To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

Ogólne - Po zmianie serwera nie wszystkim działa forum

SeeQQ - 31-01-2009, 10:27
Temat postu: Po zmianie serwera nie wszystkim działa forum
Witam,

no wiec mam taki problem ze jakiś czas temu przenosiłem forum z polskiego serwera na zagraniczny podpiąłem domenę po ten nowy DNS'y wszystko jest niby OK, ale jednak nie wszystkim działa forum... Jak wpisują adres forum (freepremium.pl) przenosi ich na stary serwer. Czemu? Przecież nie ma prawa ich przenosić na stary serwer bo on nie ma nic wspólnego z forum i domena :/ Proszę o pomoc!

Pozdrawiam.

tosiek - 31-01-2009, 10:40

DNSy zmieniają się do 48h z reguły, możesz mieć także sprawdzanie adresu włączone ale by ich przenosiło na stary adres, a ty chyba nie zmieniałeś adresu więc poczekaj aż dnsy się pozmieniają.

Pozdrawiam, tosiek zwolennik phpBB3

SeeQQ - 31-01-2009, 10:50

tosiek napisał/a:
DNSy zmieniają się do 48h z reguły, możesz mieć także sprawdzanie adresu włączone ale by ich przenosiło na stary adres, a ty chyba nie zmieniałeś adresu więc poczekaj aż dnsy się pozmieniają.

Pozdrawiam, tosiek zwolennik phpBB3



DNSy się już dawno odświeżyły bo forum przeniosłem jakiś tydzień albo 2 temu wiec to nie to...

magico - 31-01-2009, 11:22

Wyczyść katalog "cache" i nadaj uprawnienia katalogom www.adresforum.pl/check_files.php
SeeQQ - 31-01-2009, 11:27

magico napisał/a:
Wyczyść katalog "cache" i nadaj uprawnienia katalogom www.adresforum.pl/check_files.php


Cache było czyszczone kilka razy teraz też a w check_files jest wszytko dobrze...

magico - 31-01-2009, 11:29

mi działa mozliwe ze to stare cookies po stronie usera
SeeQQ - 31-01-2009, 14:13

magico napisał/a:
mi działa mozliwe ze to stare cookies po stronie usera



To też nie bo czyścili po kilka razy i nadal to samo. Nowym użytkownikom działa dobrze, ale tym co byli jeszcze na starym serwerze nie i tutaj jest problem...

tosiek - 31-01-2009, 16:56

spytaj się ich jakiego maja dostawcę internetu, jeżeli tego samego to wina DNS :)
SeeQQ - 31-01-2009, 17:04

tosiek napisał/a:
spytaj się ich jakiego maja dostawcę internetu, jeżeli tego samego to wina DNS :)



Nie to nie wina DNS'ów bo problemy maja nawet Ci którzy maja Neo wiec to nie jest to...



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group