli wiadomość z pomiędzy "hide" miała by się pojawiać bez żadnych warunków, to już nie miałaby sensu :]
Leone - 31-12-2008, 11:02

Ponieważ Grzegorzowi, Piotrusiu, chodzi o ukrycie jakiś tam informacji przed osobami niezarejestrowanymi/niezalogowanymi. A gdy już one są, to niech widzą.

Polecam skorzystać z modyfikacji Knofela, lekko ją przerobić, aby zamiast code był hide i będzie to, czego trzeba.

Grzegorz.Brener - 01-01-2009, 14:44
Temat postu: ne
Leone napisał/a:
Ponieważ Grzegorzowi, Piotrusiu, chodzi o ukrycie jakiś tam informacji przed osobami niezarejestrowanymi/niezalogowanymi. A gdy już one są, to niech widzą.

Polecam skorzystać z modyfikacji Knofela, lekko ją przerobić, aby zamiast code był hide i będzie to, czego trzeba.


Witam ,

Niestety ta modyfikacja jest dla znacznika CODE , i gdy w ukrytej treści znajduje się link nie jest on linkowany.
Tak więc nie rozwiązuje to mojego problemu .
Niestety nie znam struktury phpbb by zmodyfikować tak tą modyfikacje.
Jakieś nowe pomysły ?

Pozdrawiam ,
Grzegorz Brener

xlesiu - 01-01-2009, 15:01

http://www.przemo.org/php...p=342881#342881
Grzegorz.Brener - 01-01-2009, 18:51
Temat postu: yhy
xlesiu napisał/a:
http://www.przemo.org/phpBB2/forum/viewtopic.php?p=342881#342881


Dziękuje XLesiu , faktycznie jest to modyfikacja której szukałem .
O dziwo przeglądałem ten temat wczesniej jednak w żadnym z tamtych postów nie ma napisane co dokładnie robi ten kod. Dopiero gdy teraz spojrzałem na sam kod zauważyłem że to moze być to ;-)

Proponuje by ktoś z moderatorów zedytował tamten temat i w pierwszym poscie napisal do czego służy ta modyfikacja , szczegolnie ze szukajac rozwiazania problemu znalazlem kilka tematow z podobnym do mojego pytaniem bez odpowiedzi ;-)

Pozdrawiam ,
Grzegorz Brener



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group