To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

Archiwum - Shoutbox 1.1 by mcfly / zwyk?e SB z dodatkami

mcfly - 10-02-2009, 19:29
Temat postu: Shoutbox 1.1 by mcfly / zwykłe SB z dodatkami
Modyfikacja to zbiór łatek innych, ja tylko lekko je zmodyfikowałem i połączyłem.
Demo: http://mcfly.webd.pl/forum/

Kod:
## MOD History:
##
##   10 February 2009 - Version 1.1
##  - Dodano ikonkę z linkiem do profilu
##  - Dodano listę najaktywniejszych w shoutboxie
##  - Dodano kolorowanie tekstu
##  - Dodano User call




[ Komentarz dodany przez: Michael2318: 14-01-2012, 16:01 ]
Tak jak arcy napisał - nic tutaj takiego nie dodałeś. Poza tym że "Zainstalowałeś" rozkrzyczanych - archiwum // Michael2318.

arcy - 10-02-2009, 19:35

Kosmetyka.
mcfly napisał/a:
ja tylko lekko je zmodyfikowałem i połączyłem.
A za chwilę ktoś wexmie Twoją paczkę, jakieś inne, połaczy je i wyda Shoutbox 1.1.5
Następny weźmie poprzednie, połaczy, doda ikonkę i wyda Shoutbox 1.2.3
I w ten sposób będzie 100 takich samych modyfikacji tylko z dodatkowymi ikonkami.
Uważam, że nie powinniśmy przenosić takich modyfikacji do działu z gotowymi - powinny one pozostać tutaj i być dostępne z poziomu wyszukiwarki.

mcfly - 10-02-2009, 19:44

ehh poprawiłem kod w niektórych modyfikacjach xD a jest wiele modyfikacji w gotowych które właśnie dodają tylko ikonkę, albo usuwa jakąś ? wiem już większy sens ma dodawanie takich jak ja niż innych :) albno jeszcze coś lepszego i tego też trochę jest np. http://www.przemo.org/php...pic.php?t=66423
They2 - 10-02-2009, 20:31

heh kolejny sb heh heh...

arcy, tak samo bedziesz pisal do mnie "o kosmetyczce" jak bede chcial opublikowac sb ;)
Moj wlasny zmodyfikowany sb ma najwiecej dodatkow i zupelnie w innym wygladzie niz autorzy ktorzy przerabiali. Jeszcze nie dokonczylem i dlatego nie opublikowalem dlugo :P

mcfly - 10-02-2009, 21:57

zależny jakie masz znajomości...
arcy - 10-02-2009, 22:22

They2 napisał/a:
arcy, tak samo bedziesz pisal do mnie "o kosmetyczce" jak bede chcial opublikowac sb
Jeśli masz zamiar dodać tylko 2 ikonki i kolorki to tak - spodziewaj się takiej samej reakcji.
mcfly napisał/a:
zależny jakie masz znajomości...
Daruj sobie i nie gadaj głupot.
Nie mam tu "znajomości" i nikogo nie faworyzuje.

Każdy wartościowy mod będzie przenoszony do modyfikacji gotowych.
Każdy mod ze zmianami niewielkimi i mało znaczącymi będzie zostawiany w dziale "Poszukiwania i propozycje" z tagiem [gotowa modyfikacja].

mcfly - 11-02-2009, 17:02

no to ok. 250 modów "gotowych" powinno się znaleźć tutaj ok. 1/4 albo więcej :] a niektóre powinny zostac oznaczone jako "szkodliwe"

arcy napisał/a:
mcfly napisał/a:
zależny jakie masz znajomości...
Daruj sobie i nie gadaj głupot.
Nie mam tu "znajomości" i nikogo nie faworyzuje.


nie było to do ciebie głównie, bo nie ty akceptujesz mody wszystkie, ale chodzi mi o to, że powinna być jakaś reorganizacja modów z kategorii "gotowe"

arcy - 11-02-2009, 20:39

mcfly napisał/a:
być jakaś reorganizacja modów z kategorii "gotowe"
Być może i będzie. Ale na pewno nie w tej chwili bo nie mam czasu. Jeśli go znajdę to postaram się posprawdzać tematy z modami. Samo stworzenie listy zajęło mi 6 godzin więc potrzeba na to dłuższej wolnej chwili.
mcfly - 17-02-2009, 19:26

rozumiem, ale sam chyba nie jesteś :)
tadeko - 03-04-2010, 23:02

mam problem bo jak klikam na nick i idzie ten kolor to w msg pokazuje ta jeszcze
Kod:
[/color]

wojtek2310 - 05-12-2010, 13:40

U mnie jest podobny problem jak u tadeko


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group