To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

1.12.8 - SEO Tags! Chmura tagów

fifka - 12-09-2013, 10:09

Witam. Moja baza standardowo obsługuje InnoDB. Problem jest taki, że InnoDB nie obsługuje fulltext. Powinienem zmienić fulltext na text lub varchar(20) żeby ta tabela była w innodb czy zostawić tą jedną tabelę w myisam?
Master93 - 12-09-2013, 10:51

bustersk napisał/a:
Jeśli chciałbym zainstalować spider friendly, a zainstalowałem już seo_tags_clear to mam usunąć i zainstalować dla wersji ze spider friendly tak? Czy nie będzie problemów z działaniem seo tags clear razem ze spider friendly.


nie będzie problemu. Możesz instalowac

kondork - 25-09-2013, 01:29

Ja mam taki problem że mi taguje nazwę tematu a nie taguje posta :/ w czym problem ?
Master93 - 25-09-2013, 10:33

to powinno być automatyczne
Woytec - 27-09-2013, 21:40

W razie problemów z masowym kasowaniem postów użytkowników:
admin_prune_user_posts.php
Kod:
include($phpbb_root_path . 'includes/functions_remove.'.$phpEx);

dodaj po
Kod:
include($phpbb_root_path . 'includes/functions_seotags.'.$phpEx);

Qunir - 19-11-2013, 21:27

Po aktualizacji forum na 1.12.8 Seo Tags wyświetla mi takie błędy na górze strony:
Kod:
Warning: mysql_real_escape_string(): [2002] Socket operation on non-socket (trying to connect via unix:///tmp/mysql.sock) in /usr/home/Qunir/domains/kaboomgaming.eu/public_html/forum/seotags.php on line 20 Warning: mysql_real_escape_string(): Socket operation on non-socket in /usr/home/Qunir/domains/kaboomgaming.eu/public_html/forum/seotags.php on line 20 Warning: mysql_real_escape_string(): A link to the server could not be established in /usr/home/Qunir/domains/kaboomgaming.eu/public_html/forum/seotags.php on line 20

Woytec - 19-11-2013, 22:03

Kod:
if(isset($HTTP_GET_VARS['tag']))
            $tag = mysql_real_escape_string(stripslashes(trim(strip_tags(urldecode($HTTP_GET_VARS['tag'])))));
        else
            $tag = mysql_real_escape_string(stripslashes(trim(strip_tags(urldecode($HTTP_POST_VARS['tag'])))));

Zmień na
Kod:
if(isset($HTTP_GET_VARS['tag']))
            $tag = $db->sql_escape(stripslashes(trim(strip_tags(urldecode($HTTP_GET_VARS['tag'])))));
        else
            $tag = $db->sql_escape(stripslashes(trim(strip_tags(urldecode($HTTP_POST_VARS['tag'])))));

albo
Kod:
            $tag = $db->sql_escape(stripslashes(trim(strip_tags(urldecode(get_vars('tag', false, 'POST,GET'))))));

Qunir - 19-11-2013, 23:40

Woytec napisał/a:
Kod:
if(isset($HTTP_GET_VARS['tag']))
            $tag = mysql_real_escape_string(stripslashes(trim(strip_tags(urldecode($HTTP_GET_VARS['tag'])))));
        else
            $tag = mysql_real_escape_string(stripslashes(trim(strip_tags(urldecode($HTTP_POST_VARS['tag'])))));

Zmień na
Kod:
if(isset($HTTP_GET_VARS['tag']))
            $tag = $db->sql_escape(stripslashes(trim(strip_tags(urldecode($HTTP_GET_VARS['tag'])))));
        else
            $tag = $db->sql_escape(stripslashes(trim(strip_tags(urldecode($HTTP_POST_VARS['tag'])))));



Dzięki to pomogło :)

Vego01 - 26-11-2013, 14:29

Gdzie znajdę link do pobrania tego moda?
Scooby?! - 26-11-2013, 17:42

W pierwszym poście?
http://przemo.org/phpBB2/...p=465973#465973

Anonymous - 26-11-2013, 17:56

Vego01, żeby załączniki były widoczne musisz być zalogowany. załączniki w pierwszym poście tak jak wyżej.
Jadek - 26-12-2013, 23:19

Ja mam natomiast problem z tym że nie mam .httaccess ;) Wiem, że jest ukryty ale i tak jak pokaże ukryte pliki to go nie pokazuje. Co mam robić?
HYPERSHOCKK^ - 21-03-2014, 11:28

Proszę o zaktualizowanie pliku posting.php ponieważ nie ma takich kodów jak tam są wymagane.

Dodałem fragmenty w pliku posting.php za podobnymi kodami ale racze jest źle bo nie taguje tematu, aby tag został dodany muszę uruchomić tagowanie tematów z poziomu TA przez taguj wszystkie tematy.

Matteo - 28-04-2014, 17:50

W pierwszym poście dodany został załącznik z instrukcją pod fora w wersjii 1.12.8.
HYPERSHOCKK^ - 30-04-2014, 17:40

Tam jest informacja, że modyfikacja jest dla wersji 1.12.8 ale bez SF, co jeśli ktoś ma zainstalowane SF?

[ Dodano: 05-05-2014, 14:25 ]
halo?



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group