To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

1.12.7 i starsze - ACP Site Announcement Centre

MagicalFire - 25-04-2009, 10:49

lui754, mam nadzieje ze dostosujesz tergo moda zeby działał z BBCode managerem
Lorgan - 26-04-2009, 12:29

Przydałaby się opcja ogłoszenia widocznego dla gości, przy wyłączonym dla reszty. Poza tym, w modyfikacji nie ma możliwości ukrywania treści ogłoszenia poprzez kliknięcie na belkę z tytułem - to dość przydatna funkcja.

Pzdr.

croco - 09-05-2009, 10:37

Mógłby ktoś przerobić tego moda, aby działał z BBCode Managerem?
patrykss14 - 18-05-2009, 22:17

Czemu w PA nie mogę zarządzać tym ogłoszeniem?? Nie mam w ogóle tego komunikaty...

Dobra wiem gdzie miałem już błąd post do skasowania...

Może uda mi się poprawić błędy w instrukcji bo jest kilka :D I napisać ją po Polsku.

Piter Pit - 23-05-2009, 23:15

mam problem...wchodząc w PA do Ogłoszenia wywala cos takiego a tabele nowa dodalem...:

Cytat:
phpBB by Przemo : Critical Error

Could not query announcement information in admin_announcement_centre

DEBUG MODE

SQL Error : 1146 Table 'a4524224_gs.ANNOUNCEMENTS_LEFTY74_TABLE' doesn't exist

SELECT * FROM ANNOUNCEMENTS_LEFTY74_TABLE

Line : 39
File : admin_announcement_centre.php

Jeśli nie potrafisz znaleźć rozwiązania tego problemu,
możesz spróbować poszukać, lub zadać pytanie na forum: http://www.przemo.org/phpBB2/


tu występuje problem: http://g-s.host22.com

MagicalFire - 23-05-2009, 23:18

Piter Pit, a wykonało ci poprawnie zapytanie ??
Piter Pit - 23-05-2009, 23:44

tak... już po problemie źle mi sie klikneło w includes/functions.php w lini 2667 i poza nawiasem dodałem "mode..."
sorki za zamieszanie

MNgERmAn - 24-05-2009, 21:04
Temat postu: ...
pomoże mi ktoś to zainstalować? ja tam nie mam żadnej instrukcji... prosze o wyrozumiałość.
Piter Pit - 26-05-2009, 06:57

MNgERmAn, instrukcja jest bo nie nazywana sie "instrukcja" tylko "ACP_Announcement_centre_1.txt"

ale jak coś to moge pomóc

MNgERmAn - 26-05-2009, 22:25
Temat postu: ...
wczoraj z tym robiłem... ale jakieś błędy miałem... mógłbyś mi gotowe pliki podrzucic?
MagicalFire - 26-05-2009, 22:30

MNgERmAn napisał/a:
ale jakieś błędy miałem...

jakies ??
na http://www.google.pl ??
przeczytaj regulamin
http://www.przemo.org/php...opic.php?t=5706
Cytat:
1. W profilu podaj pełny, realny adres Twojego forum phpBB2 modified by Przemo. Poprawny adres forum czyli taki, że po dopisaniu do niego "check_files.php" uzyskamy dostęp do Twojego Check files - (http://www.adresforum.pl/check_files.php) Bez tego nie udzielamy pomocy.

nie masz forum nie ma pomocy
od kiedy ku jesteś zwracamy ci uwagę a ty dalej swoje
moim zdaniem powinna być za to kreseczka

[ Dodano: 26-05-2009, 22:31 ]
MNgERmAn napisał/a:
mógłbyś mi gotowe pliki podrzucic?

odwiedź dział zlecenia

MNgERmAn - 26-05-2009, 23:02
Temat postu: ...
ja pierdziele.... miałem swoją stronke to kazaliście mi zmienić bo wirus był... więc zmieniłem!!! to sie czepiasz... prosze bardzo zmieniam na tą prawdziwą...
paweln - 27-05-2009, 20:03

