To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

Ogłoszenia - Poprawka 3 dla wersji 1.12.6

joli - 12-08-2009, 10:07

Jesus, potrafisz czytac? Nie bedziemy kombinowac z usuwaniem komunikatu. Bo Ty siedzisz godzinami w PA w indeksie i Ci przeszkadza. Przewin sobie strone.

pozmu napisał/a:
Nie ma nawet o tym informacji na stronie głównej, zresztą tak samo było z poprzednią poprawką :shock:
jest ogłoszenie. Ogłoszenia się czyta.
Znowu się zaczyna zasmiecanie tematu bzdurami, tak samo było z 2 poprawka.
Kazdy następny post z zapytaniem, jak usunać komunikat, kiedy zniknie i dlaczego i czemu nie wysłaliśmy powiadomien ( bo serwer nie wytrzymuje mailingu do prawie 30000 osób, myślcie trochę!) wyleci na śmietnik, i to bez odpowiedzi.

To jest temat do pytań związanych z problemami z instalacją.

mateyko - 17-08-2009, 00:23

Czy jeżeli ściągnałem z downloadu tutejszego całą instalkę forum i podmieniłem pliki oprócz config.php i index.php to dziura jest załatana?
joli - 17-08-2009, 00:25

Ta owszem. pod warunkiem ze w index.php nie wetknales jakiejs ponadplanowej
DidierDrigbi - 17-08-2009, 11:37

A Jak sciągnełem Przema, po opublikowaniu informaji o poprawce, to tez muszę to zrobić?
patryk-88 - 17-08-2009, 12:39

DidierDrigbi,
Pewnie przed napisaniem ogłoszenia na przemie paczka została zaktualizowana.

eXoduse - 23-08-2009, 14:17

Cytat:
CheckFiles - phpBB by Przemo wersja 1.12.6p2


Jak to poprawić aby wyświetlała się wersja 1.12.6p3? Poprawkę dodawałem ręcznie i nie było wzmianki na ten temat - niby nic znaczącego ale jak już jest trzecia poprawka to róbmy to dokładnie.

Polaczek - 23-08-2009, 18:38

eXoduse napisał/a:
Jak to poprawić aby wyświetlała się wersja 1.12.6p3?


wrzuć check_files.php z najnowszej paczki phpBB by Przemo http://www.przemo.org/phpBB2/index.php?id=0

muhhamad - 03-09-2009, 08:15

Witam serdecznie aktualke zrobiłem ręcznie .. podmieniłem pliki i nadpisałem check_data.php

wszystko ok

jednak jak wchoze na forum i klikam kontrole systemu wyskakuje mi info :

CheckFiles - phpBB by Przemo wersja 1.12.6p1
Jeżeli chcesz aby tylko administratorzy mieli dostęp do CheckFiles w pliku check_files.php na samym początku nadaj zmiennej: $only_admin wartość 1
Pamiętaj jednak, że jeżeli gdziekolwiek będziesz zgłaszać problem z forum musisz udostępnić CheckFiles ! W innym wypadku nie otrzymasz pomocy.
--------------------------------------------------------------------------------

Parse error: syntax error, unexpected T_VARIABLE in /home/muhhamad/domains/aquarist.pl/public_html/check_data.php on line 370



Coś zrobiłem nie tak??

Bucu - 03-09-2009, 08:16

tak, daj check_data.php to ci poprawimy.
muhhamad - 03-09-2009, 08:39

ok proszę bardzo
Bucu - 03-09-2009, 09:10

zamien

Kod:
$sizes['admin/xs_edit.'.$phpEx] = '13860'


na

Kod:
$sizes['admin/xs_edit.'.$phpEx] = '13860';


(brakowalo ci srednika na koncu)

//666 post :D

muhhamad - 03-09-2009, 09:20

kurde taka pierdoła ... musiałem przeoczyć hehe :mrgreen:

oczywiście wielkie THX :D

edit: ..... nie widze opcje pomógł....

Eva - 17-09-2009, 12:51

Cześć wszystkim.

Poprawkę robiłam ręcznie, naniosłam zmiany na te trzy pliki w /admin i na check_data.php, potem nadpisałam check_files.php, który znalazłam w załączniku "pliki" w pierwszym poście. Na forum nie dostrzegam żadnych błędów, natomiast mój check_files.php wygląda tak:

http://www.forum-filmowe.pl/check_files.php

Wcześniej instalowałam kilka modów, czy powinnam się przejmować wszystkimi "złymi zawartościami"? I drugie pytanie - czy wartości dla tych plików, które modyfikowałam do tej poprawki, są faktycznie błędne, czy "zła zawartość" wskazuje po prostu na to, że zostały zmodyfikowane?

Pozdrawiam

Matteo - 17-09-2009, 12:53

Cytat:
Dostęp do CheckFiles tylko dla Administratorów.

GoON - 23-09-2009, 00:58

Podmieniłem te trzy pliki, check_files.php, a check_data.php nadpisałem ręcznie. Nie wiem czemu, ale jak nadpisywałem cały plik check_data.php to wywalało mi, że mam błędy w plikach w folderze lang, a przy ręcznej podmiance część danych z FIND miała inną wartość niż w oryginalnym pliku, a część miała wartość identyczną z tą, na którą miałem zmienić (dane o wadze plików). Jestem pewien, że w tych plikach wcześniej nie grzebałem (zrobiłem jedynie dwie modyfikacje i dobrze wiem które). Nie mniej jak ręcznie zmieniłem check_data.php dając poprawne dane to błędów mi nie wywala, a forum działa poprawnie (jedynie jakiś ruski bot uporczywie mi się próbuje zarejestrować od paru dni, ale nie aktywuje na szczęście kona)... Ale wywód... Nie mniej dziękuję za nieprzerwaną pracę nad udoskonalaniem phpBB. Z niecierpliwością czekam na w pełni działającą, Przemową wersję phpBB3 ;)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group