To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

Zlecenia - Wydzielone z czarnej listy zleceniodawcow

strus - 05-01-2009, 20:57

Hmm, nie widzialem tego tematu wczesniej a szkoda :)
Musze przyznac ze to jakas plaga sie ostatnio zrobila.. moze tych zlecen za wiele nie wykonalem (ok 15 lacznie bedzie) ale jeszcze pol roku temu to 100 % platnosci za usluge bylo. A teraz ? Na 5 ostatnich zlecen, gdzie wykonalem wszystko zgodnie z umowa.. otrzymywalem potwierdzenie przelewu, a dopiero po tym wysylalem instrukcje lub wykonywalem usluge.. tylko 2 osoby okazaly sie uczciwe. Szkoda ze nie zapisywalem ich nickow.. tylko pytanie, co taka czarna lista daje ? Bo raczej nie wiele..
Sam mam 2 osoby w kolejce, od ktorych oczekuje wplaty do srody/czwartku max.. i brak mi pomyslu juz co im zrobic..

nicon - 05-01-2009, 23:25

strus, a więc wpisuj ich tutaj.
Lista daje to, że jak nie mamy do kogoś pewności, to możemy sprawdzić, czy czasem już ktoś tutaj nie wrzucił jego profilu, czy numeru gg.

nicon - 08-01-2009, 13:06

Bedziu, tia... A w sytuacji, kiedy zleceniodawca ma konto w innym banku i mamy weekend? Komuś zależy na wykonaniu danej pracy, puszcza przelew, mamy przypuśćmy piątek => przelew dojdzie dopiero w poniedziałek :]
Woytec - 08-01-2009, 19:28

Czy nie lepiej przenieść ten temat do zleceń?
Bedziu - 09-01-2009, 04:54

nicon, Trudno.. W takim przypadku ja bym robił dopiero od poniedziałku :)
Woytec, Dobry pomysł. Przenieść i przykleić - jestem za.

nicon - 10-01-2009, 03:34

Bedziu napisał/a:
Woytec, Dobry pomysł. Przenieść i przykleić - jestem za.

I ja zatwierdzam :)

treker - 14-01-2009, 08:56

Jak myślicie czy to możliwe, że przelew z poczty do BZWBK idzie ponad 14dni?

Robiłem zlecenie dla użytkownika Benjamin, przelew miał być wykonany ~28 grudnia.
Do tej pory cisza, gdy się przypomniałem kilka dni temu, to user mnie nie pamiętał, potem nagle powiedział, że przelew nadał ale nie pamięta kiedy - odpuściłem mówię może poczta robi takie opóźnienia.

Gdy wczoraj poprosiłem o skan dowodu nadania przelewu na poczcie user zrobił się niedostępny na gg i tyle.

Pozdrawiam ;)

arcy - 14-01-2009, 11:22

treker napisał/a:
Jak myślicie czy to możliwe, że przelew z poczty do BZWBK idzie ponad 14dni?
Tak możliwe. Z Pocztą Polską wszystko jest możliwe. List, który z dzielnicy do dzielnicy tego samego miasta idzie 2 miesiące. Priorytet rzecz jasna.
Przelew, który z poczty na konto trafia po 43 dniach. Okradanie paczek lub dostarczanie ich w stanie wskazującym na podróż pod lodówką wypełnioną betonem. Tak to Poczta Polska - tu wszystko jest możliwe.

treker napisał/a:
Gdy wczoraj poprosiłem o skan dowodu nadania przelewu na poczcie user zrobił się niedostępny na gg i tyle.
Ano właśnie. Zatem można wysnuć wniosek, że skoro nie chce Ci pokazać potwierdzenia nadania przelewu to po prostu to zwykły oszust. Nie pokaże Ci potwierdzenia bo go nie ma.
treker - 14-01-2009, 16:20

Dobra poczekam jeszcze chwile, może przelew dojdzie.
10zł nie majątek, ale liczy się sam fakt.

nicon - 15-01-2009, 02:58

treker, nie ma szans, że przelew dojdzie, już Ci to mówię :)

Zgłaszaj gościa do tego tematu i tyle.

treker - 15-01-2009, 17:46

nicon, miałeś już do czynienia z tym userem, ze jesteś taki pewien :) ?

nicon napisał/a:
Zgłaszaj gościa do tego tematu i tyle.

To znaczy :) ?
Bo nie miałem jeszcze takiej sytuacji.

nicon - 15-01-2009, 17:54

treker napisał/a:
nicon, miałeś już do czynienia z tym userem, ze jesteś taki pewien :) ?

treker, nie wiem o jakiego gościa chodzi.
Ale opisałeś go w ten sposób, że już po dwóch dniach czekania ja miałbym pewność, że gość to oszust. Nie rób sobie nadziei - przelewu nie dostaniesz.

treker napisał/a:
To znaczy :) ?

W pierwszym poście masz wytłumaczone jak pisać tutaj nickname'y oszustów.

Wpisuj:

Kod:
nickname: nick
adres do profilu: adres
numer gg: gg
adres forum: adres

Powinno wystarczyć :]

joli - 16-01-2009, 23:41

Bez przesady. Ale
mbazyl napisał/a:
Nick: Barti1994 oraz Phizyk
- Phizyk wylecial, a na Ip ma barti bana na dwa miesiace
Leone - 18-01-2009, 13:10

mbazyl, drugi raz Cię oszukał? to już raczej Twoja wina ;)
Poza tym, na tej swojej stronie (co ją masz podaną w profilu), dodaj stopkę wordpressa..

mbazyl - 18-01-2009, 15:21

Leone, masz rację. Moja wina, tym razem zapewniał, że zapłaci. No trudno - nauczka na przyszłość. W sumie czego można się spodziewać po 13 letnich dzieciach - "zleceniodawcach"...


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group