Aby mod współdziałał z BBcode Managerem trzeba wykonać poniższe instrukcje
INSTRUKCJE WYKONUJEMY PO ZAINSTALOWANIU MODYFIKACJI

admin_announcement_centre.php
Kod:

ZNAJDŹ:
$preview_announcement    = bbencode_second_pass ( $preview_announcement, $preview_announcement_uid );

ZAMIEŃ NA:
$preview_announcement    = bbencode_second_pass ( $preview_announcement, $preview_announcement_uid, $userdata['username'] );



Index.php

Kod:

ZNAJDŹ:
$announcement_centre_config['announcement_text']    = bbencode_second_pass ( $announcement_centre_config['announcement_text'], $announcement_text_uid);

ZAMIEŃ NA:
$announcement_centre_config['announcement_text']    = bbencode_second_pass ( $announcement_centre_config['announcement_text'], $announcement_text_uid, $userdata['username']);


Kod:

ZNAJDŹ:
$row['post_text']    = bbencode_second_pass ( $row['post_text'], $row['bbcode_uid'] );

ZAMIEŃ NA:
$row['post_text']    = bbencode_second_pass ( $row['post_text'], $row['bbcode_uid'], $userdata['username'] );


Jakby były jeszcze jakieś problemy w współdziałaniu modyfikacji do napiszcie do mnie na PW. Postaram się je naprawić.

Reson - 30-05-2009, 10:13

Kod:
#
#-----[ SQL ]------------------------------------------
#
CREATE TABLE `phpbb_announcement_centre` (
  `announcement_desc` varchar(255) NOT NULL default '',
  `announcement_value` text NOT NULL,
  PRIMARY KEY  (`announcement_desc`));
 
INSERT INTO phpbb_announcement_centre (announcement_desc, announcement_value) VALUES('announcement_text', '[size=18][color=red][b]Zmien ogłoszenie w PA   :) [/b][/color][/size]');
INSERT INTO phpbb_announcement_centre (announcement_desc, announcement_value) VALUES('announcement_status', '1');
INSERT INTO phpbb_announcement_centre (announcement_desc, announcement_value) VALUES('announcement_access', '1');
INSERT INTO phpbb_announcement_centre (announcement_desc, announcement_value) VALUES('announcement_guest_text', '[size=18][color=blue][b]Zmień ogłoszenie dla gości w panelu administratora   :) [/b][/color][/size]');
INSERT INTO phpbb_announcement_centre (announcement_desc, announcement_value) VALUES('announcement_guest_status', '1');
INSERT INTO phpbb_announcement_centre (announcement_desc, announcement_value) VALUES('announcement_text_draft', '[size=18][color=red][b]Podgląd projektu w PA   :) [/b][/color][/size]');
INSERT INTO phpbb_announcement_centre (announcement_desc, announcement_value) VALUES('announcement_mod_version', 'v1.2.3');
INSERT INTO phpbb_announcement_centre (announcement_desc, announcement_value) VALUES('announcement_forum_id', '');
INSERT INTO phpbb_announcement_centre (announcement_desc, announcement_value) VALUES('announcement_topic_id', '');
INSERT INTO phpbb_announcement_centre (announcement_desc, announcement_value) VALUES('announcement_forum_topic_first_latest', '1');
INSERT INTO phpbb_announcement_centre (announcement_desc, announcement_value) VALUES('announcement_title', 'Ogłoszenie');
INSERT INTO phpbb_announcement_centre (announcement_desc, announcement_value) VALUES('announcement_guest_title', 'Ogłoszenie dla gości');


co ja mam z tym zrobic mozna na polski przeetlumaczyc?? bo all pliczki pozamienialem, mam zrobic nowa baze mysql czy jak?? prosze o pomoc

paweln - 30-05-2009, 10:30

Musisz wejść do bazy forum w phpMyAdmin, przejść do zakładki SQL i tam wkleić ten tekst i wcisnąć przycisk Wykonaj


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group