To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

Hosting - [opinie] webd.pl

strus - 23-07-2005, 17:06

No wlasnie.. a ja teraz siedze od 2 dni.. poczytalem juz chyba wszystko co mozna poczytac :D (nawet kobiece pisma, nic nie znalazlem tam o hostingu :D )
I nie wiem ciagle czy wybrac webd.pl czy livenet.pl
Ceny podobne..

shqvarny - 23-07-2005, 18:01

jakość też, więc nie ma raczej większej różnicy.
strus - 23-07-2005, 20:33

Oprocz tego ze na webd.pl jest 1 gb przestrzeni dyskowej w pakiecie 300 zl /rok a na livenet 10 gb przy cenie 330 zl /rok
patrick - 23-07-2005, 21:12

Wybor nalezy do ciebie niewiem czemu ale wybral bym livenet do swiadczenia mi uslug :wink:


edit
Przybyla nowa opinia o webd.pl wiec dam link'a http://www.webhostingtalk...p?p=10377#10377 :P

Przemo - 24-07-2005, 01:26

Dziwne. Niewykluczone, ze odosobniony przypadek. Na tym samym forum jest temat z opiniami o webd.pl: http://www.webhostingtalk...01-0-asc-0.html
Widze tam 6 zadowolonych klientow i zadnego niezadowolonego. Każdy na minus webd.pl zawsze ma jeden argument - awaria ktora kiedys miala miejsce.
Ja podtrzymuje swoje stanowisko, jestem bardzo zadowolony z uslug webd i wcale nie dlatego tak mowie, ze trzymaja moj serwis ale dlatego ze naprawde dziala rewelacyjnie. Jakby nie dzialalo szukalbym innej firmy. Przy czym wymagania tego serwisu sa bardzo duze i webd radzi sobie z tym znakomicie.

strus - 24-07-2005, 02:06

Dobra chyba przekonam sie do webd.pl, mimo ze oferuja mniej pojemnosci dyskowej (inne parametry sa takie same) przy tej samej cenie, to jednak uslyszalem kilka opini ze livenet to "firma 1 osobowa".
Nie wiem ile w tym prawdy.. ;)

patrick - 24-07-2005, 11:51

Przemo napisał/a:
Dziwne. Niewykluczone, ze odosobniony przypadek.

Ja nie jestem po zadnej stronie zawsze staram sie byc postronny. Lecz tam klinent ładnie opisal prace powyzszego hostingu. Rozumiem ze moze to byc pomowienie przeciwko firmie lecz zadnego sprostowania nie widze, a jak teraz bylem tam na forum byl zalogowany admin webd :D
Ale trzymjac poziom mysle ze sie wytulmacza i zaprzecza ;)
Przemo, ale co do chodzenia twojego forum to sie zastanawiam czy nie polozyli go na osobnym serwerze, chodzi bardzo dobrze z zerem przerw az dziwne :shock:
strus- napisał/a:
to jednak uslyszalem kilka opini ze livenet to "firma 1 osobowa"

ojj masz zlych informatorow :P

Przemo - 24-07-2005, 14:50

patrick napisał/a:
Przemo, ale co do chodzenia twojego forum to sie zastanawiam czy nie polozyli go na osobnym serwerze, chodzi bardzo dobrze z zerem przerw az dziwne
Jak narazie z opini osob ktorym polecilem webd i ktorzy kupili konto na webd np tutaj na forum wynika ze ich fora chodzą tak samo, poczytaj opinie w tym temacie, kazdy jest zadowolony :)
radh - 24-07-2005, 16:43

Doswiadczenie uczy, ze dyskusja z klientem na publicznym forum nie jest dobrym rozwiazaniem, stad hostingi "odpuszczaja". Na kilka tysiecy klientow zawsze znajdzie ktos pokrzywdzony, niezadowolony.
Z informacji, ktore sa w necie wiadomo, ze webd to conajmniej 7 rownorzednych maszyn - xeony z raidem5 - utrzymywanie jednej maszyny pod potrzeby jednego forum byloby zbyt duza rozpusta i nie mialoby sensu. Mozna by podac wiele przykladow stron, ktore pracuja na tej samej maszynie.
Z tego co napisal klient - dostal szanse zwrotu pieniedzy, gdyz nie zadawala go poziom uslug ale czy skorzystal z niej?

daroo - 24-07-2005, 20:03

Ja jeszcze żadnej awari nie miałem :wink:
mdz000 - 26-07-2005, 15:51

Nie wiem czy pisałem, ale napiszę jeszcze raz.
Plusy i minusy webd.pl

[+] Tani
[+] Bardzo dobra pomoc techniczne
[+] Szybkie rozwiązywanie problemów

[-] Kiedyś mi się zdarzały problemy z wejściem na forum
[-] Trzeba ustawić odpowiednie kodowanie bazy danych w czasie przenoszenia, aby były polskie znaki (np. Przemo tego nie zrobił)

daroo - 27-07-2005, 11:49

Cytat:
[-] Trzeba ustawić odpowiednie kodowanie bazy danych w czasie przenoszenia, aby były polskie znaki (np. Przemo tego nie zrobił)

buahahaha...
Ja nic nie ustawiałem i mi wszystko działa 8)

mdz000 - 27-07-2005, 16:51

ożę miałeś inne kodowanie swojej bazy. Ja musiałem. Pomoc techniczna mi kazała, bo napisałem, że mam dziwe znaki zmiast liter.
Zeo - 29-07-2005, 16:42

mam pytanie mam konto na webd i mam nieograniczoną ilość kont email czy mogę zrobić tak że będę dawał emaile kumplom za darmo ?
Sylwia - 29-07-2005, 17:47

Zeo napisał/a:
mam pytanie mam konto na webd i mam nieograniczoną ilość kont email czy mogę zrobić tak że będę dawał emaile kumplom za darmo ?


Owszem, ale pamiętaj że ruch generowany przez maile także zużywa transfer a nie usunięte z serwera maile zajmują miejsce. Wprawdzie nie są to duże sumy ale nie wiem jak dużo maili otrzymują Twoi "kumple" oraz co w tych mailach przesyłają ;-)

Pozdrawiam



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group