To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

Hosting - [opinie] webd.pl

BRC - 14-02-2019, 17:45

Jeśli chodzi o niezawodność, to atthost rządzi. Uptime 100%, support odpowiada natychmiast. Webd.pl jest po prostu "typowy".
didiana636 - 03-03-2019, 12:58

A co sądzicie o hitme? Dosyć długo są na rynku, ceny nawet atrakcyjne za vpsa z administracją? Szukam hostingu pod opencarta w miarę stabilnego.
Lukdirt - 20-03-2019, 13:38

Lukdirt napisał/a:
Nie rozumiem tego hejtu na ten hosting. Odkąd mam tam forum (od sierpnia 2018 r.) nie miałem ani razu żadnej, nawet najmniejszej awarii. A samo forum chodzi bardzo szybko.
Jak za taką kwotę (7zł miesięcznie za pakiet medium) to nie ma co się zastanawiać. Jest to najlepszy płatny hosting w tak niskiej cenie.


Jednak stało się - dziś miałem pierwszą awarię na moim forum, która trwała pół godziny. Co ciekawe, TO forum też wtedy nie działało. Czyżby Support forów phpBB2 modified by Przemo też znajdowało się na serwerach Webd.pl :?: Pojawił się przy tym taki komunikat na moim forum:

Cytat:
\\\"phpBB by Przemo : Critical Error

Could not connect to the database.
Connection timed out \\\"


A na forum Przema był taki komunikat:

Cytat:
\\\"phpBB by Przemo : Critical Error

Could not connect to the database.
Can\\\'t connect to MySQL server on \\\'localhost\\\' (4) \\\"

xlesiu - 20-03-2019, 15:59

Lukdirt, tak, stoi na wbd.pl
Lukdirt - 20-03-2019, 17:14

Ok, Czyli tak jak myślałem.
Ale i tak nie ma na co narzekać - dwie czy jedna krótka awaria na pół roku to nie koniec świata. Na darmowych hostingach awarie, i to nawet kilkugodzinne, potrafią się zdarzać niemal codziennie. Tak jak to było dawno temu np. na Lycosie czy na Yoyo.
A propos - co się stało z darmowymi hostingami Tripod Lycos oraz Yoyo.pl? Dlaczego one już nie istnieją?

BRC - 20-03-2019, 18:14

Większość hostingów oferuje uptime na poziomie 99,9%, co oznacza, że mogą zgodnie z umową nie działać przez 8 godzin w roku.
Lukdirt - 20-03-2019, 18:43

A z ciekawości się spytam - jaki uptime ma webd.pl?
Bo nie mogę znaleźć o tym informacji na ich głównej stronie.

BRC - 20-03-2019, 21:00

Lukdirt napisał/a:
A z ciekawości się spytam - jaki uptime ma webd.pl?
99,9%, ale realnie trochę mniej. Dlatego dobrze jest monitorować. Różnie z tym bywa.
Atthost.pl reklamuje np. uptime na poziomie 99%, a w ciągu ostatnich dwóch lat zaliczyli 16 sekund przerwy.

Lukdirt - 11-04-2019, 11:03

Dziś na webd.pl około godz. 11:00 znowu była awaria. Na szczęście trwała króciutko, dosłownie minutę.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group