To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

1.12.7 i starsze - Styles Demo MOD ver. 1.0

joli - 19-06-2009, 23:33

CMP, wersja na przemo.webstyle.info jest szpaka. I ciut moja, bo jednak troche ja poprawilam po swojemu.

Ale robiona juz nie wiem z czego, trzebaby jego zapytac. Chyba komus płacic za modyfikacje, za czasow style.vplus jeszcze.


Jesli to, co sie pokazalo rok temu prawie w tamtym temacie, nie powinno sie tu znalezc, to przepraszam. Usuniemy temat i juz. Nie wiedzialam, ze to jest płatne, naprawde... Sprawdzałam wtedy i nigdzie nie ma wzmianki o zadnej licencji w instrukcji. Generalnie powinna byc darmowa, bo autor pisze:
Cytat:
License
Styles Demo is open source, licensed under the GNU General Public License (GPL)External Link.

http://www.ktauber.com/phpBB2mods/styles_demo/

CMP - 19-06-2009, 23:43

joli, wiem, że jest taka licencja. Ta modyfikacja była dodatkiem dla użytkowników posiadających specjalną rangę. Nigdy nie czerpałem korzyści majątkowych z tej modyfikacji. Chodzi mi ogólnie o to, że modyfikacja została udostępniona szerszemu gronu bez mojej wiedzy. Po upadku bbhelp miałem zamiar wydać i to z poprawionymi błędami (wymienionymi kilka postow wyżej). A tu takie rzeczy xD
joli - 19-06-2009, 23:56

Rozumiem. To tak jak z nasza strefa vIP. Choc teraz to i tak nie ma sensu, bo userzy nie maja żadnych zahamowań. To co, zostawiamy? Czy poprawisz? :lol:
tepe15 - 20-06-2009, 11:00

xD zauważyliscie może jeden mały szkopuł że co wydam jakąś modyfikacje to zawsze wplącze się w aferę XD? Coś pięknego :P normalnie kocham te klimaty xD
joli - 20-06-2009, 11:26

Dlaczego w afere?
Wyjasnilo sie troche. Podyskutowalismy. W koncu to jest forum dyskusyjne ;P

Tylko juz nie krzycz tak, jak w tym pierwszym poscie, bo dostaje oczopląsu :>
Modyfikacja pojdzie do gotowych, w koncu to alternatywa

tepe15 - 20-06-2009, 12:07

dobrze już nie będę przy damie nie wypada <lizus> heheh :D

mnie też to cieszy że coś się w końcu wyjaśniło i wierze że CMP wykończy swoją modyfikację bo to na prawdę przydatna rzecz jest a co do mojej wersji tego moda to jak się podszkolę bardziej to i swoją rozbuduje mimo to dziękuje Joli że doceniła mój wysiłek i mod trafi do gotowych jako alternatywa :) ^_^

jeams007 - 22-08-2010, 09:47

Witam. Czy jest możliwość aby wyświetlały się własne style?
Jeśli tak jak to zrobić?,pozdrawiam(dam pomógł)! ;)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group